Krāpniece! lietotāja- Corvazo - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Krāpniece! lietotāja- Corvazo

Neko nepērciet no šīs lietotājas, preci nedabūsiet!!

Arī pozitīvās atsauksmes ir viņas pašas veidotie viltus profili!!

Alīna Paršakova

LV86UNLA0050018922063 SEB Banka AS

11 Ответы

Ieliec ludzu aktivu linku

Portālam vajadzētu ieviest tādu opciju kā "bloķēt" lietotāju, kas nozīmētu, ka nebūtu redzams tam kas nobloķēja sludinājumi.Es, piemēram, gribētu nobloķēt pāris lietotājas ar kurām vairs negribu sadarboties, bet zinu, ka pēc pusgada būšu piemirsusi un nejauši varu atkal uzgrābties.:/

nu skaidrs..29.julija ieskaitiju naudinu par preciti...ta vel joprojam neesmu sanemusi sutijumu..4.augusta vel vinai uzrakstiju,ka neesmu neko sanemusi,bet vestule nav izlasita

Uz policiju un lieta atrisināta.

> Mariana Malinovska

Interesanti gan, kā policija šādu lietu risina.. 

> Snowfox

> Mariana Malinovska

Viens iesniegums policijā, vēl pāris un tad jau tas vairs nav tads nieks, bet kļūst par nopietnāku lietu...

Jā!!!.Bloķēt,tas būtu lietderīgi.:)

Исправлено 11.08.2016 18:38

> Sanita Sanita

> Snowfox

> Mariana Malinovska

Viens iesniegums policijā, vēl pāris un tad jau tas vairs nav tads nieks, bet kļūst par nopietnāku lietu...

Nsv garants ka tas atkārtosies. Respektīvi, uzskatu ka vajadzētu pārveidot stiprāku sodu sistēmu jo sīkie krāpnieki labi dzīvo. Vienu apkrāpj par 10 eur, otru par 30. Policijā iesniegums būs bet naudu atpakaļ tāpat reti kas dabū. 

> Snowfox

> Mariana Malinovska

Ļoti vienkārši, pēc personīgās pieredzes - mani apkrāpa, devos uz policiju, uzrakstīju iesniegumu. Policiste sazinājās ar krāpnieci un piedāvāja atgriezt naudu uzreiz vai uzsākt kriminālprocesu. Mana nauda jau nākamajā dienā tika atgriezta manā kontā.

> Mariana Malinovska

> Snowfox

> Mariana Malinovska

Ļoti vienkārši, pēc personīgās pieredzes - mani apkrāpa, devos uz policiju, uzrakstīju iesniegumu. Policiste sazinājās ar krāpnieci un piedāvāja atgriezt naudu uzreiz vai uzsākt kriminālprocesu. Mana nauda jau nākamajā dienā tika atgriezta manā kontā.

Ha, kāpēc manā vakardienas diskusijā es tādu nedzirdēju. Man lieta par 400 eur, un dažas labas teica, ka naudu neredzēt kā savas ausis. Prieks par tiem, kam izdodas. 

1 - 10 с 11