Kāda ir saskārusies ar pārdevēju Kurpniece L? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kāda ir saskārusies ar pārdevēju Kurpniece L?

Neesmu droša, ka šī pārdevēja ir godīga. Nopirku zābaciņus, pārdevēja saka ka izsūtīja tikai pēc tam kad pajautāju, omnivas čeka nr arī nesūta,saka ka it kā esot pazaudējusi.  

Pēc pāris dienām rakstu ka neesmu vēl saņēmusi, prasu no kuras pilsētas izsūtīja. Meitene nu jau atbild ka pati neesot sūtījusi ka draudzene LAIKAM esot izsūtījusi no Siguldas...absurds.

Zvanīju uz omnivu, tur man pateica ka nav nekas uz manu nr izsūtīts.

5 Ответы

Ja omniva apgalvo,ka nekas nav reģistrēts uz Tavu numuru - tātad varam secināt, ka paka nav nosūtīta. 

> Laima

Ja omniva apgalvo,ka nekas nav reģistrēts uz Tavu numuru - tātad varam secināt, ka paka nav nosūtīta. 

Tieši tā, bet redziet šī krāpniece tik saka ka naudiņu atgriezīs tikai tad kad saņemšu zābaciņus un aizsūtīšu viņai atpakaļ. Sanāk ka man jāgaida uz tukšu gaisu.

> blondaa99

> Laima

Tieši tā, bet redziet šī krāpniece tik saka ka naudiņu atgriezīs tikai tad kad saņemšu zābaciņus un aizsūtīšu viņai atpakaļ. Sanāk ka man jāgaida uz tukšu gaisu.

te par Kurpnieci arī rakstīja 

Ievietoja: 16.05.2016 16:55

Sveikas, īsti nezinu, bet domāju, ka arī citas jāpabrīdina.

Izlēmu nopirkt lietu pa 13 Eiro, nu itkā nav daudz, bet tomēr.

Meitene ar niku '' Kurpniece L'' itkā ļoti operatīvi un ātri visu sarunājām, protams, gaidīju 3 dienas, kad varēs izsūtīt, jo neviens jau nav necilvēks un saprot, ka visādi gadās. Otrdienas rītā saņemu, ka esot izsūtījusi uz omnivu, bet čeku aizmirsa paņemt. Nu labi, arī tā gadās un apsolījos gaidīt. Kad 4dienas vakarā vēl paciņas nebija nodomāju, ka varētu uzrakstīt omnivai ar jautājumu vai uz manu numuru ir kāda paciņa nosūtīta un, protams, izrādās, ka nekā nav. Jau tajā mirklī jutos ļoti apkrāpta, steidzos rakstīt meitenei atverskapi ar jautājumiem kāpēc meloja utt. Un atkal atbildes nebija, kā arī uz 2. un 3. vēstuli.
 Vairs nezināju ko darīt, jo tā notiek pirmo reizi. Apskatīju visas atsauksmes, kuras protams ir pozitīvas, bet daļā cilvēku tie vairs nav nākuši iekšā profilos un kā izrādās vienā profilā ir tādas pašas mantas saliktas un tur pat uzņemta bilde somai. Apskatīju arī tā profila ''molyina'' atsauksmes un atradu sievieti, kurai ir bijis pozitīvs vērtējums. Pajautāju vai meitenei ir tāds un tāds vārds. Atbilde bija pozitīva + tiku pie šīs krāpnieces īstā numura (tas, kurš ir Kurpiece L. profilā nedarbojas).

Metos rakstīt whatsapp kā pēdējo cerību sadabūt rokā. Uzjautāju vai Marija? un atbildēja, ka jā. Tad sāku visu savu sakāmo, bet tad pārmetās uz to, ka tā nav viņa, bet viņas draudzene un kur es esot dabūjusi numuru. Sāku draudēt ar policiju  un to, ka lai atgriež naudu, nekādas mantas man nevajag. Sāka draudēt, ka es neko nevarot izdarīt ar policiju, ka es neesot iecietiigs cilvēks, jo nepajautāju kāpēc viņa nevar izsūtīt. Bet ja tā padomā, kādēļ man ir jājautā, ja man apgalvo, ka sen izsūtīts. Pie tā visa sarunas laikā nācās secināt, ka tomēr tā pati Marija vien ir un viņai ir šie divi profili, kur pati sev ir ierakstījusi pozitīvu atsauksmi. Gaidīju vēl 2 dienas un ir nākusi paciņa tomēr. Arī uz neīsto vietu, jo rakstīju, ka man vajag uz citu pakomātu. Tā nu man sanāca.

Ja vajag nosaukt īsto vārdu un uzvārdu, sakiet.

Itkā galā netiku apkrāpta, bet ne īsti viss labi tur bija.

Vai kas ir noskaidrojies?

Man pēc šī atgadijuma ir rakstījušas 3 meitenes kuras ir tikušas apkraptas no šīs sievietes puses.

1 - 5 с 5