Meitenes,kas notiek!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes,kas notiek!?

Sveikas,meitenes!

Kāpēc pēdējā laikā,meitenes ir pasākušas apjautāties vai prece pieejama un izlasot vēstuli pazūd uzreiz! 

Cienīsim viena otras laiku,rakstīšanas pēc to nevajadzētu darīt! Tas rada jucekli,ja pēc pāris dienām,kad prece jau rezervēta nāk ar apvainojumiem virsū,ka Jūs taču bijāt pirmās.

45 Ответы

> Lurdessa

Ir eksemplāri,kas nepasaka elementāru Labdien vai Sveiki.!!!!!

Tas nav tas trakākais. Trakākais ir tas, ka nosūta naudu par preci un nesaņem atpakaļ ne preci ne naudu. Tā visa pieklājība ir laba lieta, bet manā gadījumā ne tik svarīga lai par to celt diskusiju vai spriedelētu. Katram cilvēkam savs kultūras līmenis. Citi pārdod caurumainas bikses, citi paldies nesaka, tāda cilvēka daba. 

> Bella

Lūk šī persona 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=52963

Velas iegadaties preci, paprasa talr.nr. noruna dienu un laiku, neierodas un nebridina ka nebus, 

pec dazam dienam uzraksta ka nevareja ierasties , bet preci noteikti nems un noruna  atkal dienu un laiku , atkal neierodas un ieprieks nebridina ka nebus, brivdienu ko vareju pavadit arpus Rigas pavadiju majas velti nogaidot

paiet dazas dienas, raksta atvainojas ka nevareja, bet soreiz noteikti bus , pieprasa precizu adresi un nozime laiku kad ieradisies... protams ka neieradas un nebridinaja ka nebus. 

Varētu padomāt, ka negrib, lai no mājas izejat ārā. :D 

> Andshe

Manuprāt ir pilnīgi normāli apjautāties vai prece ir pieejama un arī mērus, jo bieži gadās, ka pārdevēja ir norādījusi vairākus izmērus vai prece jau pārdota, bet nav izņemts sludinājums. Tāpat var saprast arī ka pircēja izvēlas no vairākiem piedāvājumiem labāko, tāpēc var pazust uzzinot, ka nevar saņemt sev ērtā veidā vai citam piedāvājumam var dabūt atlaidi. 

Nesaprotu tās, kas sarunā tikšanos uz kuru bez brīdinājuma neierodas (vienreiz piekritu tikties pie Origo, gaidīju ar ziemas mēteli lielā maisā, bet meitene tā arī neatnāca, uz zvaniem neatbild) vai tās, kas sola pārskaitīt naudu, pajautā konta numuru un tad vairs neatbild.

Lai nu kā, vismaz man pozitīvās pieredzes tomēr vairāk :)

Labots: 11.08.2016 13:32

Jā, par tiem entajiem mēriem,  sākot no 32 XS līdz pat 40 M. :D Nu galīgi vairs nav līdzīgi izmēri, tā ir pavisam cita miesas būve. :D Vienā skapī atradu glītu mētelīti, arī izmērs norādīts no 32xs līdz 38 M, prasu kādam izmēram tad atbilst, saka stabilam M derēs. Kādēļ tad jānorāda arūi mazs S izmērs? :D Ja es vienk pasūtītu pieņemot , ka derēs, tad, skaidrs, ka būtu krietni par lielu. 

Ja man ir konkrētas vēlmes prece, man atsūta vēstuli, ka esot, varot atsūtīt bildes. Es saku, labi gaidīšu bildes. Pieskrienu pie datora, veru vaļā, bet tur pilnīgi kkas cits, arī izmērs savād;aks, tad es varu reizēm arī neatbildēt. ;D Uz to brīdi tā arī ir labāk. :) 

Vairāk nepatīk, kad tiešām pasaka, es ņemšu un tad pēkšņi pazūd. Tā man viena 3 reizes pirka un visas reizes pazuda uz nenoteiktu laiku. :D

Man tā arī ir. Pajautā, vai ir pieejams un pazūd. :) Jocīgi.

Man dazreiz rezerve,prasa konta numuru un pec tam klusums....un nezinu ko darit,vai varu dod talak vai vinja ieskaitis naudu... 

Tas nav traki. Nepatikamāk kad izjautā par sūtīšanu un prasa atsutit konta nr un pazūd. Tad gan ir nesaprašana

> kristaa

Tas nav traki. Nepatikamāk kad izjautā par sūtīšanu un prasa atsutit konta nr un pazūd. Tad gan ir nesaprašana

Tas diemžēl notiek ļoooti bieži....Neizlēmīgs

Starp citu tagad man jau parasti nostrādā intuīcija-kas būs nopietna pircēja,kas zina,ko vēlas un kas uzraksta tikai tā "aiz gara laika"...

Man bieži par preci pajautā un pazūd  lietotājas,kas registrējušās nesen.Saprotu,ka nekāda pirkšana nebūs )

> euuva

> Andshe

Manuprāt ir pilnīgi normāli apjautāties vai prece ir pieejama un arī mērus, jo bieži gadās, ka pārdevēja ir norādījusi vairākus izmērus vai prece jau pārdota, bet nav izņemts sludinājums. Tāpat var saprast arī ka pircēja izvēlas no vairākiem piedāvājumiem labāko, tāpēc var pazust uzzinot, ka nevar saņemt sev ērtā veidā vai citam piedāvājumam var dabūt atlaidi. 

Nesaprotu tās, kas sarunā tikšanos uz kuru bez brīdinājuma neierodas (vienreiz piekritu tikties pie Origo, gaidīju ar ziemas mēteli lielā maisā, bet meitene tā arī neatnāca, uz zvaniem neatbild) vai tās, kas sola pārskaitīt naudu, pajautā konta numuru un tad vairs neatbild.

Lai nu kā, vismaz man pozitīvās pieredzes tomēr vairāk :)

Labots: 11.08.2016 13:32

Jā, par tiem entajiem mēriem,  sākot no 32 XS līdz pat 40 M. :D Nu galīgi vairs nav līdzīgi izmēri, tā ir pavisam cita miesas būve. :D Vienā skapī atradu glītu mētelīti, arī izmērs norādīts no 32xs līdz 38 M, prasu kādam izmēram tad atbilst, saka stabilam M derēs. Kādēļ tad jānorāda arūi mazs S izmērs? :D Ja es vienk pasūtītu pieņemot , ka derēs, tad, skaidrs, ka būtu krietni par lielu. 

Ja man ir konkrētas vēlmes prece, man atsūta vēstuli, ka esot, varot atsūtīt bildes. Es saku, labi gaidīšu bildes. Pieskrienu pie datora, veru vaļā, bet tur pilnīgi kkas cits, arī izmērs savād;aks, tad es varu reizēm arī neatbildēt. ;D Uz to brīdi tā arī ir labāk. :) 

Vairāk nepatīk, kad tiešām pasaka, es ņemšu un tad pēkšņi pazūd. Tā man viena 3 reizes pirka un visas reizes pazuda uz nenoteiktu laiku. :D

Forši ir,kad apavi ir uzrādīti-izmērs 38,39,40!

31 - 40 с 45