Ieteikums - lietotāji, kas mēnēša laikā neienāk portālā - automātiski tiek dzēsti. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ieteikums - lietotāji, kas mēnēša laikā neienāk portālā - automātiski tiek dzēsti.

Bieži gadās, ka noskatu preci, bet lietotājs jau kādu laiku nav ienācis profilā, tāpēc iesaku automātiski dzēst šādus lietotājus. Cerams manu ieteikumu ņems vērā. Paldies!

P.S. Termiņu, lai nosaka paši šīs lapas veidotāji.

26 Ответы

Sākumā rakstīju 3 mēnešus, vajadzēja atstāt :) Man īstenībā vienalga kaut 2 gadus vecus profilus, bet lai beidzot ir kaut kāda kārtība.

Neatbalstu tādu ideju. Labāk tad ja tiešām vairumam tas traucē dzīvot, tad tādus profilus var deaktivizēt, un kad tas cilvēks tomēr sadomā to profilu lietot (ieiet savā profilā), tad automātiski aktivizējās profils. Savādāk daudziem ir atsauksmes sakrātas utt. Labāk, lai ķeras klāt cilvēkiem kas savtīgi neievēro portāla noteikumus, tos gan vajadzētu dzēst nebrīdinot.

> Margueritte

Nekad tas, kurš nezina neko svarīgāku par lupatām, nesapratīs to, kuram dzīvē ir daudz svarīgākas lietas. Vai tiešām tās lupatas spēj tik ļoti aptumšot prātu, ka cilvēki te naturāli nejēdz, jo gvelž? Nu uzraksti, pagaidi, neatbild tev - meklē citu, un viss. Vai tiešām tās ar lupatām apsēstās skolnieces nekā nevar ielaist savās šaurajās pierēs, ka cilvēkiem dažreiz interesantāk reālajā dzīvē, nevis virtuālajā, un viņiem mēdz būt darbs, mācības, bērni, ģimenes, atvaļinājumi, braucieni, slimības, hobiji, un e-pasts netiek pārbaudīts katru sekundi?

...piekrītu.....

..profilā ieeju, kad gribu un varu, ja nevaru, tad tam ir iemesls....man sava dzīve, ģimene, inetereses ir svarīgākas. Pret visiem pircējiem vienmēr esmu adekvāti izturējusies, bet atbildēt uz glupiem jautajumiem, vai rakstiski atkārtot manā profilā redzamo informāciju..tas  maigi izsakoties kaitina, tad uzreiz atceros kaut ko no Marguerittes kādreiz izsacītā kādā no forumā tēmām un gribas ļoti viņai piekrist.....Smejošs. Te var filozofēt cik uziet, bet ja jau cilvēks savā profilā ilgi nenāk, tātad vienam tas vairs nav aktuāli, cits negrib, cits nevar, cik cilvēku, tik variantu...ko darīt...vai nedarīt...tas jau ir cits jautājums....

> Margueritte

Nekad tas, kurš nezina neko svarīgāku par lupatām, nesapratīs to, kuram dzīvē ir daudz svarīgākas lietas. Vai tiešām tās lupatas spēj tik ļoti aptumšot prātu, ka cilvēki te naturāli nejēdz, jo gvelž? Nu uzraksti, pagaidi, neatbild tev - meklē citu, un viss. Vai tiešām tās ar lupatām apsēstās skolnieces nekā nevar ielaist savās šaurajās pierēs, ka cilvēkiem dažreiz interesantāk reālajā dzīvē, nevis virtuālajā, un viņiem mēdz būt darbs, mācības, bērni, ģimenes, atvaļinājumi, braucieni, slimības, hobiji, un e-pasts netiek pārbaudīts katru sekundi?

Tieši tā!

Izskatās,ka autore vēl aizvien dzīvo cerībās,ka admini šeit vēl kādreiz pieliks roku, lai ienestu jaunumus. Viss, ko šobrīd piedāvā admini-aizņemties naudu. 

un ja pie pašas tēmas-ir elementāri nepirkt no cilvēka, ja redzi, ka nav bijis online sen. 

Cerība mirst pēdējā Noslēgts

> Pandiņa

Margueritte, man "lupatas"absolūti nav svarīgas..., bet arī es ieeju šeit praktiski katru dienu, aiz atbildības pret tiem kas varbūt vēlas kaut ko nopirkt! Lai viņiem mēnesi nebūtu jāgaida atbilde!

Ne lupatas visu nosaka, bet attieksme, saskarsmes kultūra un kripatiņa cieņas (tas laika daudz netaņem).

Labots: šodien, 13:40

+++

Исправлено 21.07.2016 14:32

Priekš kam tad likt savas "lupatas" tirgošanā, ja nav laika tādam lietam, jo ir svarīgākas lietas ģimene, ceļojumi, veselība, laika trūkums???

Protams, ka es eju garām šādiem sludinājumiem, kuri ilgu laiku nerādās, bet pēdējā laikā bieži šādus redzu, sāk kaitināt. Tas ir pārdošanas pirkšanas portāls kā nekā.

11 - 20 с 26