Zīdaiņu pūriņš - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zīdaiņu pūriņš

Sveikas,  kad devāties uz slimnīcu pirkāt šādus jau sakombinētos gatavos komplektiņus ? http://www.babystore.lv/?dir=view&id=21927   Vai arī izlīdzējāties ar brāļu, māsu, draudzeņu atdotiem? Vai varbūt pašas kombinējāt atsevišķi pērkot? 

23 Ответы

Man tie komplektiņi, kas ir kā "pūriņš" ne sevišķi patīk .. vismaz pati tādus nepērku, visas drēbītes ir lielākoties jaunas, pāris gan pirku lietotas, bet skatījos, lai tiešām būtu glītas, labi koptas un ērtas, nevis šis-tas, kas pagadās :) Ļoti patīk H&M, Lindex piedāvājums, šis tas arī no interneta veikaliem - tā paša F&F, Tu un George - tur arī esmu iegādājusies/pasūtījuši šo to no drēbītēm pirmajiem dzīves mēnešiem :) Ko vilkšu kā pirmo dzedību namā - vēl nezinu, bet pieļauju, ka priekšā pogājamu garroku bodiju un bikšeles ar pēdiņām ciet, un jā, to pirmo kārtiņu un visu, kas tuvāk pie miesas, noteikti vismaz sākumam gribas jaunu :) 

> Persephon

Man tie komplektiņi, kas ir kā "pūriņš" ne sevišķi patīk .. vismaz pati tādus nepērku, visas drēbītes ir lielākoties jaunas, pāris gan pirku lietotas, bet skatījos, lai tiešām būtu glītas, labi koptas un ērtas, nevis šis-tas, kas pagadās :) Ļoti patīk H&M, Lindex piedāvājums, šis tas arī no interneta veikaliem - tā paša F&F, Tu un George - tur arī esmu iegādājusies/pasūtījuši šo to no drēbītēm pirmajiem dzīves mēnešiem :) Ko vilkšu kā pirmo dzedību namā - vēl nezinu, bet pieļauju, ka priekšā pogājamu garroku bodiju un bikšeles ar pēdiņām ciet, un jā, to pirmo kārtiņu un visu, kas tuvāk pie miesas, noteikti vismaz sākumam gribas jaunu :) 

Es esmu sagatavojusi paciņu - jaciņa krekliņš bezroku rāpulis + cepurīte un adīti zābaciņi

un papildus ielikts garroku rāpulis, kam var uzvilkt jaciņu pa virsu (ja nepieciešams), lai izvēlas  māsiņa, kurš labāk patīk. ;D It kā abiem rakstīts 56.izmērs, bet  garroku rāpulis izskatās lielāks par pāris cm.  (tad arī katram gadījumam - ja nu neder viens. :D . Viss jauns. :)

Tieši šada tipa komplketus nē,man viņi vizuāli nepatīk. Pirku un komplektēju visu atseviški,pirmās drebītes jaunas,velak tad bij gan no radiem,gan no brāļiem.

21 - 23 с 23