Mainīšanās ar lietām, ko sakāt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mainīšanās ar lietām, ko sakāt?

Aizdomājos kā būtu, ka mēs te kkā savstarpēji mainītos ar dažādām lietām? 

Vēl gan nezinu kā tas varētu izskatīties. Vēsais Man prātā ienāca tieši mainīšanās ar rotām, dažādiem nieciņiem.. Tās ir tās lietiņas, kuras tā nenolietojas, bet vienkārši apnīk, gribas pamainīt. Gribas pieskaņot kādam konkrētam tērpam utt. Beigās sakrājas. :) Dažkārt skatos , iepatīkas kādas rotiņas, bet zinu, ka pašai tak ir pietiekoši daudz...Nokautrējies Cik tad rindā liksi tās piespraudes, pulksteņus, auskarus, rotas, šallītes , jostiņas ,matu aksesuāri vai  kas nu kurai... ;D  No dažām lietām vienkārši esi izaudzis utt. 

Ko Jūs teiktu par tādām maiņām? Teikism pulkstenis pret pulksteni, utt? 

Te jau neiet runa par ļoti dārgām rotām, vai dāvanām no īpaša cilvēka..., kuri mums vienmēr būs tuvi, bet tieši par maiņas ikdienas niekiem.  Varbūt kāda gribētu sarkanu rotu, savukārt sava zaļā ir jau apnikusi. ;D Tā varētu nepirkt un nekrāt, bet vienkārši apmainīties savā starpā. :) 

10 Ответы

Исправлено 17.10.2016 23:13

Protams, esmu tikai PAR maiņas variantiem un tos atbalstu, taču Tavā gadījumā, kad kaklarotai norādītā sākuma cena ir 15 euro, bet akcijas cena ir 10 eur, rotu es izvēlos iegādāties veikalā, kura būs jauna, un vēlāk šeit pārdot vai iemainīt par daudz zemāku cenu. Smaidīgs

> xoshopaholic

Protams, esmu tikai PAR maiņas variantiem un tos atbalstu, taču Tavā gadījumā, kad kaklarotai norādītā sākuma cena ir 15 euro, bet akcijas cena ir 10 eur, rotu es izvēlos iegādāties veikalā, kura būs jauna, un vēlāk šeit pārdot vai iemainīt par daudz zemāku cenu. Smaidīgs

Labots: šodien, 23:35

Tas jau atkarībā kāda ir šī rota.. ;D Mēs jau varam nopirkt veikalā rotu pa 25 eiro uzlikt dažas reizes , tad cena, protams, nebūs 2 eiro. Var nopirkt pa 7 un tad atdot pa 2 vai 3 pēc dāžam uzlikšanas reizēm. Bet maiņas variantiem jau mazāk varbūt noteiktu cena -  vairāk, tas, ka iepatīkas kāda konkrēta rota, aksesuārs. Teiksim, bija rozā šallīte, bet pie jaunā mēteļa labāk piestāvētu dzeltena .. :D  Tai rotai, kam cena 10 eiro - diezvai viņai var redzēt jebkādas lietošanas pazīmes. :D Tikai tas, ka nav vairs iepakota nekādā kastītē vai maisiņā. :D 

> euuva

> xoshopaholic

Tas jau atkarībā kāda ir šī rota.. ;D Mēs jau varam nopirkt veikalā rotu pa 25 eiro uzlikt dažas reizes , tad cena, protams, nebūs 2 eiro. Var nopirkt pa 7 un tad atdot pa 2 vai 3 pēc dāžam uzlikšanas reizēm. Bet maiņas variantiem jau mazāk varbūt noteiktu cena -  vairāk, tas, ka iepatīkas kāda konkrēta rota, aksesuārs. Teiksim, bija rozā šallīte, bet pie jaunā mēteļa labāk piestāvētu dzeltena .. :D  Tai rotai, kam cena 10 eiro - diezvai viņai var redzēt jebkādas lietošanas pazīmes. :D Tikai tas, ka nav vairs iepakota nekādā kastītē vai maisiņā. :D 

Labots: vakar, 23:54

Maiņas iespēja Askapī pastaav jau no laika gala, bet...

1) kas vienam jauns, tas otram jau lietots :) 

2) kad runa nonaak līdz maiņai, tad ne visu drīkst/grib/var mainīt :D

3) maiņas summa - bieži vien precei noraadīta diezgan maza summa, jo ir vēlēšanaas lietu paardot, bet maiņas gadījumaa, protams, ka ir diezgan nekorekti principiaali pietureties pie nosacījuma 1:1 - ne visi paardevēji/pircēji to vēlaas pieņemt

Secinaajums - ļooooti reti ir iespējams atrast skapja īpašnieci, kurai būtu, gan līdzīga gaume/izmēri, gan līdzīga izpratne par vērtībaam (materiaalajaam un ne naudas izteiksmē mēraamajaam). 

