pasta stacija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pasta stacija

Meitenes, kas bieži sūta caur PS. Vai tiešam viss ir tik drausmīgi ilgi. Jo man sanaca situacija, ka 01.11 pec ps akcijas cenas nosutiju 2 pacinjas, bet shodien 07.11- un pacinjas nav vel atnakushas pie jaunam saimniecem :((

10 Ответы

Ja nemaldos tagad viņai ir lētā piegādes cena? Tad nav jābrīnās.. es jau sen PS neizmantoju jo dikti lēni.. patīk Omniva- ātri, pat ir bijis ka vienā vakarā izsūtu un otrā dienā no rīt cilvēks saņem. Un var pasekot pec koda kur ir paka. 

Gan jau, ka pārpildīti termināli pēc akcijas. Es nevarēju 2 dienas nosūtīt. Vēl arī brīvdienas pa vidu sanāk...

Man Pasta stacija paciņas nosūtīja / saņēma jau nākamajā dienā! tas bija pirms nepilnas nedēļas.

Katru dienu zvanu un jautaju vai ir brivas vietas, tikai tad eju sutit. Tiesam terminali pilni, bet piegada divu dienu laika.

Piezvaniet uz PS, varbut pilni terminali un kurjers nevareja ielikt Jusu pacinu. Man bija lidziga situacija pagajusaja gada decembri, piezvaniju, uzreiz nakamaja diena sanemu paku.

Tagad ļoti daudzas izmanto PS, jo lētāk nekā parasti un citur, tik tiešām, iespējams, ka pārpildīti. 

Ja ir izsekošanas kodi, tad varat pārbaudīt, kur paciņa. Kaut gan man pēdējo reizi pat čeku neiedeva, laikam patiešām PS uz doto brīdi TOP pakomāts :D

Kā kura paka,cita aiziet nākamajā dienā,cita ilgāk.Sūtīju piektdien no Origo uz Dzirnavu iela,vēl nav piewgādāta,laikam viss pārpildīts.bet kopumā ir nākamajā dienā.

Исправлено 07.11.2016 19:53

Viss aiziet 2 dienās! Uzzvani uz PS, viņiem bieži automatiskā sistēmā nenosūtās sms ar izņemšanas kodu, tad ja uzzvana- nokārto to 1 min laikā! Paka jau sen ir gala stacijā, bet sms nav nosūtīts. Tad ja neuzzvana, tad to vini paši konstatē pēc 3-5 dienām un tad nosūta sms. 

Atsaucot atmiņā Ziemassvētkus pirms 2 gadiem, tad akcijas ietvaros varbūt tieši tas konkrētais pakomāts ir samērā pilns un citi saņēmēji vienkārši neizņem savas paciņas laicīgi, līdz ar to aizņem nodalījumu uz vairākām dienām un citiem ir ierobežota nosūtīšana/saņemšana..?
Lai vai kā, vienmēr tak var uzzvanīt un pajautāt :)

Inky, es shodien meginaju sazvanit PS- bet bez rezultata, jo tie strada, ka es lidz 17

Pilnīgi garām tā pastastacija, cenšos vispār neizmantot.

1 - 10 с 10