vai kads ir ko pircis no shis meitenes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vai kads ir ko pircis no shis meitenes?

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=19453

Vakar norunajam mainities,vinja no Liepajas,es no Daugavpils,ta ka tagad lidz gada beigam pakomatam post24 atlaide 99 sant sutit,nolemam ta pamainities un kopa nosutit 4eku,es nosutiju,aizsutiju 4eka bildi,gaidu vinjas bildi nav,pec tam saka ka strada lidz 22.00 bus majas nobildes,ok,es gaidu,kaut jau agri rita bij jaceljas un nevareju ilgi gaidit,bet gaidiju,ap 22.00 raxtu uz mobilo,ka kur ir bilde,saka ka pielades fotoaparatu drusku lai nobildet,gaidu vel,velak jauta vai ir skype,diemzel shaja datora kur6 man shobrid nevareja to iestadit,teicu ka nav,velak pazuda,saku,ka lai nobildejot uz telefonu,vienalga kadas kvalitates bus bilde,tad sakusi ko izdomat,stostities un teica ka rit rita nosutit,kaut kas vinjai tur nevar nosutities,teicu ok ap 10 rita bushu interneta gaidishu bildi,tagad raxtu nav..

58 Ответы

Klientu atbalsta centrs
P. - Pk. 8.00 - 20:00 :

Sūtījumu piegāde pakomātos:   +371 27042424 Kurjeru pakalpojumi:   +371 27072424

Piezvani te!

nu Luk pashai nav iespejas tikt tagad pie post24,mamma stav,zvanis uz to numuru,citadi un nezinu ka atgriezt,nekad nebiju ar tadu saskarusies

mamma zvanija,vinji neko nesaka,nolasa ka sutit,ka sanemt paku un viss,ljoti zel,prasa kaut kadu kodu,un nezinu kur vinju nemt,uz 4eka visu parspiedam nesanak

Ja nav noslēpums, meitenes, ko no viņas gribējāt mainīt pret savu preci? Vienkārši iedomājos, ka visas varbūt vienu preci no viņas pērkam/mainam :D

balerinas,tops balts,kleita bij,metelis ar shalli

Hey. Tagad esmu apjukumā. Vakar ši meitene piedāvāja maiņu arī man. Tad nu es nesaprotu. Saruājām mainities Tagad iešu uz psta staciju izsūtīt. Vina man arī teica, ka čeku izsūtīs, kad nosūtīs man sūtijumu. Hmmmm, tgd nezinu vai sutit vai ne. Viņa man vakar vakarā vairakas reizes rakstija cikos izsūtīšu un tāpat arī šorit.. Pret ko tu ar viņas sarunāji mainīties? Vienkārši.. ja preces sakritis ar tām, ko vēlējos es pretī maiņai, tad nesūtu 

Tas gadījumā nav tas garais kods,kurš sākas ar burtu c parasti?(sūtījuma numurs)?

Šausmas ka tā apčakarē ! Es arī esmu nesen reģistrēta,jo tikai nesen uzināju par šo saitu,bet apčakarēt cilvēkus,kauns tikai ! Bet dzīvē meitenei viss nāk atpakaļ

Šī meitene ir viltīga - izmato tikai maiņu (lai nav jāuzdod savs konta nr. un vārds), izmanto tikai pasta staciju vai post24, arī lai vārds neparādītos... meitenes, neesiet naivas un neuzticaties... + vēl viņa nav nevienas atsauksmes, bet no jums , kurām ir vairākas pozitīvas atsauksmes prasa, lai izsūtiet pirmās... tur taču nav nekāda loģika?

Исправлено 26.10.2013 11:41

Turklāt meitenei tāda nedaudz negatīva attieksme bija - it kā es būtu tā jauniņā, tā, kurai nevar uzticēties, tā, kurai jāizsūta pirmajai un jāuzrāda čeks par izsūtīšanu. Pat ja man ir pozitīvas atsauksmes un problēmas nav bijušas ar maiņu caur PS.

11 - 20 с 58