vai kads ir ko pircis no shis meitenes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vai kads ir ko pircis no shis meitenes?

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=19453

Vakar norunajam mainities,vinja no Liepajas,es no Daugavpils,ta ka tagad lidz gada beigam pakomatam post24 atlaide 99 sant sutit,nolemam ta pamainities un kopa nosutit 4eku,es nosutiju,aizsutiju 4eka bildi,gaidu vinjas bildi nav,pec tam saka ka strada lidz 22.00 bus majas nobildes,ok,es gaidu,kaut jau agri rita bij jaceljas un nevareju ilgi gaidit,bet gaidiju,ap 22.00 raxtu uz mobilo,ka kur ir bilde,saka ka pielades fotoaparatu drusku lai nobildet,gaidu vel,velak jauta vai ir skype,diemzel shaja datora kur6 man shobrid nevareja to iestadit,teicu ka nav,velak pazuda,saku,ka lai nobildejot uz telefonu,vienalga kadas kvalitates bus bilde,tad sakusi ko izdomat,stostities un teica ka rit rita nosutit,kaut kas vinjai tur nevar nosutities,teicu ok ap 10 rita bushu interneta gaidishu bildi,tagad raxtu nav..

58 Ответы

> *dāma

Ar mani kleitu ar jostu, adītu džemperi (zilu), un zelītu rotu

> esentimentalofficial

Nesūti arī gadījumā ja preces nesakrīt!Saki,lai izsūta pirmā!

Neiekrītat uz šiem tukšajiem solījumiem! :)

> Ievy

Nesūtīšu, jau tāpēc vien, ka viņa izdzēsās.

Un man ļoti žel meitenes, kas izsūtija pirmās.  Kad runāju ar šo meiteni pa telefonu, tad sapratu, ka viņai ir kādi 13-15 gadi. Spriežu pēc tā, ka lietoja ''krč, nu tur, ķipa u.c.)

Nožēlojami..

UPS, lietotāja tikko izdzēsās!!!

arī man viņa piedāvāja maiņu, piekritu. vakar atsūtīja bildīti ar čeku, bet, kā zvanīju PS, lai pārliecinātos, ka paciņa tiešām ir no Liepājas izsūtīta, man jau otro dienu atbild, ka nē..paldies Dievam, savu vēl neizsūtīju...

tikko pamanīju arī to, ka profils ir izdzēsts, tāpēc aizsūtīju viņai garu, skaistu īsziņu uz numuru.

ja nu kādai arī sagribās viņai šo to iedzelt , lūdzu, te numuri - viens ir viņas - 25239613, otrs kādam citam, no kura numura viņa sūtīja man īsziņas - 29937703

> aiGa*

Es arī biju tās balerīnas sarunājusi mainīt..

Mans padoms.

Ja Jūs esat vairākas, kuras viņa "apčakarēja", uzrakstiet iesniegumu policijā. Tā taču ir visīstākā krāpšana!!!! Jums taču ir ļoti daudz pierādījumu tam, ka cilvēks krāpjas!!!

Jāskatās kādi noteikumi ir šajā portālā un galu galā, tās drēbes, ko Tu kā nepilngadīgā tirgo  ir Tavu vecāku pirktās. Vecākiem jāpārstāv Tavas intereses un viņiem jāiet ar Tevi uz policiju. 

Ja manu meitu kāda šitā "uzmestu", dabūtu pēc nopelniem. 

> Lucky

Labi, tad ja visas it, tad es arī ar vecākiem :)

Исправлено 26.10.2013 11:59

Man bija smaržas un kedas, ko teica, ka sūtīs, bet kedas pēkšņi vairaak nebija pie bildēm :)

Kate. (rakstīja man nedaudz pēc 11.00, šodien)

Sveika! Es šodien pašlaik esmu Kuldīgā, no turienes jums varu izsūtīt..

PS dati: Liepāja, t/c "Ostmala", 25239613.

Uz Rīgu plaanp dotiet pēc 2 nedēļaam :D :)    

Taapēc es visiem jaunajiem lietotaajiem prasu pirmajiem sūtīt un tikai ar čeku un nepieciešamības gadījumaa, ja čeku nevar atsūtīt, zvanu uz PS jautaat vai ir izsūtīts

21 - 30 с 58

Последнее на форуме
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14