vai kads ir ko pircis no shis meitenes? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vai kads ir ko pircis no shis meitenes?

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=19453

Vakar norunajam mainities,vinja no Liepajas,es no Daugavpils,ta ka tagad lidz gada beigam pakomatam post24 atlaide 99 sant sutit,nolemam ta pamainities un kopa nosutit 4eku,es nosutiju,aizsutiju 4eka bildi,gaidu vinjas bildi nav,pec tam saka ka strada lidz 22.00 bus majas nobildes,ok,es gaidu,kaut jau agri rita bij jaceljas un nevareju ilgi gaidit,bet gaidiju,ap 22.00 raxtu uz mobilo,ka kur ir bilde,saka ka pielades fotoaparatu drusku lai nobildet,gaidu vel,velak jauta vai ir skype,diemzel shaja datora kur6 man shobrid nevareja to iestadit,teicu ka nav,velak pazuda,saku,ka lai nobildejot uz telefonu,vienalga kadas kvalitates bus bilde,tad sakusi ko izdomat,stostities un teica ka rit rita nosutit,kaut kas vinjai tur nevar nosutities,teicu ok ap 10 rita bushu interneta gaidishu bildi,tagad raxtu nav..

58 Ответы

Izstāstiet vecākiem noteikti.Tā meitene taču uztaisīs citu profilu un pēc kāda laika atkal sāks "uzdarboties".

Vēl vajadzētu uzrakstīt portāla administratoram, varbūt tas kaut ko var palīdzēt.

> MaZaRiiTe

Kuldīgā? Man viņa teica, ka nevarot AiGai nosūtīt čeku, jo Kuldīgā esot draudzene, kas sūta no turienes visas paciņas. Un tad kad draudzene atsūtīšot čeka bildes, viņa nosūtīšot Aigai. Ak dievs kā tā meitene prot murgot. Prasiju kur tad atrodas paciņas, ko viņa sūta man. Jo pati arī esmu no Kuldīgas, tad varbūt var satikties n nevajag neko sūtīt. Un ko viņa atbildeja: ''Jums tur kautkas čarksts, nesaprotu, ko sakat''

Исправлено 26.10.2013 12:09

> esentimentalofficial

Smejošs Smejošs Cilvēks neprot melot Smejošs

Smejošs

Исправлено 26.10.2013 12:16

Bet, Meitenes, Man ir ļoti daudzi pazīstamie no Liepājas. Tāpēc atrast viņas nebūs grūti. Domāju, ka viņai ir draugi, un viņas draugiem vajadzētu būt vismaz vienam no abiem dotajiem numuriem, ja vien viņa nav biznesmenka, kas staigā ar 20 telefoniem. Un ņemot vērā doto pasta staciju, tad viņa dzīvo netālu no turienes, jo kurš tad dos pasta staciju kura atrodas otrā pasaules galā..

Meitenes,man shodien vienkarshi paveicas,es gaju uz pilsetu pie pakomata,domaju pati iznemt paku,skatos stav kurjers,jau nem ara sutijumus,un skatos manu pedejo iznema,saku luk mans 4eks,es pardomaju sutit,piezvanija kaut kam,paprasija,vai var atdot,un atdeva bez problemam,tagad sapratu,ka ta meitene,speciali vilka laiku,lai sanemtu manas mantas,un es nepaspetu aiziet atgriezt sutijumu,tadas mulkibas raxtija,ka nevar nosutit,ka esmu godiga pardeveja,nevis kaut kada 6mauceja,lidz pedejam ticeju

ja vinja teica ka ar mashinu lidz pakomatam vinjai 3 min,vakar prasija lai es vinjai sakuma nosutu 4eku,tad vdrug vinjai nosedas batareja fotika un nevar nobildet,saku multizinu nosutiet,vai no telefona,kada problema

ja,es domaju vinja vares mierigi pec tam vel ieregistreties,un turpinat 6maukt,esat uzmanigas,man vienkar6i paveicas,5-10 min velak izietu no majas,aizvestu paku vinjai

Super, kad tā sanāca un dabūji atpakaļ savas lietiņas Smaidīgs

es vel nobrinijos par to,ka es no vinjas velejos meteliti,teica ka jauns pa 20 ls,gaishs,bet no manis panema adas zabakus pa 8 ls,teicu lai nem vel ko klat,jo cena nesakrit,ka saka lasities,tik mantu pielasija,domaju nu labi

31 - 40 с 58