CSDD eksāmena figūras - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

CSDD eksāmena figūras

Gribēju jautāt tām meitenēm, kuras kārtoja CSDD eksāmenu ar Audi mašīnu. Kāda ir atšķirība Audi mašīnām tieši braucot figūras, kur jāskatās Audi mašīnai pirmais figūras stabiņš?

23 Ответы

prasiet savam instruktoram. tikai kabata ir nedaudz savadaka kartojot ar Audi masinu.

Viņš man īsti neprot paskaidrot, saka, ka īsti nav atšķirības, bet es uzskatu, ka ir atšķirība...

ir atskiriba tiesi kabatai. Man liekas ka instruktorat to ir jazin. Jacer ka jums tiks Golfs.

Meitenes, vai neviena nevar palīdzēt ar ieteikumu????

Sveika. Arī vēlos iet autokursos.Saki lūdzu vai tiešām par visu tik dārgi jāmaksā lai tiktu pie autovadītāja tiesībām?Atvaino ka es te ne par tēmu.

> Krustnagliņa

Man personigi instruktors skaidroja to atskiribu, tagad nemacesu paskaidrot, jau aizmirsu:(

> Krustnagliņa

Man personigi instruktors skaidroja to atskiribu, tagad nemacesu paskaidrot, jau aizmirsu:(

Man eksāmenā gadījās Audi, lai gan autoskolā braucu ar Golf. Darīju visu tāpat, kā mācīja autoskolā ar Golfu un iebraucu ar pirmo reizi. Īsti neizjutu atšķirību, varbūt tas kā kuram.

Nepateikšu kā tur ar tiem stabiņiem precīzi bija, bet audi ir "garāks" stikls, līdz ar to tā nodalījuma vieta vispār nav jāņem vērā, iztēlojies to kā golfam. Man arī bija ar audi eksāmens. 

> roze

Sveika. Arī vēlos iet autokursos.Saki lūdzu vai tiešām par visu tik dārgi jāmaksā lai tiktu pie autovadītāja tiesībām?Atvaino ka es te ne par tēmu.

:D nu jā jāmaksā. :D izvēlies autoskolu, izpēti cenas, varbūt peŗkot kuponu kkādus pāris desmitus eiro var ietaupīt. Ja veiksies labi braukšana, tad tik daudz naudas neaizies. Es braucu ļoti ilgi un man naudas aizgāja ļoti, ļoti daudz. Man gāja grūtāk kā arī instruktors bija tāds, kas palaidīs, tikai tad ja brauksi perfekti, bet tajā pašā laikā eksāmenā braucot sapratu to, ka viņš mani varēja palaist arī ātrāk, tā būtu ietaupījusi.

1 - 10 с 23