Facebook un citi konkursi. :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Facebook un citi konkursi. :)

Laba diena! Facebook  un dr.lv un citur ir dažādi konkursi, iesaki lapu un iegūsti dāvanu karti 100 eiro vērtībā, suši komplektu, ceļojumu, utt. ;D 

Man jautājums vai kāda vispār kādreiz ir kaut ko tiešām laimējusi?  :) Vai vispār ir zināmi gadījumi, ka draugi vinnējuši super foršas nike nedas tikai sekojot lapai? :)  

Man aizdomas, ka neviens neko nelaimē, vienk. kārtējā reklāma. :)

10 Ответы

Sveika! Viss ir iespējams!! Vinnēju gan 50 LS, gan 100 €, divreiz kasti ar čipšiem 24 gb, kosmētikas komplektus no Drogām kopumā 200 € vērtībā, dāvanu karti 50 ls no apģērba veikala un daudz ko citu ka smaržas, dušas želejas, mantas bērnam un tt..  :D Un visu vinnēju izlozes kārtībā! Bet protams arī ir krāpnieki, jāskatās pēc lapas, ja tai maz sekotāji ir tad tie ir 99,9% krāpnieki. Parasti šādus konkursus rīko oficiāli uzņēmumi,kuriem ir lapas Facebook :)
Kas nepamēģina - tas arī nevinnē! :) Agrāk arī biju skeptiska pret šo visu, bet pamēģināju intereses pēc un sanāk arī vinnēt! :) Ir daudz attālie paziņas, kas tikai no tā dzīvo piedalās konkursos un vinnē telefonus, datorus, naudu! Un vinnēto pārdot pēc laika :)) Nothing impossible!!

> ckatja

Sveika! Viss ir iespējams!! Vinnēju gan 50 LS, gan 100 €, divreiz kasti ar čipšiem 24 gb, kosmētikas komplektus no Drogām kopumā 200 € vērtībā, dāvanu karti 50 ls no apģērba veikala un daudz ko citu ka smaržas, dušas želejas, mantas bērnam un tt..  :D Un visu vinnēju izlozes kārtībā! Bet protams arī ir krāpnieki, jāskatās pēc lapas, ja tai maz sekotāji ir tad tie ir 99,9% krāpnieki. Parasti šādus konkursus rīko oficiāli uzņēmumi,kuriem ir lapas Facebook :)
Kas nepamēģina - tas arī nevinnē! :) Agrāk arī biju skeptiska pret šo visu, bet pamēģināju intereses pēc un sanāk arī vinnēt! :) Ir daudz attālie paziņas, kas tikai no tā dzīvo piedalās konkursos un vinnē telefonus, datorus, naudu! Un vinnēto pārdot pēc laika :)) Nothing impossible!!

Forši! :) Jums tad veiksme pavada. :)  Tātad varbūt tomēr nav gluži veltīgi, tas, ka uz manas laika līnijas stāv dažas ieteiktās ziņas konkursiem. :) 

Pati esmu laimējusi vienīgi bērnībā, bet tas bija kko darot - nevis vienk. iesakot kādu lapu. :) Atceros, ka piedalījos konkursā , zīmēju savu mājdzīvnieku, un laimēju mūzikas disku. :D Nu tā dažas reizes šādus tādus nieciņus. :)

Man draudzene arī agrāk bieži laimēja, nopērkot kādu produktu, piereģistrējot čeku. :) 

Es esmu vinnējusi 2 konkursos ( cik atceros). Viens bija mūsdienaas, kad vinnēju gelish manikīru caur facebook un otrs krietni senaak, kad vajadzēja atbildēt uz jautaajumu, kas ir visskaistaakais un vinnēju CD mūzikas disku. :) Taa kaa iespējas ir!

Pati rīkoju savaa maajaslapaa šaadu konkursu uz maamiņdienu, vēlējos palielinaat sekotaaju skaitu un izveidot kaada maamiņai glītu pušķu uz maatesdienu, bet cilvēki kļuvuši tik skeptiski, ka konkurss var teikt nenotika... Taa lūk.

Sveiki, jā ir reāla iespēja vinnēt, pati vinnēju konkursā kursus un atpūtu kempingā 4 personām un viss pa velti:)

Es ar esmu pati vinnējusi divos konkursos - bērnam lakatiņu no PuPa, kā arī bērnam istabai paklāju un mugursomu. mana māsīcā kādos 5 laikam ir laimējusi, arī lielākas lietas - makšķere bija vienu reizi un vēl citas lietas. Arī citi radinieki vinnēja bērnam ļoti lielu Lego komplektu. Viss ir saņemts un visi ir priecīgi. Tā kā kādam jau tomēr veicās ar! 

