mani apkraapa.HELP - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mani apkraapa.HELP

nav laika meklet vecajos forumos ,kaa rikoties situacijaa ja apkraapa.

viss notika Facebookaa, pasutiju parku,samaksaaju naudu vakar ,shodien lasu ka profils viltus un ir vel daudzas apkraaptas meitenes.kaa riikoties???saakumaa uz banku ???vai uz policiju ???

konta numurs ta man ir uz kuru sutiju naudu-domaju ka policijai banka iedotu personas datus uz kuru registrets konts?!bet ko taalaak?vai policija brauks pie shis personas?vai es uzzinashu adresi??? ludzu padalieties te ar info!jo rit jau taisos rikoties.paldies,

P.S. vienmer lasiju par to kaacitus apkraapj un domaju ka ar mani nekad taa nenotiks,bet tagad runa nav par to.luudzu realus padomus,no tiem kas zina ,kaa rikoties

11 Ответы

???

Исправлено 20.10.2016 23:32

?

Protams, ka vispirms uz policiju - bankā atcelt maksājumu maksā ap 40€ un, šķiet, iespējams tikai tad, ja tas vēl nav saņemts, bet, iespējams, maldos.

Izkopē visas sarakstes, visus datus, kas par personu Tev ir un dodies uz policiju rakstīt iesniegumu. Policija arī Tev izskaidros kas un kā tālāk notiks.

Zinu gadījumus, kad no kojām zaga mantas (nu tie, kas tur paši dzīvo apzaga savus kaimiņus) policija vairākas reizes tika saukta, bet ikreiz, kā atbrauca pateica, ka kamēr personas zaudējums nebūs vismaz 50 eiro, tikmēr neko nevar izdarīt un nekas netiks uzsākts. Nezinu kas un kā ir tagad, ceru viss izdosies, atceros diskusijas, kur izmisīgi meklējāt, bet tagad ne naudas, ne jakas. :)

Novēlu veiksmi, ceru policija darīs ko vairāk kā tikai paņems iesniegumu un aizmirsīs šo lietu. Viņiem jau tā ir rutīna un bieži vien nav iespējams tos cilvēkus sameklēt vai arī ir nopietnākas lietas ar ko nodarboties tāpēc pāris eiro dēļ necels haju. Vismaz manā pieredzē. Mani reiz apzaga viens puisis, bet tam nebija nekāda sakara ar pārdošanu un pirkšanu - bijām paziņas, satikāmies un viņš nozaga telefonu, smaržas, aptuveni 40 vai 50 eiro - es zināju pat viņa vārdu un uzvārdu, bet pēc mana iesnieguma nekas netika uzsākts, lieta aizmirsta...

Policijas iesniegumā jānorāda visi dati kas zināmi par krāpnieci, kā arī detalizēts apraksts, ja potenciāli vainīgā persona ir zināma policijai būs jāsniedz paskaidrojums.

Jebkurā iesniegumā ir jāraksta ka atbildi vēlaties saņemt rakstiskā veidā un jāpaņem iesnieguma kopija.

Policijas iesniegumā jānorāda visi dati kas zināmi par krāpnieci, kā arī detalizēts apraksts, ja potenciāli vainīgā persona ir zināma policijai būs jāsniedz paskaidrojums.

Jebkurā iesniegumā ir jāraksta ka atbildi vēlaties saņemt rakstiskā veidā un jāpaņem iesnieguma kopija.

jau uzrakstiju iesniegumu un izkraaptaa summa bija 52 eiro

1 - 10 с 11