Keratīns - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Keratīns

Sveikas dāmas.

Atsaucās,lūdzu, tās, kuras ir veikušas matu taisnošanu ar ''Brazilian keratin''.

Sakiet - vai ir vērts?

Vēlos zināt it visu par šo procedūru - kā notiek, kādi ir mati,kad keratīns ''pazūd'' no tiem, kā jākopj u.c.

Paldies ! Skūpsts

19 Ответы

varu padaliities- 2 dienas atpakalj ieliku coco choco keratiinu.Riit pirmo reiz mazgaashu,redzees vai buus kaads rezultaats :d patreiz jau taisni,pielipushi diez gan,jo 3 dienas nedriikst mazgaat,bet gludi un taisni. Esmu mazliet viilusies tikai tajaa,ka cereeju,ka jauki smarzhos mati,bet nekaadu iipashu aromaatu,kaa cereets,es nesaozhu....bet nu,galvenais ,lai vispaar ir bijusi jeega likt,redzees,kaa buus.

Es varu piedāvāt dāvanu karti tieši keratīna taisnošanai. Salonā Imidžs,orģinālā cena 65-85eur,atdošu pa 50eur :)

> Zany

Es varu piedāvāt dāvanu karti tieši keratīna taisnošanai. Salonā Imidžs,orģinālā cena 65-85eur,atdošu pa 50eur :)

Nē,paldies. Man ir, kas liek par 35 :)

> Laima

> Zany

Nē,paldies. Man ir, kas liek par 35 :)

salonam,salona uzcenojums D

nu taa,matus izmazgaaju,neslapinaaju,notureeju prasiitaas 3 dienas nemazgaajot,tomeer wow efektu nesagaidiiju....izmazgaajot mati atkal saaka veidoties kalstot,nebija tik lielas chirkas kaa ieprieksh ,bet chirkas bija....

> rolipoli

nu taa,matus izmazgaaju,neslapinaaju,notureeju prasiitaas 3 dienas nemazgaajot,tomeer wow efektu nesagaidiiju....izmazgaajot mati atkal saaka veidoties kalstot,nebija tik lielas chirkas kaa ieprieksh ,bet chirkas bija....

Ar kādu šampūnu mazgāji?

> Laima

> rolipoli

Ar kādu šampūnu mazgāji?

lai vai ar kaadu es buutu izmazgaajusi,nevar buut,ka pirmajaa reizee izmazgaajot JAU vairs nav efekta,ja minimaalais,ko sola ir 1-2 meeneshi.Nu nevar taa buut.Mazgaaju ar bezsaalju,kaa prasiits.

> rolipoli

> Laima

> rolipoli

Ar kādu šampūnu mazgāji?

lai vai ar kaadu es buutu izmazgaajusi,nevar buut,ka pirmajaa reizee izmazgaajot JAU vairs nav efekta,ja minimaalais,ko sola ir 1-2 meeneshi.Nu nevar taa buut.Mazgaaju ar bezsaalju,kaa prasiits.

Jā, diemžēl es reti dzirdu, ka kādai 100% palīdz. :( Es tad labāk atturēšos no šīs iespējas un ārstēšu matus citādāk. 

Dārga procedūra Tev bija? Kur taisīji?

> Laima

> rolipoli

> Laima

> rolipoli

Ar kādu šampūnu mazgāji?

Jā, diemžēl es reti dzirdu, ka kādai 100% palīdz. :( Es tad labāk atturēšos no šīs iespējas un ārstēšu matus citādāk. 

Dārga procedūra Tev bija? Kur taisīji?

meistare teica,ka taa vairaak ir taisnoshanas metode nevis aarsteeshanas. Caur facebook atradu. Cena jau atkariiga no matu garuma,man nav gari mati,bet nauda kokos neaug :D bet,katram pasham jaaizmeegjina noteikti.Lai veicas!

11 - 19 с 19