Māmiņu kursi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Māmiņu kursi

Sveikas, 

Kā Jūs sagatavojāties gaidāmajam mazulim? Gājāt uz kursiem? Uz māmiņui klubu?

Skatījos ,ka tur ir 4.tādas šķiet galvenās lekcijas 2h garumā. Par barošanu utt, pa 15 eiro. Ir to vērts? 

Droši vien par sliktu jau nanāk. Kurā mēnesī labāk iet? 

24 Ответы

Es no Ogres, mūsu Ogres slimnīca  notika nodarbības (atbildu Santai)

Par barošanu noteikti ir vērts iet, jo slimnīcā var arī tev īsti nepaskaidrot kā to darīt labāk, parādīs kā pareizi zīdīt mazulīti un ko darīt tad ja nav piena. Viss pārējais +/- ir grāmatās un internetā, ļoti daudz lasīju un viss jau bija dzirdēts. Bet noderīgi atkārtot, manuprāt labāk iet tad kad vari nosēdēt, man bija 8 mēnesis un gribējās visu laiku čurāt un dibens ļoti sāpēja.. :D

sveiki gāju uz kursiem pie vecmātes Intas Ilzes katlapas privātprakse, loti patika jauka vecmāte visu izstatīja, un patika tas kad vina strada rigas dzemdību nama, un piekritu par barošana tas ir vissvarīgākais ko uzzināt un izrunat 

> Drupatiņa

Par barošanu noteikti ir vērts iet, jo slimnīcā var arī tev īsti nepaskaidrot kā to darīt labāk, parādīs kā pareizi zīdīt mazulīti un ko darīt tad ja nav piena. Viss pārējais +/- ir grāmatās un internetā, ļoti daudz lasīju un viss jau bija dzirdēts. Bet noderīgi atkārtot, manuprāt labāk iet tad kad vari nosēdēt, man bija 8 mēnesis un gribējās visu laiku čurāt un dibens ļoti sāpēja.. :D

Esmu pieteikusies apmācībām , bet tur rindas, tā kā ātrāk nemaz neņem... Nu kādā 5.mēnesī nemaz nevarētu tikt. :D  Atliek cerēt, ka paspēs iziet tās nodarbības.. 

Cik dzirdēju tikko par Valmieras slimnīcu - neesot slimnīcā neko  par barošanu stāstījuši un rādījuši...  

Varbūt, ja kāds speciāl lūdzis...  Labim ka meitenei nebija pirmais bērns.

21 - 24 с 24