ko darit ?vai krapnieki ? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko darit ?vai krapnieki ?

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=887790&filter-size=23&filter-color=1&cid=15&tid=51

atradu zabacinjus ko velos nopirkt ,izsutu sms ,ka velos iegadaties zabacinju .man atbild ,ko es te vispar gribu ,man nekads naudas nav jadi vel zabaki?saruna taada ,ka es te kopa ar to cilveku butu senes lasijusi :(((

meginaju zvanit atslegts teleons

bet sludinajuma viss pa skaisto

8 Ответы

Продаю кожаные полусапожки стояли 38 евро продам за 30 евро ,одеты 1 раз,продаю потому что в пятках маленькие!!!Пишите, звоните 25965749 отвечу всем в любое время суток!!!Если не подайдут в течений 14 дней верну деньги!!! Pārdot ādas zābaki bija par 38 eiro pārdošanas 30 eiro, valkājot vienu reizi pārdodot jo mazie papēži !!! Rakstiet, zvaniet 25965749 atbildu visiem jebkurā diennakts laikā !!!ja jums nav piemērots 14 dienu laikā atmaksāt

un te tik skaisti viss uzrakstīts.

Varbūt aizmirsa, ka ielikusi paardošanaa? :D

nesen reģistrēts profils. neizskatās jauni. locījuma vieta redzama. Satraukts

Pilnīgi jauni nav...

Hmm... :D Normāli varbūt vienkārši pati aizmirsusi, ka tirgo zābakus?

> spicaa24

rakstits,ka 1x vilkti. un ja matrials nav augstakskvalitates vins lokas un locijuma vietas paradas atri. 

manuprat par zabakiem ir aizmirsts, jo ir ievietots jeb labots pirms vesala gada. 

Arī iespējams, ka lietotāja pa šo laiku ir nomainījusi telefona numuru..

> spicaa24

Vot kur tu rāvi, ka reģistrēts nesen? Reģistrēts ir 09.03.2015. Viņa nesen bija ielogojusies.

1 - 8 с 8