Pārdevējas, kas pārdod netīrus apģērbus, ar defektiem, brāķiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējas, kas pārdod netīrus apģērbus, ar defektiem, brāķiem

Sveikas!

Nezinu vai šāda tēma šeit jau ir, bet es neredzēju. Tādad pāris dienas atpakaļ saskāros ar tādu situāciju. Sarunāju nopirkt jaku (virsjaku), pajautāju vai nav defektu utt. Apgalvoja, ka viss kārtībā. Saņemu jaku, uzvelku un pirmais, ko ieraugu priekšpuse pelēcīga nobružāta, padusē un roka iekšpusē liels pleķis. Ko es daru? Uzreiz rakstu pārdevējai, ka par šādu preci mēs nevienojāmies, netiku informēta par defektiem, līdz ar to vēlos atgriezt naudu un nosūtīšu atpakaļ preci. Pardevēja uzreiz atbild, ka jaku uzmērījusi tikai viena meitene, jaka ir vienreiz mazgāta utt. Neliku sliktu atauksmi, jo domāju normāli cilvēcīgi sarunāt, ka veiksim apmaiņu (nauda pret jaku), taču nekā jau divas dienas mani ignorē, nāk profilā, bet neko neatbild. Pirmo reizi saskaros ar tādu cūcīgu attieksmi.

Domāju atrisināt mierīgā ceļā, bet meitene izrādās krāpniece. Biju uzticējusies 14 pozitīvām atsauksmēm un uzķēros.

Tāpēc meitenes neiesaku sadarboties ar pārdevēju: topolina.

Kauns meitenei, pilni viņas dati - Zita Leimane LV55HABA0551000743599.

Neuzķerieties,jo pilnīgi iepējams, ka nopirksiet netīru/brāķētu preci un pārdevēja izliksies neko nezinam un Jūs ignorēs. Lai tauta zin savas varones.

Meitenes, dalieties ar informāciju, par pārdevējām, kas pārdod brāķētas preces.

20 Ответы

Man ir šādi gadījumi pieredzes bagāžā. Pirku volānblūzi, atsaucās meitene facebook lapā, teicās ka blūze jauna ar birku. Es arī nopirku, gaidīju jaunu preci bet man atnāca saplēsta vairākās vietās un ar tonālo nedaudz nošmulēta. Par tonālo noklusēju jo to var izmazgāt, bet saplēsumi.. un kā reiz man vajadzēja blūzīti uz pasākumu, tieši tādu kā biju meklējusi nekur nebija izņemot šo meiteni. Beigās es vēl paliku vainīga ka viņu apmeloju...Bet pārdot blūzi, kas pirkta aliexpress par 2 x lielāku cenu un vēl saplēstu, tas laikam ir normāli pēc viņas domām?

Vēl, pavisam nesen pirku jaku, kura it kā 2 x vilkta bija. Atnāca ar 2 caurumiņiem dermantīnā... Es pati nepamanīju, jo man jaka derēja un patika, pamanīja vīrs, kad rādīju ko esmu saņēmusi. Meitene arī bija rupja un atcirta ka jau tā lēti man jaku pārdeva.. Es atvainojos, 20 eur, kura cenā ir piegāde par jaku ar defektiem nav maz! Īpaši ja tos defektus vēl jālabo, un nezin vai būs nemanāmi... Painformēt jau varēja, tad vismaz būtu informēta par preces stāvokli. Nesaprotu, tagad daudzas meitenes ir aklas vai vienkārši grib kādam savu drēbi iebāzt, notirgot... Vai no tā paliek vieglāk? Vai nav labāk pierakstīt ka ir kāda problēma (caurums, švīka.. ) lai pēc tam nav sarūgtinājums? 

Varbut ne pa tēmu,bet ir arī meitenes,kuras apskatās,ka uz drēbes piemēram ir 44 izmērs un tā arī raksta kaut vai izmērs neatbilst un drēbe  100% ir divus izmērus mazāka. Kad pajautā kāpēc neteica,ka neatbilst izmeram, atbild- es domāju,ka atbilst. Itkā netiec apšmaukts,bet bēdīgi, ka neder. Dažreiz negribās prasīt mērus, ja zini,ka tavs izmērs ir precizs.

Arī man ir gadījies nopirkt apğērbu, kas neatbilst aprakstam. Viena pārdevēja atsūtīja tuniku, kas stipri oda pēc sviedriem. Par cik tunika patika, nolēmu izmazgāt. Biju pārsteigta, ka ūdens bija zemes melnumā. Aizrakstīju pārdevējai apstāstot kas par lietu, viņa vel paņirgājās par mani. Ieliku negatīvu atsauksmi, bet šī pārdevēja nokopēja manu atsauksmi un ierakstīja manās atsauksmēs (lai gan es tolaik biju tikai un vienīgi pircēja).

