Pārdomas par brendiem un cenām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdomas par brendiem un cenām

Labvakar,

vēlējos iegādāties somu, ieraudzīju guess par 9 eur, protams, ka ar defektiem. Lūdzu, lai nofotogrāfē defektus...šausmas! ta doma, ka tauta saka, "uz puņķiem turējās". Turklāt, ne jau no svaigakajām kolekcijām. Humpalās tādas labi pameklējot arī varētu atrast. :) Kā tādu var pārdot? Saprotams, ka guess nav lētākā firma, par 9 eur neko labu nesagaidīsi, bet mīļie cilvēki...tās tak ir drausmas, es tādu pat par velti neņemtu, kur nu vēl maksātu. Būtu soma kā bomzim! :)

Tas, ko es vēlējos pateikt - nekas nav mūžīgs, viss nolietojas, lai arī par kādu cenu tu to būtu pircis. Kā jūs domājat? Vai jums sirdsapziņa atļauj nolietotas brendu preces pārdot par gandrīz jaunas ne-brenda preces cenu?

1 Ответы

LV brendu nozīme ir pārspīlēta,  un  Guess  ārzemēs  nav no tiem labākajiem brendiem. 

Es vispār brīnos ka pie mums daudzi kā traki uz brendiem, vienalga kādā stāvoklī ka tik brends it sevišķi tāda tendence andelē.

Andelē  Meklēju sev noteikta modeļa  somu bez defektiem  ,pārdevējas apraksts bija viss ideāli,  kad ieraudzīju dzīvē biju šokā, visas malas nodilušas, cena ap 40 eur, tādu neņemtu pat par brīvu. Pārdevēja argumentēja ka tas taču brends. Pec kada laika cita pirceja nopirka ar lielisku atsauksmi

1 - 1 с 1