Palīdziet!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palīdziet!!

Esmu nonākusi ļoti nepatīkamā situācijā. Vairāk kā nedēļu atpakaļ izsūtīju meitenei paciņu( mums bija maiņa), (Latvijas Pasts) no meitenes es paciņu saņēmu,ļoti superīgas drēbes:),bet meitene vēl nav saņēmusi manis sūtīto paku, čeks man arī jau pazudis, nevaram izsekot paciņu:(. Ko lai tādā gadījumā varu iesākt,vēl kādai tā ir gadījies??

16 Ответы

Исправлено 28.09.2016 09:06

Ja nav saglabāts izsekošanas numurs, tad ir bēdīgi:(... variants, Tev aiziet uz savu pasta nodaļu ( par cik laukos, tad tur paku plūsma ir mazāka) un palūgt varbūt pēc tavas adreses no/uz var atrast sūtījuma numuru. 

Svarīgi arī vai tā bija paka, sīkpaka, vai sūtiji kā vienkaŗšu vēstuli? 

Ja kā vienkāršu vēstuli ( kas ir vislētāk), bet nav nekadu numuru tai ..tad ir bēdīgi, tad tas var būt pazudis pilnībā. Man tāda paka tik sūtīta no Polijas un pazuda ar galiem, kaut bija vērtīga;(...

Aizsūtīšu PM vienas meitenes kordinātes, viņa strādā pastā pati, pajautā tad viņai. 

Vēl, ja sūtīji uz kādu mazu pasta nodaļu, tad arī tā saņemēja var mēģināt iet uz pasta nodaļu un jautāt vai uz viņas vārda nav kas atnācis... varbūt tad parokās un atrod tomēr.

Es diemžēl Latvijas pastam uzticos vizmazāk,jo man reāli ir pazaudēti kādi 3 sūtījumi dzīvē un nekā;(..

Jus vinai nesutijat izsekosanas kodu? 

aizej uz savu pasta nodaļu un prasi,vai var ko darirt lietas labā..

uz nākamo reizi būs mācība..nepazudēt čeku,kamēr darījums nav veiksmīgi noslēdzies.. tomēr viskorektāk,pēc izsītīšanas uzreiz nosutit izsekošanas kodiņu adresātam..

> mazais

uz nākamo reizi būs mācība..nepazudēt čeku,kamēr darījums nav veiksmīgi noslēdzies.. tomēr viskorektāk,pēc izsītīšanas uzreiz nosutit izsekošanas kodiņu adresātam..

Man ar pastu visi darijumi ir bijusi loti veiksmigi,vajag aiziet un paintereseties.

Исправлено 28.09.2016 11:27

Ar tiem pastiem mēdz būt savādi.... vienreiz meitenei sūtīju paciņu uz Rēzeknes pastu, jo viņa dzīvoja kopmītnēs , teica, ka ērtāk būs saņemt pastā. Savukārt uz dzīvesvietu negribēja, lai sūtu, jo tur bieži nebrauc. 

Beigās meitene 2reiz gāja uz pastu prasīt un neko viņai neesot atraduši. ... Kur tad tas viss paliek? Rēzeknē vien arī jabūt. Pie tam man atpakaļ arī nekas neatnāca. 

Zvanīju arī pati uz pastu, pat nelikās, ka viņi ir īpaši ieinteresēti kko meklēt.

> euuva

Ar tiem pastiem mēdz būt savādi.... vienreiz meitenei sūtīju paciņu uz Rēzeknes pastu, jo viņa dzīvoja kopmītnēs , teica, ka ērtāk būs saņemt pastā. Savukārt uz dzīvesvietu negribēja, lai sūtu, jo tur bieži nebrauc. 

Beigās meitene 2reiz gāja uz pastu prasīt un neko viņai neesot atraduši. ... Kur tad tas viss paliek? Rēzeknē vien arī jabūt. Pie tam man atpakaļ arī nekas neatnāca. 

