Omniva - 10% ATLAIDE sūtījumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva - 10% ATLAIDE sūtījumiem

Esam uzsākuši sadarbību ar lielāko pakomātu tīklu Baltijā - Omniva! Tas nozīmē, ka Tev kā Atverskapi.lv reģistrētam lietotājam ir turpmāk iespēja saņemt 10% ATLAIDI saviem sūtījumiem.

Lai saņemtu atlaižu kodu:
1. Dodies uz sadaļu Omniva (atradīsi portāla navigācijā un citās lapās)
2. Spied pogu "Saņemt atlaižu kodu"
3. Nokopē kodu un norādi to Omniva e-pašapkalpošanās vidē

Jāņem vērā, ka kods derīgs 12 stundas no saņemšanas brīža.

Atver skapi un nosūti paciņu tagad!

36 Ответы

Исправлено 07.11.2016 09:48

Nemaz nav tik viegli tikt pie tās pāris desmitu centu atlaides- pirmajai paciņai šodien izdevās, tagad cenšos otro noformēt- kodu saņemu (man nez kāpēc liekas, ka tāda pati ciparu kombinācija kā pirmajam sūtījumam, bet varbūt kļūdos), mēģinu to iekopēt noformējot sūtījumu, bet man uzreiz izmet, ka kods nepareizs. Un tā jau divas reizes neveiksmīgs mēģinājums pāris centus ietaupīt...

Pēc 5.min. -> Izlogošanās-ielogošanās nepalīdz. Joprojām dod to pašu kodu. Ja tā grandiozā atlaide ir domāta vienam sūtījuma dienā, tad uzreiz tā vajadzēja teikt!  Vēl 2x mēģināju tikt pie koda, atkal tā pati nederīgā ciparu kombinācija...

Pagājuši pāris mēneši, bet joprojām tas pats! Vienu sūtījumu noformēju ar atlaidi, pēc pusstundas gribu noformēt nākamo, prasu atlaižu kodu- izmet to pašu kodu, ko iepriekš, kuru ievadot attiecīgajā lodziņā omnivas mājas lapā, rāda, ka kods nederīgs. Baigais čakars dēļ pārdesmit santīmiem, es tik nesaprotu, vai šīs idejas autoram baudu rada šāda cilvēku dirsināšana, vai arī problēmas pateikt, ka atlaižu kods un fantastiskā iespēja ietaupīt pārdesmit santīmus ir vienam sūtījumam noteiktā laika sprīdī...

> Ronja

Pagājuši pāris mēneši, bet joprojām tas pats! Vienu sūtījumu noformēju ar atlaidi, pēc pusstundas gribu noformēt nākamo, prasu atlaižu kodu- izmet to pašu kodu, ko iepriekš, kuru ievadot attiecīgajā lodziņā omnivas mājas lapā, rāda, ka kods nederīgs. Baigais čakars dēļ pārdesmit santīmiem, es tik nesaprotu, vai šīs idejas autoram baudu rada šāda cilvēku dirsināšana, vai arī problēmas pateikt, ka atlaižu kods un fantastiskā iespēja ietaupīt pārdesmit santīmus ir vienam sūtījumam noteiktā laika sprīdī...

Šī ir pirmā šāda veida sūdzība, kopš pakalpojuma ieviešanas(novembra). Tikko arī tehniski pārbaudījām un ar funkcionalitāti problēmām nevajadzētu būt.

Vai neaizmirsāt uzģenerēt jaunu kodu? Vai uzģenerējot jauno kodu, neaizmirsāt to nokopēt?

Исправлено 16.01.2017 10:15

> Toms Olups

> Ronja

Šī ir pirmā šāda veida sūdzība, kopš pakalpojuma ieviešanas(novembra). Tikko arī tehniski pārbaudījām un ar funkcionalitāti problēmām nevajadzētu būt.

Vai neaizmirsāt uzģenerēt jaunu kodu? Vai uzģenerējot jauno kodu, neaizmirsāt to nokopēt?

jā, tikko vēlreiz uzģenerēju, un atkal pa tukšo- kods esot nepareizs...

Ja vajag tikai vienu sūtijumu, tad viss ok

> Ronja

> Toms Olups

> Ronja

jā, tikko vēlreiz uzģenerēju, un atkal pa tukšo- kods esot nepareizs...

Nosūtīju Jums vēstuli.

Исправлено 16.01.2017 10:41

Man gan nav problēmu ar kodiem- viss strādā... Formēju vairākus pēc kārtas- nekādu problēmu.

Paldies par šādu iespēju!!!! 

31 - 36 с 36