"Drošs pirkums" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

"Drošs pirkums"

Jau kādu laiku prātojam kā darījumu veikšanu starp lietotājiem padarīt pēc iespējas drošāku un mazinātu krāpniecības iespējas līdz 0. Zemāk izklāstīšu ideju ar nosaukumu "Drošs pirkums" un vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli.

"Drošs pirkums" pamatā ir doma, ka maksājumi par precēm notiktu ar Atverskapi.lv kā starpnieku.

Lūk, piemērs kā tas varētu izskatīties:

1. Es atrodu preci, kuru vēlos iegādāties
2. Maksājumu veicu nevis Pārdevējam uz internetbanku, bet gan portālam Atverskapi.lv
3. Portāls saņem maksājumu par preci un noteiktu laika periodu uzglabā pie sevis
4. Portāls par saņemto maksājumu informē Pārdevēju, lai tas zinātu, ka var izsūtīt preci
5. Pārdevējs man nosūta preci un portālā norāda sūtījuma veidu (pakomāti/pasts) un ievada konkrētā sūtījuma nr., lai būtu iespējams noteikt tā atrašanās vietu
6. Atkarībā no sūtījuma veida ir dotas, piemēram, 7 dienas, kuru laikā man jāsaņem prece 
7. Iztekot 7 dienām man pienāks ziņa, ka jānorāda vai esmu saņēmis preci. (protams, ja prece saņemta ātrāk, tad varēs apstiprināt ātrāk). Apstiprinājums/Noraidījums būtu jāsniedz 24h laikā, pēc paziņojuma saņemšanas. Ja es šo paziņojumu noignorēju, tad tiks automātiski uzskatīts, ka sūtījumu esmu saņēmis un man nav nekādu pretenziju, kas nozīmē, ka nauda tiek pārskaitīt Pārdevējam.

Ja esmu saņēmis preci:
7.1. Portālā norādu, ka preces ir saņemta un mana iemaksātā nauda tiek pārsūtīta Pārdevējam.

Ja neesmu saņēmis preci:
7.2. Portālā norādu, ka prece nav saņemta un mana iemaksātā nauda tiek "iesaldēta" pie Atverskapi.lv. Nauda tiek iesaldēta uz 5 darba dienām, lai varētu pārbaudīt vai sūtījums nav vienkārši aizkavējies un vai nav gadījusies kāda problēma ar pakomātiem/pastu. Gadījumā, ja preci tiešām nesaņemu, tad nauda tiks atgriezta pilnā apmērā.

7.3. Ja preci esmu saņēmis, bet man ir pretenzijas par tās kvalitāti / izmēru / utt, man tiks BEZ MAKSAS piešķirts kods sūtījumam ar pakomātu un prece 5 dienu laikā būs jānosūta atpakaļ Pārdevējam. Līdz ko Pārdevējs apstiprinās, ka ir saņēmis preci, man tiks atgriezta iemaksātā nauda.

8. Atverskapi.lv par starpnieka pakalpojumu saņems 20% (un ne mazāk kā 1 eur) no apmaksas par preci. Šī summa ir nepieciešama, lai segtu potenciālās pakomātu izmaksas, gadījumā ja Pircējs nepiekrīt darījumam un ir nepieciešams nosūtīt preci atpakaļ + lai segtu cilvēka darbu, kuram būs jāstrādā par "atbalstu", lai risninātu radušās problēmas.

Katram Pircējam/Pārdevējam būs brīva izvēle vai izmantot opciju "Drošs pirkums" un tas tiks norādīts lietotāja profilā. Protams paralēli darbosies arī esošā sistēma, kad Pircējs un Pārdevējs var veikt darījumus bez Atverskapi.lv līdzdalības.

Kādas ir Jūsu domas?

26.10.2016 13:38

Nu ja tiešām ļoti patīk salīdzināt, tas Ebay šādas sistēmas nav, naudu pārdevējs tur saņem uzreiz un nekāda apstiprinājuma par saņemšanu no pircējs tur neprasa, lai finišētu darījumu. Ja rodas problēmas, tad naudu iekasē no pārdevēja Paypal konta, bet par pazūdušiem un izdzēstiem pircējam izdevumus kompensē Paypal.

Un lietotas lupatas tur arī pārdodas pa pilnam.

26.10.2016 13:39

Es šādu pakalpojumu neizmantošu ,  ja tas tiks ieviests . 

27.10.2016 18:56

Paldies! Esam iepazinušies ar ieteikumiem un nākotnē atgriezīsimies ar citādāku vīziju par "Drošs pirkums".

61 - 63 с 63

Тема закрыта