Atcerējos vēl vienu gadījumu - nopirku kleitu, arī nekas netika minēts par defektiem - beigās saņēmu kleitu un uzreiz izmetu mistkastē. Uzrakstīju paŗdevējai - pateica, ka cena un tā bija maza. Bet kleita bija novalkāta līdz pedējam - neizmazgājami dzelteni pleķi priekšpusē un savēlumi aizmugurē, kā arī pamainījusi krāsu. Lietotāja - Sansan.

Visticamāk jau uztaisījusi jaunu profilu. Bet bankas izrakstā varu atrast īstos datus - vārdu un uzvārdu, ja nepieciešams.

Es sada veida uzkeros uz berna drebitem.itka viss ok,protams sapratu ,ka lietotas,bet kad atnaca,biju soka.Es nekad otram nedotu plekainas drebes..vainu ari skaidri un gaisi pasaku-ja,ir defekti ,tadi un tadi.

Skatos daudzam tads prikols, steidzami pardodu,jo tiru skapi,parvacos utt, un beidzas ar to ,ka.. savadak jamet ara... Varbut tad simboliski pret ko gardu panem un tas drebes atdod?

Arī laikotājas bieži vien ir FUI,nu kā var nākt laikot un nesakopt paduses un kājas,ja laiko apavus?.Nesen 3 meiteņu bariņš nāca uz mājām laikoties un bija traki,jo pēc vienas laikotājas visi apģērbi jāpārmazgā.

Pērku ļoti maz,bet ir gadījies nopirkt 2x vilktus bērna zābakus,iekšpuse smird pēc pelējuma un piedzīta pilna ar kaķa spalvām,pat roka neceļas tīrīt tādu cūcību.Pārdevēja vēsā mierā atbild,ko tad es sadomājos par 30Eiro.iztīrīju un atdevu citiem.

Исправлено 04.09.2016 17:23

Dalieties ar slikto pieredzi un tām pārdevējām, ar kurām labāk nesadarboties.

Pacētu tēmu tieši šodien - jo mēģināju ko darīt ar jaku (gaiši zila ziemas jaka) un beigās sapratu, ka pat vairākas reizes viņu mazgājot situācija nemainās, un uz gaiši zilas jakas visa priekšpuse pelēcīga un jaka tiešām nolietota. Ehhh, vēl bija cerība ka izmazgāsies. Pretīga rīcība, žēl, ka tādas pārdevējas nevar nobloķēt un administrācija nedzēš ārā šos profilus...Satraukts Un vēl turpina tirgot savas 400 pāri preces, no kurām daļa noteikti tādā pat stāvoklī kā man pārdotā jaka....

Vai tomēr varētu šādu ierosinājumu - dzēst ārā šādus profilus, kas krāpjas?

Un ko tas dos - tikai iereģistrēsies no jauna, un tu pati vēl atkal uzķersies, jo mainīs datus un saliks sev pozitīvas atsauksmes.

Nu no jauna reģistrējoties ar 400 pāri mantām, domāju tas diezgan laikietilpīgs process, pēc pāris tādām reizēm - roka vairs necelsies reģistrēties atkal un atkal, kā arī ražot sev pozitīvas atsauksmes.

> euuva

Es arī biju favorītos ielikusi pie viņas vienu jaku, tagad zināšu, ka labāk nevajag. :)  Lai gan, kopš man atsūtīja jauna mēteļa vietā lietotu plus pilnīgi citu izmēru, esmu apņēmusies pirkt tikai klātienē. :)  

Man arī nesen viena sieviete atsūtīja linku ar bildēm ar mētelīšiem, trenčiem, utt. Smieklīgākais bija tas, ka tur bija entās virsjakas, piem 10 gb sarkanā, vēl vairāk melnā krāsā, īsāki garāki, plānāki , biezāki. :D Nu radās iespaids, ka strādā lietoto apģērbu veikalā un sūta veikala klāstu. :D :D  Tad droši vien uzliek kkādu uzcenojumu un nopērk it kā sev par mazāku cenu. savādāk  tur jābūt , nezinu cik istabām, lai to visu mājās turētu. :D 

Labots: 23.08.2016 10:48

man skiet, ka zinu par ko iet runa :D

un ja, man arii tads pats iespaids, jo neticu, ka vina nodarbojas ar labdaribu perkot orginalas brenda drebes lielos daudzumos (kas maksa ne mazu naudu) un tirgo par kapeikam savas perfektas,idealas drebes. Nu smiekligi!

11 - 20 с 20