P.S. Paldies taam skapja īpašniecēm, ar kuraam man mainoties ir sanaakusi tiešaam izcila sadarbība (taadu nav mazums) :)

neesmu pozitiiva pret mainjaam,shausmiigi kaitina,kad atnaak veestule un iekshaa vaards-mainamies? Kājmutis

nu nemainos.

te jau pilns ar staastiem,ka viens atdod firmu ,otrs pretii uzskruuveejis taadu pat cenu par bezfirmas,novalkaatu lupatu,sanjem paku un priekshaa-surprise!

nafig.

Principā nauda tādēļ atī ir izgudrota, lai atvieglotu cilvēkiem visas šīs maiņas problēmas, kā noteikt atbilstību starp divām dažādām mantām, cik bezfirmas rotas dot par vienu firmas, cik lietotas par nelietotu utt. Tas viss jau gadsimtus atpakaļ ir iziets un izgudrota nauda kā vispērējais ekvivalents, un kādēļ jāatgriež apritē tās problēmas, ko tā atrisināja - nu nezinu. Cik palasi forumu un atsauskmes - vislielākās problēmas un nesaprašanās rodas tieši maiņas darījumos.

Es labprat mainos,bet intrese tikai juanas preces berniem:)rotaļietas,drebes,pamperi:)

> Martux_37

> euuva

> xoshopaholic

Labots: vakar, 23:54

Maiņas iespēja Askapī pastaav jau no laika gala, bet...

1) kas vienam jauns, tas otram jau lietots :) 

2) kad runa nonaak līdz maiņai, tad ne visu drīkst/grib/var mainīt :D

3) maiņas summa - bieži vien precei noraadīta diezgan maza summa, jo ir vēlēšanaas lietu paardot, bet maiņas gadījumaa, protams, ka ir diezgan nekorekti principiaali pietureties pie nosacījuma 1:1 - ne visi paardevēji/pircēji to vēlaas pieņemt

Secinaajums - ļooooti reti ir iespējams atrast skapja īpašnieci, kurai būtu, gan līdzīga gaume/izmēri, gan līdzīga izpratne par vērtībaam (materiaalajaam un ne naudas izteiksmē mēraamajaam). 

P.S. Paldies taam skapja īpašniecēm, ar kuraam man mainoties ir sanaakusi tiešaam izcila sadarbība (taadu nav mazums) :)

++++++++++ un vēleriz+++++++

Es arī mainos labprāt , bet uzreiz pasaku , ka mainu nevis cenas, bet lietas kā tādas. Jo katrs tās vērtības uzliek pēc saviem ieskatiem, ienākumiem  un skatījuma uz dzīvi. :)

> Margueritte

Principā nauda tādēļ atī ir izgudrota, lai atvieglotu cilvēkiem visas šīs maiņas problēmas, kā noteikt atbilstību starp divām dažādām mantām, cik bezfirmas rotas dot par vienu firmas, cik lietotas par nelietotu utt. Tas viss jau gadsimtus atpakaļ ir iziets un izgudrota nauda kā vispērējais ekvivalents, un kādēļ jāatgriež apritē tās problēmas, ko tā atrisināja - nu nezinu. Cik palasi forumu un atsauskmes - vislielākās problēmas un nesaprašanās rodas tieši maiņas darījumos.

+++

nav jau runa par to, ka es ieraudzītu kādā skapī gredzenu un rakstītu pārdevējai - mainamies???  Ja pārdevēja vispār nav ieinteresēta mainīties... Varbūt  vispār negrib rotas pašlaik papildināt.  

Es vairāk domāju speciāl veidot diskusiju, kur meitenes pašas ir ielikušas lietas, kuras grib mainīt un ko grib pretī. 

Nav jau jāmainās ar parastiem auskariņiem , ka maksā 3 eiro pret 50 eiro vērtiem. :) Tur jau arī prasības būs citas. :) 

Teiksim sarkanu pulksteni apmaina pret melnu - kkā tā, jo aksesuāri apnīk, bet nu kur pēc tam likt tos 20 pulksteņus? :D

> Dress VIP

Es labprat mainos,bet intrese tikai juanas preces berniem:)rotaļietas,drebes,pamperi:)

Tad jau nesanāk atbrīvot to skapi, jo pamperus jāiet pirkt. :D 

1 - 10 с 10