CSDD eksāmena figūras - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

CSDD eksāmena figūras

Gribēju jautāt tām meitenēm, kuras kārtoja CSDD eksāmenu ar Audi mašīnu. Kāda ir atšķirība Audi mašīnām tieši braucot figūras, kur jāskatās Audi mašīnai pirmais figūras stabiņš?

23 Ответы

> KisaMelisa

> Krustnagliņa

Meitenes, vai neviena nevar palīdzēt ar ieteikumu????

Man personigi instruktors skaidroja to atskiribu, tagad nemacesu paskaidrot, jau aizmirsu:(

Kopā ir pie 600 Eur (medicīniskā izziņa, mācību atļauja, pirmie palīdzības kursi, teorija, teorijas eksāmens, braukšanas pie instruktora, braukšanas eksāmens). Es izbraucu 40 h, drīz eksāmens:)

Sāku braukt no nulles, braucu ar manuālo ātrumkārbu:)

> Krustnagliņa

> KisaMelisa

> Krustnagliņa

Meitenes, vai neviena nevar palīdzēt ar ieteikumu????

Man personigi instruktors skaidroja to atskiribu, tagad nemacesu paskaidrot, jau aizmirsu:(

Kopā ir pie 600 Eur (medicīniskā izziņa, mācību atļauja, pirmie palīdzības kursi, teorija, teorijas eksāmens, braukšanas pie instruktora, braukšanas eksāmens). Es izbraucu 40 h, drīz eksāmens:)

Sāku braukt no nulles, braucu ar manuālo ātrumkārbu:)

Es taču uzrakstīju kā jāskatās. Man naudas aizgāja krietni vairāk ne tikai 600 eiro. :D Tad jau vēl nekas ja 600.

Man bija Audi, instruktors man teica kad ir atšķirība. Pirmais stabiņš jaaskataas nevis kaa golfiem kad ieraugi uzreiz bet jaapabrauc veel uz atpakalju jo Audi ir garaaks par golfu ;)

> roze

Sveika. Arī vēlos iet autokursos.Saki lūdzu vai tiešām par visu tik dārgi jāmaksā lai tiktu pie autovadītāja tiesībām?Atvaino ka es te ne par tēmu.

Es samaksaju opa par visi 400 eiro, tas ir kaa kuram, draudzene samaksaaja 800 eiro.

> euuva

Nepateikšu kā tur ar tiem stabiņiem precīzi bija, bet audi ir "garāks" stikls, līdz ar to tā nodalījuma vieta vispār nav jāņem vērā, iztēlojies to kā golfam. Man arī bija ar audi eksāmens. 

piekrītu Tev ;)

Tapat ka golfam pa aizmugurejam durvim stiklu.es 2,nedel atpal noliku ar audi

Исправлено 08.09.2016 19:35

Sāku braukt no nulles. Un 30.aug tiesības rokā. Gaaja visaadi,galvenais nepadoties. Noliku ar 3x.

Par parkośanos  ar audi nemaaceesu teikt,visas x tiku pie Golf. Ja ir garaaks stikls brauc uz 'jušku' kaa Golf. Bet pievienosos tam,kas saka,ka iisti atskjiriiba nav. Ja zini pa punktiem kaa iebraukt,tad vajadzeetu sanaakt. Veiksmi!

Liku ar audi nesen. Figūrās ir neliela atšķirība no golfa. Instruktors neizstastija? Tur bija atšķirība ar audi aizmugurējo sāna logu. Ja nemaldos, tad stabiņu nebija jālaiž tik tuvu loga malinai.

> Dagnijas Skapis ;) Ieskaties ;)

Man bija Audi, instruktors man teica kad ir atšķirība. Pirmais stabiņš jaaskataas nevis kaa golfiem kad ieraugi uzreiz bet jaapabrauc veel uz atpakalju jo Audi ir garaaks par golfu ;)

Tieši tā, Audi ir garāks, tas arī jāņem vērā

> dambrane11

Liku ar audi nesen. Figūrās ir neliela atšķirība no golfa. Instruktors neizstastija? Tur bija atšķirība ar audi aizmugurējo sāna logu. Ja nemaldos, tad stabiņu nebija jālaiž tik tuvu loga malinai.

Piekriitu tev. Jo pati arii liku ar Audi unj noliku ar 1x :)) nevajag braukt liidz mazajam logam, bet liidz otrajam kaa ar golfu. Man instruktors staastiija :)

11 - 20 с 23