Meitenes,kas notiek!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,kas notiek!?

Sveikas,meitenes!

Kāpēc pēdējā laikā,meitenes ir pasākušas apjautāties vai prece pieejama un izlasot vēstuli pazūd uzreiz! 

Cienīsim viena otras laiku,rakstīšanas pēc to nevajadzētu darīt! Tas rada jucekli,ja pēc pāris dienām,kad prece jau rezervēta nāk ar apvainojumiem virsū,ka Jūs taču bijāt pirmās.

45 Ответы

hmm ja man ari visadi gadijies,piemeram vakar viena velejas pirkt kleitu,bet velak raksta ka vajadzetu lidz krusturi tai kleitai,,kaut ari skapi man nav neviens krusturis,saciju ka man nav lieka vela un tai kleitai ir polsterejums,,atrakstija tad paldies nepirksu

> Bella

Lūk šī persona 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=52963

Velas iegadaties preci, paprasa talr.nr. noruna dienu un laiku, neierodas un nebridina ka nebus, 

pec dazam dienam uzraksta ka nevareja ierasties , bet preci noteikti nems un noruna  atkal dienu un laiku , atkal neierodas un ieprieks nebridina ka nebus, brivdienu ko vareju pavadit arpus Rigas pavadiju majas velti nogaidot

paiet dazas dienas, raksta atvainojas ka nevareja, bet soreiz noteikti bus , pieprasa precizu adresi un nozime laiku kad ieradisies... protams ka neieradas un nebridinaja ka nebus. 

Smieklīgi palika. :D Ieraksti sliktu atsauksmi, lai citi arī zin. Tā tak ir cilvēku čakarēšana. 

Kas tad ir,ka paprasa? Gribēju iegādāties preci,prasu,vai pieejama,saka,jā.Tad paprasu kā dabūt mantu,varu aizbraukt,var arī sūtīt.Un tad ilgi neatbild..Prasu,kā tad būs,jo 100% ņemšu!? Un pēkšņi saka,jau pārdots. Nē,nu labi..bet tā prece vēl 2 nedēļas stāvēja skapī.Tikai kad atkārtoti prasīju,vai tad nepārdeva,izņēma preces bildi.

Pēdējā laikā?Tas jau šeit notiek visu laiku. ;)

> Laima

Vaine. Man tas arī nepatīk. Vismaz kādu ziņu būtu devušas, ka padomās vai tamlīdzīgi. 

Kāpēc jādod ziņu, ka padomās. Ja ir interese, tad raksta. Ja vēl jādomā, lai padomā

Es personīgi atsevišķas sugas personām neatbildu apzināti - tām, kuras jautā visu to, kas jau izsmeļoši rakstīts preces aprakstā, tām, kuras nesasveicinās, tām, kuras uzstājīgi diedelē visādas atlaides un labumus par kapeiku pirkumu, tām, kuras uzreiz no vietas pieprasa izķīdāt slēgtos iepakojumus un kaut ko tur izņemt un mērīt vai papildus bildēt. Nerezervēju un nevienu speciāli negaidu - rakstu telefonu un lūdzu, kad izdomās nākt, iepriekš zvanīt un uzzināt, vai esmu uz vietas vai kad būšu, un tad jau sarunāsim precizāk.

Saprotu, ka aizdomāties par to, ka, iespējams, viņām neatbild tāpēc, ka viņu komunikācijas stilā vai saturā nav kaut kas kārtībā, viņām prātā nāks pēdējā kārtā, bet nu tomēr uzskatu, ka varu atļauties neturpināt man nepieņemamu un nepatīkamu komunikāciju bez iemeslu skaidrošanas. Lai apvainojas, ak tu dievs, man nav žēl.

Исправлено 11.08.2016 13:20

Es esmu ļoti pacietīga, bet pedējā laikā mani tiešām dažas personas ir izvedušas no pacietības rāmjiem! 

Ir doma atvērt te  forumā diskusiju, kur varētu atklāti norādīt personas( nikus), kas tērē lieki laiku, kas sola, bet pazūd, ar kurām viss sarunāts, bet te atraksta, ka tieši tas, kas ir atlikst un man jau braucu pakaļ, ir pēkšņi pazudis.... labākais, ka ir tādas, kuru dēļ pat aibraucu  60 km tālu, jo viss sarunāts, bet tad zvanu, ka esmu klāt- neceļ telefonu , tad, nākamajā dienā, atraksta , tad pēkšņi nav vairs tajā pilsētā, bet ne kur veel atvalinajumā un ka nebūs utt....nu arvienu ir tādas, kas uzprasās, lai viņas te nosauc skaļi, lai citi cilvēki lieki netērē savu laiku un naudu.

Reāli uzvelk tādi cilvēki! 

Varbūt vērts veidot sarakstu?- ar cilvēkiem, ar kuriem nav vērts  savu laiku tērēt un uz kuru solījumiem nevar paļauties!!!!

Man nupat viens tāds brīnums ir uz mēles!!!!

Исправлено 11.08.2016 13:32

Manuprāt ir pilnīgi normāli apjautāties vai prece ir pieejama un arī mērus, jo bieži gadās, ka pārdevēja ir norādījusi vairākus izmērus vai prece jau pārdota, bet nav izņemts sludinājums. Tāpat var saprast arī ka pircēja izvēlas no vairākiem piedāvājumiem labāko, tāpēc var pazust uzzinot, ka nevar saņemt sev ērtā veidā vai citam piedāvājumam var dabūt atlaidi. 

Nesaprotu tās, kas sarunā tikšanos uz kuru bez brīdinājuma neierodas (vienreiz piekritu tikties pie Origo, gaidīju ar ziemas mēteli lielā maisā, bet meitene tā arī neatnāca, uz zvaniem neatbild) vai tās, kas sola pārskaitīt naudu, pajautā konta numuru un tad vairs neatbild.

Lai nu kā, vismaz man pozitīvās pieredzes tomēr vairāk :)

oo jaa, daudzas ir tik jociigas, reiz meitene izveelejas kosmetikas komplektiņu no mana skapja,jau sarunaajam tikšanos, bet peec tam saaka prasiit, vai man gadijumaa nav ari kaads solaarija kreems, pateicu, ka nee, viss kas pieejams ir skapii - viņa taa deel, ka nevareju piedaavaat sauļošanaas liidzekli, no pirkuma atteicaas.      Rezerveetaajas un pazušana ari ikdiena.   

vispaar ir ari taadas, kas saak strideties un staasta, ka man jau bez maz vai veikala cenas, kad pasaku, kur un par kaadam cenaam ir iegaadaats,  tad it kaa pazud, bet nee , nu tiesaam, jeega cepties par cenaam, man gandriz nekas nav dargaaks par 10 eiro un faktiski viss komplektos, bet nee, taapat atrodas taadas, kuras uzskata, ka veikalaa leetaak, ja jau leetaak, tad kaapec šeit meklee ??

11 - 20 с 45