Meitenes,kas notiek!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,kas notiek!?

Sveikas,meitenes!

Kāpēc pēdējā laikā,meitenes ir pasākušas apjautāties vai prece pieejama un izlasot vēstuli pazūd uzreiz! 

Cienīsim viena otras laiku,rakstīšanas pēc to nevajadzētu darīt! Tas rada jucekli,ja pēc pāris dienām,kad prece jau rezervēta nāk ar apvainojumiem virsū,ka Jūs taču bijāt pirmās.

45 Ответы

Ne visi pircēji tādi. Bieži vien ar pārdevēju sarunāju , ka atsūtīs vēl dažas bildes klāt konkrētai lietai , bet pārdevējs pats pazūd. Vai vienkārši atsūta bildes un ja man tā konkrēta lieta neiepatīkas sūta vēl visādus piedāvājumus un bildes , kaut to nevēlos. Ļoti bieži problēma nav pašos pircējos , bet gan pārdevējās , kas par visu cenu cenšas pārdod kautko.

Starp citiem, atverskapī ir misēklis ar tiem izmēriem. Te norādītais 40 M manā skatījumā ir jānorāda kā L. Un pārdevējai, kam kādai precei ir rakstīts 38/M un 40/M es automātiski prasu, jo nezinu ko viņa domā vai M izmēru vai 38/40 , kas principā jau L var derēt. 

Par izmēriem piekrītu, tāpēc pati bieži prasu mērus:)

> Snowfox

Starp citiem, atverskapī ir misēklis ar tiem izmēriem. Te norādītais 40 M manā skatījumā ir jānorāda kā L. Un pārdevējai, kam kādai precei ir rakstīts 38/M un 40/M es automātiski prasu, jo nezinu ko viņa domā vai M izmēru vai 38/40 , kas principā jau L var derēt. 

Tāpēc es cenšos visiem apģērbiem sarakstīt visus iespējamos izmērus,jo bieži vien Baltkrievijas apģērba izmērs atšķiras no ķīniešu :)

> Diāna Ropiņa

> Snowfox

Tāpēc es cenšos visiem apģērbiem sarakstīt visus iespējamos izmērus,jo bieži vien Baltkrievijas apģērba izmērs atšķiras no ķīniešu :)

Pareizi.. un tas par ar apaviem, jāprasa iekšpēdu jo dažs labs 40 der 39 un pat 38. Visa sāls ir ražotājā, jo katram ir savi izmēri. Tas pats ar apģērbiem. 

Tāpēc ieteikums, visām precēm detalizēti nomērīt cm, un pierakstīt. Būs mazāk traucētāju. 

par mēriem viss ok,nomērīt arī nav problēmu. viss slēpjas tajā,ka nepasaka elementāru paldies. :( 

bet rūgtums jau par to,ka apjautājas vai pieejams,nozūd un pēc nedēļas ceļ brēku par to,ka preces vairs nav,jo es esmu teikusi,ka pieejama!

> krikshaaa

par mēriem viss ok,nomērīt arī nav problēmu. viss slēpjas tajā,ka nepasaka elementāru paldies. :( 

bet rūgtums jau par to,ka apjautājas vai pieejams,nozūd un pēc nedēļas ceļ brēku par to,ka preces vairs nav,jo es esmu teikusi,ka pieejama!

Tādi nav jāņem galvā. Paldies iesaku negaidīt, ja nav elementāra kultūras līmeņa pircējam. Katrai precei savs pircējs, un ko tur apvainoties- kas pirmais brauc, respektīvi, maksā tiek pie kārotās lietas. Vēsais

Ir eksemplāri,kas nepasaka elementāru Labdien vai Sveiki.!!!!!

> Snowfox

> krikshaaa

Tādi nav jāņem galvā. Paldies iesaku negaidīt, ja nav elementāra kultūras līmeņa pircējam. Katrai precei savs pircējs, un ko tur apvainoties- kas pirmais brauc, respektīvi, maksā tiek pie kārotās lietas. Vēsais

Kur nu vēl paldies!!!☺

21 - 30 с 45