Meitenes,kas notiek!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,kas notiek!?

Sveikas,meitenes!

Kāpēc pēdējā laikā,meitenes ir pasākušas apjautāties vai prece pieejama un izlasot vēstuli pazūd uzreiz! 

Cienīsim viena otras laiku,rakstīšanas pēc to nevajadzētu darīt! Tas rada jucekli,ja pēc pāris dienām,kad prece jau rezervēta nāk ar apvainojumiem virsū,ka Jūs taču bijāt pirmās.

45 Ответы

Vaine. Man tas arī nepatīk. Vismaz kādu ziņu būtu devušas, ka padomās vai tamlīdzīgi. 

Tas vēl nekas :D Bieži ir, ka izjauta visu iespejamo (merus, krasu, audumu utt) un tad pazūd! :D 

> AAA

Tas vēl nekas :D Bieži ir, ka izjauta visu iespejamo (merus, krasu, audumu utt) un tad pazūd! :D 

Jā,pat paldies nesakot! :D

Man viena meitene izjautāja visu,pat bankas kontu  paprasija un pazuda. pēc nedēļas kontā parādās nauda par kleitu un nesaprotu kādu,pēc tam vēstule,ka ir pārskaitijusi naudiņu. tādi cilvēki šokē.

man pēdējā laikā ir gadījies,ka meitene uzraksta,ka pirks bezmazvai visu skapi un es paspēju jau rezervēt lietiņas,bet tad pēkšņi ir viena problēma,kādēļ nevar naudu pārskaitīt, tad otra problēma,trešā utt. un beigās vispār pazūd un neatbild.

* ir pat konkrēti viena sieviete,kura divas reizes no dažādiem profiliem šādi man rakstīja.. atpazinu pēc tel.nr. kuru norādīja abās sarakstnēs,pēc whatsapp bildes. :)

Bieži arī man tā ir, nepievērsiet uzmanību. Kas gribēs, tas nopirks. Reāli, veikalā tirgojot arī nāk pircēji un pārdevējam jāatbild uz daudziem jautājumiem, un beigās preci pircējs nenopērk. Mazāk ciklēties vajag uz ,,garāmgājējiem- interesentiem'', atcerieties, katrai precei savs pircējs. 

Man tā nesen bija ar kādu meiteni, katru dienu jautāja : "Pieejams?" Un tad kad bija gatava iegādāties preces - itkā atsūtīja naudu un pazuda. 

Nu nesmuki! :D

Sveika! Man tieši tas pats pēdējās trīs dienās notiek. Divas meitenes saka ka ņems, izvēlējās vienu preci apjuku domāju kura pirmā rakstija tai pārdošu, uzrakstiju abām, pēc tam izlasa vēstules un pazūd. Protams man jau prieks, ka vēlās ko iegādāties. Nu bet ja tomēr pārdomāja tad varēja uzrakstīt, tagad esmu apjukusi. 

> Smile.

Sveika! Man tieši tas pats pēdējās trīs dienās notiek. Divas meitenes saka ka ņems, izvēlējās vienu preci apjuku domāju kura pirmā rakstija tai pārdošu, uzrakstiju abām, pēc tam izlasa vēstules un pazūd. Protams man jau prieks, ka vēlās ko iegādāties. Nu bet ja tomēr pārdomāja tad varēja uzrakstīt, tagad esmu apjukusi. 

Beigās būs sliktas atsauksmes un meitenes neapmierinātas. :D

Manuprāt,ir tāda suga,kura pat pirkt neko negrib,vienkārši tāpat izdzen ar mērīšanu,tāda sava veida komunikācija. Ir konkrētas ne-pircējas,kuru pastu saņemot jau zinu,ka būs jautājums par platumu,garumu,bet darījuma nebūs. 

Lūk šī persona 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=52963

Velas iegadaties preci, paprasa talr.nr. noruna dienu un laiku, neierodas un nebridina ka nebus, 

pec dazam dienam uzraksta ka nevareja ierasties , bet preci noteikti nems un noruna  atkal dienu un laiku , atkal neierodas un ieprieks nebridina ka nebus, brivdienu ko vareju pavadit arpus Rigas pavadiju majas velti nogaidot

paiet dazas dienas, raksta atvainojas ka nevareja, bet soreiz noteikti bus , pieprasa precizu adresi un nozime laiku kad ieradisies... protams ka neieradas un nebridinaja ka nebus. 

1 - 10 с 45