vai kads ir ko pircis no shis meitenes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vai kads ir ko pircis no shis meitenes?

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=19453

Vakar norunajam mainities,vinja no Liepajas,es no Daugavpils,ta ka tagad lidz gada beigam pakomatam post24 atlaide 99 sant sutit,nolemam ta pamainities un kopa nosutit 4eku,es nosutiju,aizsutiju 4eka bildi,gaidu vinjas bildi nav,pec tam saka ka strada lidz 22.00 bus majas nobildes,ok,es gaidu,kaut jau agri rita bij jaceljas un nevareju ilgi gaidit,bet gaidiju,ap 22.00 raxtu uz mobilo,ka kur ir bilde,saka ka pielades fotoaparatu drusku lai nobildet,gaidu vel,velak jauta vai ir skype,diemzel shaja datora kur6 man shobrid nevareja to iestadit,teicu ka nav,velak pazuda,saku,ka lai nobildejot uz telefonu,vienalga kadas kvalitates bus bilde,tad sakusi ko izdomat,stostities un teica ka rit rita nosutit,kaut kas vinjai tur nevar nosutities,teicu ok ap 10 rita bushu interneta gaidishu bildi,tagad raxtu nav..

58 Ответы

Maqn bija norunaata maiņa ar viņu, bet teicu, ka taa kaa ir jauniņaa un bez atsauksmēm, tad vispirms gaidīšu no viņas čeku un tad tikai sūtīšu.

Teica, ka man izsūtīs šodien vai vakar, bet manis izvelētaas preces nav rezervētas un viena pazudusi no šejienes :D

Ja KKAS, TAD apstaadini sūtījumu, lai līdz viņai neaiziet nemaz.

nu luk man tapat problema,es tadas labas mantinjas nosutiju,prasija,laii es vinjai pirma nosutu 4eku,un nozuda,tagad raxta ka nosutis 4eku,un nav,pazuda atkal,bet ta sevi slaveja,ka no vinjas visas meitenes grib mantinjas,un nezin kam dot priekshroku,es ari pamaniju ka nav atsauksmju,bij bail sutit

Vakar arī man rakstīja, gribēja pirkt, tad pēkšņi pārdomāja. Bet par to arī nojautu, jo pims pāris dienām tikai reģistrējies lietotājs. Esiet uzmanīgas!

Es katru reizi sutu 4eku ka nosutiju,ja ari cilveks to neprasa. Labak atstadini sutijumu... Un vair nesuti pirma,kad redzi ka meitene ir bez atsauksmem,un tikko registrijusi.

Reģistrējies: 24.10.2013  

ka apstadinat sutijumu?

Man arī vakar pēkšņi uzrakstīja vai negribu mainīties

uzraxtiet ludzu ka post24 atpakal atgriezt savu sutijumu?

> aiGa*

Apstādini sūtījumu un labi ātri,kamēr nav izņēmusi preci! ;)

Tādām tikai pa purnu-sorry,bet skarba realitāte! :)

Maiņas piedāvājumi no tikko reģistrētas meitenes vien šķiet aizdomīgi, ieteiktu apstādināt savu sūtījumu... sakontaktējes ar post24, gan jau, ka tur pastāstīs kā to var izdarīt

1 - 10 с 58

Последнее на форуме
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14