Jauns foruma moderators - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jauns foruma moderators

Sveiki!
Viena no problēmām par kuru regulāri saņemam sūdzības ir foruma noteikumu neievērošana. Lai arī mēs katru dienu izejam cauri jaunākajiem foruma ierakstiem un lietotāju ziņojumiem par pārkāpumiem, ne vienmēr tos varam novērst tik ātri kā vēlētos gan mēs, gan Jūs.

Līdz ar to esam pieaicinājuši papildspēkus un vēlamies informēt, ka sākot ar šodienu (27.09.2016), forumam ir pievienojies jauns moderators - lietotāja Inky. Tas nozīmē, ka foruma noteikumu neievērošanas gadījumā, Inky ir visas tiesības ar Jums sazināties, informēt par pārkāpumu un nepieciešamības gadījumā dzēst tēmas/komentārus.

Kā arī pirms veidojat ierakstu forumā, aicinām iepazīties ar tā noteikumiem.

29.09.2016 20:24

> Inky

> Ranma

Laba ziņa! :)

p.s. Varbūt var patīrīt forumu kā tādu? Piemēram, sadaļā 'pērku' 500 lapas ar tēmām, vēl no 2013. gada.

Teorētiski jau varētu izdzēst, bet jēga..?

Svaigākās ziņas vienmēr ir augšpusē :)

Domāju, tas ir atstājams uz pēdējo posmu, kad portāls ir sakopts un atkopies no novārtā pamešanas.

Personīgi labprātāk redzētu salabotu "ā" burta rakstīšanu ar Alt+gr pogu, fon Raabe un citas lietotājas, kurām ir nenoveicies, 3-kāršo postēšanu, noteikti vispirms grib redzēt savus postus vienā eksemplārā un tikai tad veco tēmu dzēšanu.

Par manu darbu kā tādu runājot, gribētos savest kārtībā sadaļu "Jautājumi un ieteikumi AtverSkapi.lv", lai tur tiešām būtu tikai jautājumi un ieteikumi administrācijai un ieviest vadlīnijas tēmu nosaukumiem, piem., pārdošanas tēmās jāmin izmērs, konkrēta manta utml, lai izvairītos no vienādām tēmām ar nosaukumiem "meklēju" un bez atvēršanas varētu saprast, par ko ir runa, kā arī būtu kvalitatīvas tēmas nevis tas, ko lietotājas var atrast izmantojot sludinājumu filtrus.

+++++ par "ā" burtu! :D

30.09.2016 15:32

Labdien, man ir tada problema - kad izvelu sadalu "mani slidinajumi", es neredzu ne vienu savu sludinajumu. Vel no rita viss bija kartiba. Jus varat palidzet man?

30.09.2016 16:35

> Natalija

Labdien, man ir tada problema - kad izvelu sadalu "mani slidinajumi", es neredzu ne vienu savu sludinajumu. Vel no rita viss bija kartiba. Jus varat palidzet man?

noņem adblock,tad viss bus ok

> Ranma

Atstāt jau arī jēgas nav būtībā. Zinu, ka piesienos sīkumiem :D

manuprat, ir daudzsvarigakas lietas ka veco temu dzesana ;) Jo tas netrauce portala darbibu, portala darbibu drizak trauce nepilnibas ka inky mineja -a burdu un dublikantu problemas... 

30.09.2016 17:10

Исправлено 30.09.2016 17:24

> mazais

> Natalija

noņem adblock,tad viss bus ok

nepalidz....Raudulīgais

02.10.2016 19:39

> Inky

> Ranma

p.s. Varbūt var patīrīt forumu kā tādu? Piemēram, sadaļā 'pērku' 500 lapas ar tēmām, vēl no 2013. gada.

Domāju, tas ir atstājams uz pēdējo posmu, kad portāls ir sakopts un atkopies no novārtā pamešanas.

Personīgi labprātāk redzētu salabotu "ā" burta rakstīšanu ar Alt+gr pogu, fon Raabe un citas lietotājas, kurām ir nenoveicies, 3-kāršo postēšanu, noteikti vispirms grib redzēt savus postus vienā eksemplārā un tikai tad veco tēmu dzēšanu.

Par manu darbu kā tādu runājot, gribētos savest kārtībā sadaļu "Jautājumi un ieteikumi AtverSkapi.lv", lai tur tiešām būtu tikai jautājumi un ieteikumi administrācijai un ieviest vadlīnijas tēmu nosaukumiem, piem., pārdošanas tēmās jāmin izmērs, konkrēta manta utml, lai izvairītos no vienādām tēmām ar nosaukumiem "meklēju" un bez atvēršanas varētu saprast, par ko ir runa, kā arī būtu kvalitatīvas tēmas nevis tas, ko lietotājas var atrast izmantojot sludinājumu filtrus.

Jaa,man ir šī problēma.Kapēc nevaru uzrakstīt garo a?

03.10.2016 17:15

> Sana

> Inky

> Ranma

Jaa,man ir šī problēma.Kapēc nevaru uzrakstīt garo a?

Minu, ka izmanto Google Chrome, ne? :)

Man personīgi tā notiek tikai ar Chrome, kad izmantoju Alt Gr podziņu garumzīmēm. Chrome dīvainā kārtā Alt Gr pogas (kas faktiski ir Ctrl+Alt apvienojums) vietā uztver tikai Ctrl un Ctrl+A ir visiem zināma kombinācija, ar kuru iezīmēt pilnīgi visu tekstu, līdz ar to pie nākamā simbola ievades teksts pazūd.
Portāls uztver tikai Ctrl+A komandu bez Alt, kas piešķir garumzīmi, un iezīmē visu tekstu.
Cerams sanāca izskaidrot saprotami.

Risinājums ir uzpiest podziņu "back" apakšā vai Ctrl+z, lai atgūtu tekstu, vai izmantot citu pārlūku, kā Mozilla Firefox.
Firefox gan pēdējā laikā sāk mani pievilt, bet Chrome attur ar savu garumzīmju issue.

Foršāk gan būtu, ja portāla jaunie īpašnieki salabotu šo problēmiņu :)

05.10.2016 09:06

ko dod ,ka Inky jau atkal jaaizpaliidz skapim,ja skapis pamazaam mirst?jaunajiem saimniekiem ar steigu jaapiedomaa pie portaala popularizeeshanas,citaadi te driiz buus tik pat izmiris un bezjeegaa,kaa piemeeram,zip.lv....skumji.

05.10.2016 19:35

> rolipoli

ko dod ,ka Inky jau atkal jaaizpaliidz skapim,ja skapis pamazaam mirst?jaunajiem saimniekiem ar steigu jaapiedomaa pie portaala popularizeeshanas,citaadi te driiz buus tik pat izmiris un bezjeegaa,kaa piemeeram,zip.lv....skumji.

Uzlabojumi top, esmu pozitīvi noskaņota, ka drīz viss atkal būs forši ^__^

21 - 29 с 29

Тема закрыта

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Karina Fox 25 минут назад
Koši sarkanas lietas..
Evil Raabe 32 минуты назад
Preces līdz 5€
Margo 1 час назад
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28