Zvanīju arī pati uz pastu, pat nelikās, ka viņi ir īpaši ieinteresēti kko meklēt.

Labots: šodien, 11:27

Ja viss ir pareizi norādīts, tad bija jāatrodas. Ir jābūt vārdam uzvārdam, Uz piepraījumu, un mob. numuram. Tad, kad paka atnāk, tad vini sūta sms uz šo nummuru . 

Bet jebkurā gadījumā, ir jābūt pakas nummuram, jo tikaipēc tās paku var atrast, kur tā atrodas. Ja sūtījums ir vienkāršs ( kā parasta vēstule), tad nav nekāds pierādījuma, ka sūtijums vispār bijis un viniem aŗi nav nekādas atbildības. Tas tad ir risks, vai nonāks galā vai nē;)

> Santa Medne

> mazais

Man ar pastu visi darijumi ir bijusi loti veiksmigi,vajag aiziet un paintereseties.

nu ļoti labi,ka veiksmigi..taču čeks ir tomer jasaglaba lidz darijuma noslegumam..nevar paļauties uz 100 veiksmigam reizēm..jo 101 var kkas iziet greizi..

> fon Raabe

> euuva

Ja viss ir pareizi norādīts, tad bija jāatrodas. Ir jābūt vārdam uzvārdam, Uz piepraījumu, un mob. numuram. Tad, kad paka atnāk, tad vini sūta sms uz šo nummuru . 

Bet jebkurā gadījumā, ir jābūt pakas nummuram, jo tikaipēc tās paku var atrast, kur tā atrodas. Ja sūtījums ir vienkāršs ( kā parasta vēstule), tad nav nekāds pierādījuma, ka sūtijums vispār bijis un viniem aŗi nav nekādas atbildības. Tas tad ir risks, vai nonāks galā vai nē;)

kad suta privātpersona,tad arī pasts suta sms? parasti nav bijis nr nekur jānorāda sūtot caur pastu..neatkarīgi paka,sīkpaka..utt

Исправлено 28.09.2016 12:48

> mazais

> fon Raabe

> euuva

kad suta privātpersona,tad arī pasts suta sms? parasti nav bijis nr nekur jānorāda sūtot caur pastu..neatkarīgi paka,sīkpaka..utt

Norādīt tel. nummuru ir paša saņēmēja interesēs, bet tas nav obligāti. 

Privāta vai juridiska persona, tur nav atšķirības.

Ja tas ir sūtījums ar zināmu nummuru, tad var, protams ,pats sekot e- vidē līdzi savam sūtījumam, bet ja piem. tā ir parasta vēstule, tad nav sekošanas nekādas, un ja nav arī norādīts tel. numurs, tad nav arī kam  nosūtīt sms,  ar ziņu, ka pasta nodaļā ienācies sūtījums uz pieprasījuma. Tad pašam pieprasītājam ir stulbi jāstaigā un jāprasa pēc tā sūtījuma, bet ,ja taa ir Rīga, tad neviens tur pastā neauklēsies un nepārskatīs tos kalnus meklējot tavu sūtījumu. .. nu mob. es vienmēr iesaku norādīt, lai škirotavā var nosūtīt sms un var doties pakaļ sūtījumam.

:D Man neko neatrada, meitene uz pastu gāja ar pasi, es zvanīju, tika salīdzinātas adreses vairākkārt ..  Ja nu gadījumā kāda kļūda... 

Nu atpakaļ adrese tak ar;i norāsīta, tad jau viņai jāatnāk  pie manis, ja noklīdusi, bet nekas tāds arī nav bijis. 

Savā laikā vēl, kad pa pastu vēl sarakstījos ar pirmo puisi.  :D Arī pat pāris reizes atnāca atplēsta vēstule atpakaļ uz manu adresi, kāds bija atplēsis, izlasījis un  iemetis vēstuļu kastē atpakaļ. Nezinu gan kā to paveica, jo roku jau iebāzt pastkastē nevar.

1 - 10 с 16