Bērni! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bērni!

Sveikas! :) Meitenes, kam ir bērniņi, kā sauc un cik daudz? :) Vai plānojat vēl?

44 Ответы

Man ir divi :) meitiņa 5,1gadi un dēliņš 3,4gadi :) vairs negribu, bet šad tad iezogas doma, ka iespējams varētu trešo tad kad šitie divi jau būs pavisam lieli (nu gadi 18 :D )

man arī ir puisītis un meitiņa!Pašlaik trešo negribētu, arī man iezogas doma, ka varētu pēc tam kad šie būs saprātīgi pusaudži!:)

Исправлено 01.11.2013 10:06

Pirms pāris gadiem es izzīlēju ka man būs dēls un meita!  Dēls ir - Mārtiņš, 1, 10 , tagad jāsaņemas meitai :D

Man ir meitiņa Izabella, 1,4 gadi. Noteikti vēlos vēl vienu, bet pēc kādiem 3-4 gadiem. Ik pa laikam jau iezogas doma, ka gribētos atkal tās sajūtas, kas bija, esot stāvoklī. :) Kopumā gribu 2-3 bērnus, tad jau redzēs. 

Par formas atgūšanu runājot, nebija viegli. Kad mazajai bija 6 mēneši sāku vingrot, bet tā intensīvi vingroju, kad mazajai bija 9-10 mēneši. Vingroju pēc Insanity programmas, tiešām efektīva, bet papūlēties vajag ar ne pa jokam! Toties tagad varu lepoties ar figūru kā pirms grūtniecības un pat labāk! :) Protams, arī piedomāju, ko ēdu. 

Man ir meitiņa, 6,5 gadi. Plānojam vēl.

Par formas atgūšanu - grūtniecības laikā un pēc tās dzīvoju kā agrāk, ēdu, ko gribējās, daudz pastaigājos ar ratiem. Tikko meita vairs negribēja braukt ratos, desmit kilo klāt. Trīs gadus atpakaļ sāku nopietni sportot - 6-7 reizes nedēļā skriešana, peldēšana, ātrsoļošana, orientēšanās (dažreiz caurām dienām mežā), joga, ziemā slēpošana. Baigi esmu pateicīga tiem liekajiem kilo, kas savulaik pieauga, jo tagad sportot liekas tikpat dabiski kā ēst, un par savu formu esmu sajūsmā (ne tikai vizuāli, bet arī kopumā par veselības stāvokli). Vēsais

Исправлено 05.05.2014 12:54

Man 4 meitiņas:)

> Dagucis

Wow! 

Man ir dviinu puisiisi Kristers un Rasels,abiem 2 gadi un 2 meenesi! :) Man jau sabiedrotaa meitina prasiitos starp puisiem dziivojot, bet noteikti pec kada laika,ja dievins dos! forma pati no sevis atgriezas, pec dzemdibam pat labaka kaa pirms, tagad 2 reizes nedeelaa aktiivi apmekleju sporta nodarbiibas un brivdienas pavadam svaiga gaisaa aktiivaa atpuutaa! :)

Исправлено 05.05.2014 13:08

sveikas, man meitina, pus gadins :) figura pec dzemdibam tada pati ka agrak, slaida :) dzemdibas bija idealas :) un atras

Ir viens puisītis plānojam veel vienu berninu,gribetos meitinu....

21 - 30 с 44