Braukšanas mācību instruktors - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Braukšanas mācību instruktors

Sveikas!

Vēlētos uzzināt vai kādai no Jums ir zināms godīgs braukšanas mācību instruktors, kuram tuvākajā laikā ir diez gan brīvs?

Pati jau esmu izbrauksi daudz braukšanas, instruktore pie kuras šobrīd braucu teica, ka man vēl nepieciešamas 1-2 braukšanas, bet diemžēl mums ar laikiem nesaskan.

Ceru, ka kāda no Jums varēs ieteikt kādu instruktoru! :)

4 Ответы

Kāda autoskola? Kurā pilsētā? ?? Varu ieteikt...  Bet 100%, ka tā būs viena vai divas braukšanas, to nu nevar garantēt, jo katrs skatās no sava skatupunkta. Pie tam cits instruktors arī braucējam ir savādāk... līdz ar to var sanākt vairāk...  Un pie eksāmena laiž Jūsu instruktors vai tas pie kā nobrauktas tās pāris braukšanas reizes. :) Bet saprotu pirms eksāmene nevar baigi pauzēt. 

> euuva

Kāda autoskola? Kurā pilsētā? ?? Varu ieteikt...  Bet 100%, ka tā būs viena vai divas braukšanas, to nu nevar garantēt, jo katrs skatās no sava skatupunkta. Pie tam cits instruktors arī braucējam ir savādāk... līdz ar to var sanākt vairāk...  Un pie eksāmena laiž Jūsu instruktors vai tas pie kā nobrauktas tās pāris braukšanas reizes. :) Bet saprotu pirms eksāmene nevar baigi pauzēt. 

Rīga, autoskola nav svarīga :) Galvenais, lai instruktors ir tiešām godīgs un ‘’nečakarē’’. Par to, ka katrs ir savādāks, saprotu. Interesējos, jo man neder tas, ka instruktore ir ļoti aizņemta un, ka pus otra mēneša laikā ir ieliktas trīs braukšanas

Meita tikko mācījās Rīgā  braukt  un ļoti veiksmīgi nolika. Intrukotora telefons 29134865. ĻOTI IESAKA.

Vēlāk varu iedot kontaktus no ideāla "eksāmena" instruktora. Bez liekvārdības - te kļūda, tik un tik punkti.

Pēc braukšanas pie viņa, kājas eksāmenā nemaz netrīcēja, jo "eksāmens" jebšu tā atmosfēra jau vairākas reizes tika piedzīvota.

Pašas instruktors bija draudzīgs un pļāpīgs, bet šo ņemu kontrolei.

1 - 4 с 4