Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Omniva

Cēsīs nedarbojas Omnivas pakomāts,nav iespēja nosūtīt.Zinu ka var nosūtīt caur Omnivas mājas lapu-noformēt e-pašapkalpošanās vidē,man nav printerera.Kāda zin kā to dara,no tur rakstītā nav skaidribas!?

5 Ответы

Sveika!

Kodu, kas jāizprintē, var ievadīt arī ar roku ekrānā :)

Tie svītru kodu lasītāji dažreiz vispār nestrādā - nav iespēja skenēt svītru kodu. Kādas 10 min mēģini un nekas nesanāk. A ievadīt kodu manuāli katru reizi ir reāli besīgs pasākums. Es ieteiktu reģistrēties onmiva e-vidē un tur formēt visus sūtījumus. Mazāk problēmu pie pakomāta būs. Noskenē tik kodu un ieliec paku iekšā. Viss...

Noformēt Omnivu online režīmā ir ļoti ērti un ātri - tikai jāseko instrukcijām. Un tad pie pakomāta paiet aptuveni 15 sekundes sūtījuma noformēšanai :)

Es esmu ļoti apmierināta ar Omniva pakalpojumiem.

> ili

Tie svītru kodu lasītāji dažreiz vispār nestrādā - nav iespēja skenēt svītru kodu. Kādas 10 min mēģini un nekas nesanāk. A ievadīt kodu manuāli katru reizi ir reāli besīgs pasākums. Es ieteiktu reģistrēties onmiva e-vidē un tur formēt visus sūtījumus. Mazāk problēmu pie pakomāta būs. Noskenē tik kodu un ieliec paku iekšā. Viss...

Es nekad neskenēju svītru kodu , paciņa tapat nonak galapunkta )

> Scheisse

Noformēt Omnivu online režīmā ir ļoti ērti un ātri - tikai jāseko instrukcijām. Un tad pie pakomāta paiet aptuveni 15 sekundes sūtījuma noformēšanai :)

Es esmu ļoti apmierināta ar Omniva pakalpojumiem.

Piekrītu,kodu atsūta uz tel.nr .un tad vienkarši ievadu .Tikai jareģistrejas Omnivas majaslapaa.

1 - 5 с 5