zobārsts steidzami - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

zobārsts steidzami

Sveikas!

Meitenes, man ir izkritusi pirms daudziem gadiem likta plombe un zobiņš ļoti stipri sāp. Zvanīju uz klīniku Denta, vai nav iespējams tikt pie daktera, sākumā teica, ka ir vieta, bet lai sazvanot dakteri (kas man tā arī neizdevās), pēc tam vietas vairs nebija.

Varbūt kāda no jums zin kādu zobārstu, kas varetu man izlīdzēt šajā situācijā?

13 Ответы

Iesaku- Šarlotes poliklīniku, blakus Dailes teātrim, ir daudz zobārstu, man liekas, ka ir arī dežūrējošais zobārsts. Mani bērni apmekē šo poliklīniku un esam apmierināti gan ar kvalitāti, gan ar cenām.

Zobārstniecības kabinets "Santadent"
67704095, 26538649
Rīga, Melnsila iela 6

Ja der Pārdaugava, Āgenskalns. Tas ir skolas teritorijā, aiz skolas, pagalmiņā.

Pirms kāda gada pie viņiem biju. Patika zobārste Anna, ļoti jauka un profesionāla dakterīte. Nezinu, gan vai pieraksts būs ātri.

Исправлено 13.07.2016 09:01

Dīvaina attieksme Dentā.

Bet varu ieteikt DentaVis Ģertrūdes 59. Eju pie dr. Kronbergas jau  10 gadus. Esmu tur gājusi ar sāpošu zobu un pieņemta bez rindas.

Ome nolauza zobu un vajadzeja pieeaudzet, uzreiz tika klat klinika,kas ir ieksa ziemelvalstu gimnazija,tikai es neatceros nosaukumu...

ES eju uz AZL - Barona iela 88, netalu no Bērnu pasaules. Cenas ka visur, nesen ieteicu draudzenei, vina bija aizgajusi uz Valis - Brivibas iela, tur vinu esot nolamajusi, attieksme 0 un ar AZL bija loti apmierinata. Un rindas ari nav kosmiskas, ir iespeja, ka sodien tiktu.

Iesaku iDENTAL.Izcila zobarstniecība un profesionala attieksme.Stradaa bez brīvdienaam un svētkiem.Atrodas Republikas laukumaa 3 netalu no Tallink ostas piestatnes.Tur ir vairaki darbinieki,iesaku zobarsti Lolitu.

Ko jūs varat pateikt par Dentik?Man steidzama vajadzība ar mikroskopu ārstēt kanālu, tur it kā visātrāk tiek. Bail, ka tik neiegrābjos.....:(

> green_rose

Ko jūs varat pateikt par Dentik?Man steidzama vajadzība ar mikroskopu ārstēt kanālu, tur it kā visātrāk tiek. Bail, ka tik neiegrābjos.....:(

Kā ar mikroskopu var ārstēt kanālu? 

Neprecīzi izteicos- mikroskopiskā līmenī. Ir tāda procedūra.

Neprecīzi izteicos- mikroskopiskā līmenī. Ir tāda procedūra.

1 - 10 с 13