Macadamia, Maroccanoil, vai ir vērts pasūtīt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Macadamia, Maroccanoil, vai ir vērts pasūtīt?

Meitenes, iesakiet, vai ir vērts mēģinaaat?!Vai tas ir labs reklaaamas gaaajiens?!!!

Padalieties ar saviem iespaidiem, please!

Kaadi produkti patika...nepatika?!

8 Ответы

Mani arī interesē, visu laiku gribās izmēgināt, bet baigi daudz meitenu pārdod šos produktus, kaut kā ievieš šaubas tas...

Pasekošu līdzi šai diskusijai :)

Vai tiešaaam nav neviena šo produkcijas brendu cienītaaaja?

Maroccanoil un Macadamia maksaaa kaa luksa brends, taču mana pieredze raaada, ka augsta cena un reklaaama vel nav kvalitaaates raadītaajs!Iespējams, ka ar šiem brendiem viss savaaadaak!

Gaidu jūsu atsauksmes!

Исправлено 11.10.2016 21:34

Man diemžēl pašai nav pieredzes, bet nesen ar draudzeni runājām par šo tēmu. Teica, ka Latvijā nopērkamā Macadamia pat ne tuvu nav tam, ko bija mēģinājusi ārzemēs. Bet ko brīnīties, pie mums daudz kas ir otrā šķiras prece.

Es diemžēl nejautāju sīkāk neko, tāpēc no manis slikts ieteicējs. 

Ja kāda pasūta produktus no ārzemēm, dodiet ziņu kur, kā var pasūtīt.. es kāroju pēc macadamia maskas! Nevainīgs

Paldies par info! Pilnīgi piekrītu, par to ka aaarzemees pat drogas tipa veikaliņos ir ļoti kvalitatīvas preces!Jauki, ka tagad daudz dažaadu interneta veikalu un faktiski visu skaistumkopšanas industrijas produkciju var sūtīt no turienes!

Mums jau pārdošanā pārsvarā poļu pakaļdarinājumi. Tie paši zīmoli kā Pantebe-Pro-V un Ariel no Vācijas un Francijas pavisam citi, pat smaržo citādāk un, protams, mazgā ar citu efektu.

Vienīgais arī ārzemju variants nesaturēs makadāmijas eļļu un argāna eļļu kaut cik iedarbīgā daudzumā, tas ir tikai reklāmas sauklis. Toties visādi sūdi tur būs pa pilnam, lai līdzeklis labi izskatās, labi smērējas un iesūcas, patīkami smaržo utt., no kā iegūstamie efekti būs tikai vizuāli. Labāk nopirkt pašas šīs eļļas kvalitatīvas un izmantot gan matu, gan sejas maskās utt.

Jaa, 100% dabīgaa eļļiņa ir gan matu maska, gan serums, gan ķermeņa losjons u.t.t.! 

Vienīgi tas, kas aug dabaaa, ir patiesi skaistuma glaaabēji, savukaart viss paarejais ķīmiskais labarotorijas radījums, ar laiku noveco aadu, padara matu nespožus!Diemžēl!

Moroccanoil matu kopšanas produkti ir labi, tie, kuri repair un IR vērts

Man bija Macadamia matu maska, pilnīgi nejutu nekādu atšķirību maska bijusi vai nē.

Arī mūsu veikalos nopērkamas Vācijā ražotās preces, tikai jāseko līdzi. Diemžēl, Prisma, kurā varēja nopirkt labus veļas pulverus, nu ir ciet, bet jābūt arī citur, tikai jāseko līdzi etiķetēm.
Esmu dzirdējusi, ka Sky ir Vācijā ražotas preces, bet Sky ir dārgs.
Tikko Colgate zobupastu nopirku Cash & Carry promo, sanāca 3€/gab (2€/gab ar klienta karti, bet tai pieteikties var tikai juridiskas personas), ražota Vācijā. Citām precēm uzmanību nepievērsu, jo nebija nepieciešams, varbūt ir vērts iegriezties.

1 - 8 с 8