Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva

Cēsīs nedarbojas Omnivas pakomāts,nav iespēja nosūtīt.Zinu ka var nosūtīt caur Omnivas mājas lapu-noformēt e-pašapkalpošanās vidē,man nav printerera.Kāda zin kā to dara,no tur rakstītā nav skaidribas!?

5 Ответы

Sveika!

Kodu, kas jāizprintē, var ievadīt arī ar roku ekrānā :)

Tie svītru kodu lasītāji dažreiz vispār nestrādā - nav iespēja skenēt svītru kodu. Kādas 10 min mēģini un nekas nesanāk. A ievadīt kodu manuāli katru reizi ir reāli besīgs pasākums. Es ieteiktu reģistrēties onmiva e-vidē un tur formēt visus sūtījumus. Mazāk problēmu pie pakomāta būs. Noskenē tik kodu un ieliec paku iekšā. Viss...

Noformēt Omnivu online režīmā ir ļoti ērti un ātri - tikai jāseko instrukcijām. Un tad pie pakomāta paiet aptuveni 15 sekundes sūtījuma noformēšanai :)

Es esmu ļoti apmierināta ar Omniva pakalpojumiem.

> ili

Tie svītru kodu lasītāji dažreiz vispār nestrādā - nav iespēja skenēt svītru kodu. Kādas 10 min mēģini un nekas nesanāk. A ievadīt kodu manuāli katru reizi ir reāli besīgs pasākums. Es ieteiktu reģistrēties onmiva e-vidē un tur formēt visus sūtījumus. Mazāk problēmu pie pakomāta būs. Noskenē tik kodu un ieliec paku iekšā. Viss...

Es nekad neskenēju svītru kodu , paciņa tapat nonak galapunkta )

> Scheisse

Noformēt Omnivu online režīmā ir ļoti ērti un ātri - tikai jāseko instrukcijām. Un tad pie pakomāta paiet aptuveni 15 sekundes sūtījuma noformēšanai :)

Es esmu ļoti apmierināta ar Omniva pakalpojumiem.

Piekrītu,kodu atsūta uz tel.nr .un tad vienkarši ievadu .Tikai jareģistrejas Omnivas majaslapaa.

1 - 5 с 5