mani apkraapa.HELP - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mani apkraapa.HELP

nav laika meklet vecajos forumos ,kaa rikoties situacijaa ja apkraapa.

viss notika Facebookaa, pasutiju parku,samaksaaju naudu vakar ,shodien lasu ka profils viltus un ir vel daudzas apkraaptas meitenes.kaa riikoties???saakumaa uz banku ???vai uz policiju ???

konta numurs ta man ir uz kuru sutiju naudu-domaju ka policijai banka iedotu personas datus uz kuru registrets konts?!bet ko taalaak?vai policija brauks pie shis personas?vai es uzzinashu adresi??? ludzu padalieties te ar info!jo rit jau taisos rikoties.paldies,

P.S. vienmer lasiju par to kaacitus apkraapj un domaju ka ar mani nekad taa nenotiks,bet tagad runa nav par to.luudzu realus padomus,no tiem kas zina ,kaa rikoties

11 Ответы

Исправлено 20.10.2016 23:27

> Bella

Policijas iesniegumā jānorāda visi dati kas zināmi par krāpnieci, kā arī detalizēts apraksts, ja potenciāli vainīgā persona ir zināma policijai būs jāsniedz paskaidrojums.

Jebkurā iesniegumā ir jāraksta ka atbildi vēlaties saņemt rakstiskā veidā un jāpaņem iesnieguma kopija.

par to ka velos sanjemt atbildi es noradiju,bet steigaa nepanjemu iesnieguma kopiju,bet ko man taa kopija dod?es pec nedelja teicu ka atnakshu vel  ciemos uz policiju ja vinji lietu neuzsaaks.jo personas datus visus es iedevu-vinji teica ka ari adrese jau ir zinama,bet nu nezinu ko vinji var panaakt

11 - 11 с 11