Ieteikums - lietotāji, kas mēnēša laikā neienāk portālā - automātiski tiek dzēsti. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ieteikums - lietotāji, kas mēnēša laikā neienāk portālā - automātiski tiek dzēsti.

Bieži gadās, ka noskatu preci, bet lietotājs jau kādu laiku nav ienācis profilā, tāpēc iesaku automātiski dzēst šādus lietotājus. Cerams manu ieteikumu ņems vērā. Paldies!

P.S. Termiņu, lai nosaka paši šīs lapas veidotāji.

26 Ответы

Исправлено 21.07.2016 13:03

> LI +++

Tiesi piekritu Jusu ierosinajumam. Ta ir gadijies, ka prece patik un lietotajs neradas piem 4 men....

> Pandiņa

Margueritte, man "lupatas"absolūti nav svarīgas..., bet arī es ieeju šeit praktiski katru dienu, aiz atbildības pret tiem kas varbūt vēlas kaut ko nopirkt! Lai viņiem mēnesi nebūtu jāgaida atbilde!

Ne lupatas visu nosaka, bet attieksme, saskarsmes kultūra un kripatiņa cieņas (tas laika daudz netaņem).

Labots: šodien, 13:40

+++

Man vienīgajai nekaitina, ka cilvēks nav bijis online? Es nesaprotu-kā tas vispār var uzvilkt? 

Man bik kremt,ka manta laba,bet saimnieks izgaajis :-) :-)

Es aizrakstu nu neatbild neatbild. Nekeru krenki. Pec dienas apskatu profilu aha bija 5 nedelas atpakal un aizmirstu :) kaut gan bijis ta kad nenak menesi bet atbild, jo sanemt vestuli epasta. Es ar lieki neeju skapi, tik tad kad ienak vestulite epasta :)

Autorei - Bet ir jau arī tādi "pircēju" profili, kas neko netirgo, bet tikai kaut ko meklē un pērk... Kāpēc gan lai viņš nāktu katru dienu online, ja negrasās neko pirkt? Tad jau ir jāsāk šķirot - pārdevējs/ pircējs un tad tikai domāt, ko darīt tālāk, ne tā? 

Pārdevējs neatbild vai nenāk profilā, nu nav lemts ar viņu sazināties... :D 

21 - 26 с 26