Lasu un tiešām brīnos! Neticāmi! Es nekd neko mūžā neesmu vinnējusi, ne loterejās, ne kur citur! Arī uz visādiem share konkursiniem skatos ar neticību.., bette lasītais pārsteidz, jo redz ir kāds kas vinne un ne vienu reizi vien! 

Lai gan arī nevaru teik, ka neesmu,- bija kādreiz tāds Bimbaso  liekas, kur jāsūta sms ar savu unikālo cenu, tada kā izsole, kur uzvar solitājs ar unikālo zemāko, tur gan es   ņēmu beigās visas balvas pēc kārtas, bet taa nebija veiksme, bet izskaitļota pareiza taktika :), lai 100% iegūtu balvu. Beigās viss tas pasākums bankrotēja, - manis dēl :(, jo īpašnieki vairs nespēja atpelnīt balvas, neviens vars neticēja, ka spēle ir godīga, jo visu laiku uzvareeju es, un nelika likmes. bet spele bija godīga!!! Vien tīrā matemātika un viss ;D.

Laimes un veiksmes splēm gan neticu! Bet redzu, ka tas notiek! Vienam cilvēkam pat vairākas reizes!!! Interesanti! :)

Es diemžēl arī esmu no tiem cilvēkiem, kuri nelaimē. Ne veikalu, ne ražotāju u.tml. loterijās. Vienu reizi "draugos" kaut kāds atpūtas klubs piedāvāja bezmaksas biļetes, bet nu nebraucu es 200 km uz klubiņu. :))

facebook esmu vinnējusi kinobiļetes un džemperi, ādažu čipsos aerodium apmeklējumu, kkad sen super viva saldējuma lāci, maggy telefonam tumbiņu, bet tas viss jau ir ar kodiem vai čekiem, kā arī pudelēm atradusi apmaināmo korķi pret vēl vienu pudeli. L'oreal vai maybelline mājas lapās var pieteikties uz paraudziņiem izmēģināšanai konkursa kārtībā, tā esmu vinnējusi tušu, mammai šampūnu ar kondicionieri, aplikācijās, kur jāspēlē spēles vai kkas jāiegriež, vai vienk jāpiespiež pirmo reizi tagad vinnēju lūpu spīdumu, tagad gaidu, kad atnāks pa pastu.
Lielveikalos arī bieži kkādi pasākumi norisinās, kur var vinnēt dažādas interesantas lietas vai dāvanu kartes. Ja reiz esi atnācis uz lielveikalu šopingā, kāpēc gan dažas minūtes nepiedalīties kādā jautrā konkursā ar iespēju kko vinnēt? 
Visiespaidīgākais laimests laikam bija tas aerodium. Pavisam negaidīti, jo pakas veikalos neizpirku, cik bieži pirku parasti, tik arī pirku, bet sanāca.
Taču lielas naudas laimests, vai ceļojuma, vai telefons, vai kāds velo, vai mašīna, nav bijis.
Pazīstamie ir piedalījušies super bingo un vinnējuši naudu, tajos tallink kruīza prāmjos notiekošajās loterijās ir vinnējuši atkārtotu braucienu ar prāmi un tā.
Līdz ar to viss atkarīgs no cilvēka laikma, kā tam visam pieiet. Neesmu apsēsta ar to visu, nepērku speciāli kkādas lietas, lai tikai vinnētu. Vienkārši sanāk kko nopirkt, pamanu, ka norisinās loterija un kāpēc gan nepiereģistrēties? Turklāt facebook ielikt rakstam like un share prasa tikai dažas sekundes, ja redzu tādus konkursus, noteikti to daru, kāpēc gan ne? :) ēpastā dažkārt atnāk kāda vēstule, kur jāaizpilda anketa, tas jau arī ātri izdarāms.
Tāpēc jā, tas ir reāli.:) Nemēģinu sacerēties uz tām lietām baigi, tāpēc bieži vien pat ir negaidīti, kad kko vinnē, jo par to baigi neiespringstu vai pat esmu aizmirsusi.
Iesaku pamēģināt, noteikti sanāks vinnēt! :)

Cik esmu piedalījusies-gandrīz nekad neko neesmu laimējusi. Vienīgi bija gadījums kad laimēju 5 eur dāvanu karti desu veikalā- iegādājos gardas sardeles Smejošs

Nu re izskatās, ka tomēr jāturpina piedalīties. ;)

Es čekus cenšos reģistrēt (ja pamanu, ka ir loterija), bet tā arī speciāl neeju pirkt kaudzēm preču, kurām ir loterija. :)

1 - 10 с 10