Kārpas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kārpas

Sveikas.  Vēlējos uzzināt kāda jums ir pieredze . Kā tikt labāk un ātrāk vaļā no viņām. Varbūt kādas tautas metodes, vai aptiekās kādi līdzekļi nopērkami. Pašlaik pērku Wartner piesaldēšanas metode, bet nepalīdz. Jau kādu laiku mokos . :(

17 Ответы

Sveika! Man arī tā pati problēma. Šķiet ka sestdien vai svētdien būs pilnmēness.Gribu pamēğināt vienu senu,tautas metodi! Jāiziet tumsā ārā, jāpaņem zaļa kartupeļa gabaliņš un jāapsmērē ar to kārpa. Pēc tam jāpārmet pār plecu un neatskatoties jāiet prom. Kāds dzīvnieks šo apēdīs un kārpa pazudīšot.Ir dzirdēts ka tìešām palīdzot.

Ticējumu ir ļoti daudz bet ne uz visiem tie iedarbojas. Sākumā arī mēģināju tautas metodes bet nekā. Izmeginaju viss kaut ko.Tad ķēros pie viss varenās medicīnas. Un atradu smeriti loti labu kas palidzeja gan man, gan manam vīram. Bet protams jasmere ir regulāri. Nosaukums duofilm.

Ja nemaldos, tad ceturtdienā krustcelēs jāaprīvē ar kartupeli, jāmet par plecu un jāiet prom. Ar šo pieredze nav.

Man bērnībā bijušas daudz sīku kārpiņu. Vecāmāte smērēja ar struteni. Un bija arī tādi mazi,balti zīmulīši (šķiet, ka aptiekā pirkti). Skolu uzsākot jau vairs nebija.

Un pati vecāmāte esot jaunībā ēdusi raugu. Parasto sajauc ar cukuru un ēd. Itkā attīra asinis. Viņai arī pazuda. 

Pašai to vienu reizi, kad uzmetās, aptiekā nopirku mazu tilpumu šķīduma, kas it kā piedzedzina. Samērā ilgi un nedaudz sāpīgi. Koka grīdā joprojām dziļš caurums, jo trauciņš bija apgāzies uz šķīdums nedaudz cari izsūcies :D

Un pēc tam mamma šo pašu šķīdumu nedaudz pa ilgu noturēja uz pēda un mēnesi vai 2 mocījās ar izdedzināto "caurumu" pēdā

Tautas metode, kas esot palīdzējusi - sasmalcinātu ķiploku zem plākstera turēt virsū līdz kārpa noiet, bet tas, protams, jāskatās kurā vietā uzmetusies..

Исправлено 14.10.2016 04:31

Atsaldē? Jebiš izmanto kaut kādu slāpekli / skābi? Neatceros jau vairāk, bet man aizvien stāv kaut kas tāds, ko nekādā gadījumā nedrīkst aiztikt. Drošvien tāda skābe, ka drīzāk varēs palikt bez kājas. :D Bet esot iedarbīga. Varu aizdot pamēģināt. :D Pareizi. Ir taču speciālie plāksteri, kas ir paredzēti arī šādiem gadījumiem. Nopērkami aptiekās. Pajautā par tiem. :)

Roze....noteikti pamēģini,man šo Tevis rakstīto recepti vecmāmiņa izstāstija.Pašai man pusaudža vecumā uz rokām bija kārpas un ar šo tautas recepti viņas visas pazuda.Lai cik mistiski izklausītos.Bet zāles nekādas nepalīdzēja.Tā ka-mēģināts nav zaudēts.:)

Исправлено 14.10.2016 09:42

Pašai bija šāda problēma.Es aizgāju uz procedūram ar šķidro azotu.It kā viss pazuda,bet pēc kāda laika paradījas citā vietā.Tad es nopērku aptiekā "Duofilm" un lietoju to kopā ar "salipodu" (bet tikai Krievijas vai Baltkrievijas,jo citi nedarbojas) un viss pazuda.Var arī nopirkt šķiddro struteni.Arī palīdz,bet būs melnumi un caurumiņi (vismaz man bija)

Wartner...nezinu nevienu, kam tas ir palīdzējis:) 

varu piedāvāt Duofilm , man ir pārpalikums palicis. Tas palīdz, bet aŗi daudz kas ir atkarīgs, no tā kur ir kārpas. 

Man bija uz pirkstu spilventiņiem un tad šis Duofilm + ( par cik tā ir vieta ar biezu ādu) regulāri ar nagu šķērēm ir jaagiež āda ārā, lai līdzekli reāli piekļutu ādas bazalajam slānim, kur tad arī mājo tas vīrus, kas liek viedoties kārpai. Ja citur kur āda, ir mīkstāka, pietiks tikai ar šo līdzkli;) 

Paldies tieši Duofilm man aptiekā ieteica un nu jau sāku lietot kopā ar tabletēm wobenzym, jo man esot ļoti vja imunsistēma kas arī ir par iemeslu daudzām kārpām. Paldies meitenes par ieteikumiem. Ceru drīz tikšu vaļā no šīm nejaukajām parādībām. :)

Starp citu wartner izlietoju 2 iepakojumus hn nekādā rezultāta, lieka naudas izmešana. 

1 - 10 с 17