Paziņojums no AS DELFI Valdes priekšsēdētāja Konstantīna Kuzikova - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paziņojums no AS DELFI Valdes priekšsēdētāja Konstantīna Kuzikova

Man ir liels prieks paziņot, ka, sākot ar 2016. gada 1. Septembri, portāls atverskapi.lv ir kļuvis par Latvijas lielākā interneta ziņu medija Delfi.lv sastāvdaļu. Portālam atverksapi.lv ir liels potenciāls, tāpēc tuvākajā laikā plānojam veikt investīcijas tā attīstībā.   

Iepazīstinu ar mūsu galvenajām prioritātēm līdz šī gada beigām:

- portāla servera darbības stabilitāte;

- mobilās versijas izveide;

- dizaina un lietojamības uzlabošana;

- pirkumu drošības līmeņa paaugstināšana;

- portāla lietotāju skaita palielināšana.

Sakarā ar portāla migrāciju uz mūsu serveriem, notika arī nelielas tehniskas izmaiņas, no kurām vispamanāmākais ir reklāmas vietu skaita pieaugums. Lai uzlabotu portāla lietojamību, mēs vairs nerādīsim pop-up, jeb uzlēcošās reklāmas, kas traucēja apskatīt lapas saturu, tāpēc turpmāk portālā būs tikai statiskas reklāmas vietas. Gribu atgādināt, ka reklāma ir svarīgs ienākumu avots, pateicoties kuram, mēs varam turpināt mūsu lietotājiem piedāvāt sludinājumu izvietošanu bez maksas.

Tuvākajā laikā mēs veiksim arī pārējos, iepriekš uzskaitītos, uzlabojumus portālā, par kuriem ziņosim foruma sadaļā - Izmaiņas portālā atverskapi.lv.

23 Ответы

Tik tiesam butu labi ja dzestu profilus kas ilgstosi neapmekle skapi. Jo biezi vien atrod kautko interesantu, bet cilveks nebija online ilgak par 6 menesiem. 

Es bildes nevaru ielikt! 

> Snowfox

Es bildes nevaru ielikt! 

Labdien!

Vai jūs varētu aprakstīt problēmu nedaudz specifiskāk - kādā portāla sadaļā tieši nevarat ielikt bildes? Varbūt varat arī aprakstīt kāda ir jūsu operētājsistēma?

> Edgars Dāvidsons

> Snowfox

Es bildes nevaru ielikt! 

Labdien!

Vai jūs varētu aprakstīt problēmu nedaudz specifiskāk - kādā portāla sadaļā tieši nevarat ielikt bildes? Varbūt varat arī aprakstīt kāda ir jūsu operētājsistēma?

Paldies par interesi, tagad viss kārtībā.    Izrādās vajadzēja nedaudz uzgaidīt un bilde parādījās. Kamēr nav ielādējusies forši būtu ja būtu pakaramais vai jautājuma zīme bildes vietā, nevis tāda bilde kā iepriekš Inky pieminēja. 

Visā visumā, viss apmierina, tagad ātrums arī ir patīkams, nav kā gliemezis. Malači! Skūpsts

> Snowfox

> Edgars Dāvidsons

> Snowfox

Es bildes nevaru ielikt! 

Labdien!

Paldies par interesi, tagad viss kārtībā.    Izrādās vajadzēja nedaudz uzgaidīt un bilde parādījās. Kamēr nav ielādējusies forši būtu ja būtu pakaramais vai jautājuma zīme bildes vietā, nevis tāda bilde kā iepriekš Inky pieminēja. 

Visā visumā, viss apmierina, tagad ātrums arī ir patīkams, nav kā gliemezis. Malači! Skūpsts

Prieks dzirdēt. Jā, bildes problēmu arī drīzumā novērsīsim!

Hmm, izlaboju tekstu sludinajumam, ari bildes pievienoju jaunas. Sludinajumu lapaa, ko redz visi, radas jauna bilde, bet uzspiezot virsu - viss pa vecam, gan teksts - TEKSTS, KURŠ IR MAINĪTS , gan bildes  - BILDES, KURAS IR IZDZĒSTAS!! Galvenais, ka vel samaksaju par sludinajuma izcelshanu, normali maldina cilvekus, tur tada bilde, tur citas. Sviests.  

> Zane

Hmm, izlaboju tekstu sludinajumam, ari bildes pievienoju jaunas. Sludinajumu lapaa, ko redz visi, radas jauna bilde, bet uzspiezot virsu - viss pa vecam, gan teksts - TEKSTS, KURŠ IR MAINĪTS , gan bildes  - BILDES, KURAS IR IZDZĒSTAS!! Galvenais, ka vel samaksaju par sludinajuma izcelshanu, normali maldina cilvekus, tur tada bilde, tur citas. Sviests.  

Labvakar!

Vai jūs lūdzu man personīgi varētu atsūtīt konkrēto sludinājumu - adresi uz to? Mēģināsim novērst problēmu, lai gan man liekas, ka tā vienkārši ir aizkave un pēc brīža abās vietās vajadzētu būt vienādam tekstam.

> Edgars Dāvidsons

> Zane

Labvakar!

Vai jūs lūdzu man personīgi varētu atsūtīt konkrēto sludinājumu - adresi uz to? Mēģināsim novērst problēmu, lai gan man liekas, ka tā vienkārši ir aizkave un pēc brīža abās vietās vajadzētu būt vienādam tekstam.

Sludinājumi vienmēr ir atjaunojušies ar ievērojamu aizturi, tā pat kā sludinājumu saraksts profila skatā un foruma tēmu saraksts forumā.

> Zane

Man arī ta bija)Nesapratu,kas par lietu,bet pec kada laika viss ok.

> Sana

> Zane

Man arī ta bija)Nesapratu,kas par lietu,bet pec kada laika viss ok.

Jā, tieši tā! Arī šajā gadījumā bija tieši tas pats.

11 - 20 с 23