Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta?

Sveikas!

Skaidrs ir viens, ka sūtot preci, tu kaut kādā veidā un savā ziņā riskē un nezini, ko saņemsi pretim. Pēdējie divi pirkumi, kurus nācās saņemt sūtīšanas veidā, lika man ļoti vilties. Meitenēm atsauksmes labas, apraksti labi, viss forši. Viss notiek ātri, izsūtīšana, saņemšana, bet preces, vienā vārdā - ĀRPRĀTS - smird tā, ka nevar izmazgāt pēc trešās reizes to smaku vai pilnībā atšķiras no tā, ko vajadzēja saņemt. Nestrebju karstu, bet šobrīd mēģinu visu atrisināt saziņas veidā, vai man kaut kas izdosies, to redzēsim. Agrāk sekoju līdz dažādām foruma tēmām, bet tagad ilgi nav sanācis. Cik bieži jums ir sanācis vilties un kā atkal neiebraukt ''auzās'' ar visām pozitīvajām atsauksmēm pie profila un foršo saziņu?

40 Ответы

Sveika!

Ļoti žēl, ka Tev nācās piedzīvot vilšanos, man 90 % gadījumu pozitīva pieredze, gadījumos, kad nav bijis viss kā vajag, sazinājos ar pārdevēju un vienojāmies kā risināsim šo situāciju, jo reti, kurš grib sev bojāt reputāciju. 

Tur jau tā lieta, ka man līdz šim arī bija ļoti laba pieredze, ko sagaidīju arī šoreiz, bet pēdējie pirkumi vienkārši šokē. Risinu šobrīd, ceru, ka izdosies rast kompromisu. 

Arī nesen uzķēros uz vairāk kā 150 pozitīvām atsauksmēm, bet pretī saņēmu kapuces apmali no nolietotām lapsu astēm. Zaudējums gan neliels - 10,69 eur.  Jau nedēļu mēģinu ielikt negatīvu atsauksmi, bet nesanāk.  Man tā bieži ir, ka no telefona ir kaut kāds "gļuks" un atsauksme nepievienojas. Līdz ar to aizdomājos, ka varbūt arī vēl kādai ir negatīva pieredze bijusi un kāda tā pat nav varējusi pievienot un pēc tam aizmirst, cita pakautrējas un paklusē. Vēl ir bijuši gadījumi, kad pircēja un pārdevēja viena otrai ieliek negatīvas atsauksnes, tad viena no pusēm uzraksta administrācijai, ka saņemta nepamatota atsauksme, rezultātā negatīvās atsauksmes tiek dzēstas abām pusēm. 

Un par to, kas slēpjas aiz preces apraksta - bieži vien lietotu uzdod kā jaunu. Te nav runa tikai par nejauši atķeksētu, kur var strīdēties cik apzināti vai neapzināti tas gadījies. Andelē viena "dāma" aprakstā konkrēti min, ka drēbes pilnïgi jaunas utt, reāli pārdod jau dažas reizes vilktas. Nedomāju, ka viņa tāda vienīgā. Daudzas melo par apģērbu izcelsmi - veikals vai humpalas vai te pat skapī pirkts, lēto ķīnu uzdod par mega brendu, tikai ar nogrieztu birku. Melo par izmēriem. Lai izvairītos no vilšanās, es tagad pērku tikai no tām ar kurām jau esmu pozitīvi sadarbojusies pati vai man pazīstamas  meitenes. Neticu arī pozitīvajām atsauksmēm, jo arī tās, kā izrādās, ne par ko neliecina.

Man pagaidām visu šo gadu laikā tāda liela vilšanās nav bijusi.

Jā - ir atnākusi virsjaka ar briesmīgu dūmu/cigarešu smaku, veste bez pogām, legingi ar atirušām vīlēm- bet neuzskatu to par katastrofu, jo viss tika pirkts par naudiņu zem 10 Eur.  Ar to arī rēķinos- ja pērku pa kapeikām. Un ja sevi tam sagaavo- tad nenākas vilties. :-)

Un uz visu  pirkuma fona- šie pāris neveiksmīgie- nieks vien ir!

Es pati gan pat par niecīgu naudas summu nekvalitatīvas mantas nepārdodu. Parasti vēl pirms izsūtīšanas pārbaudu vai nav kādu defektu.

> Adhara

Un par to, kas slēpjas aiz preces apraksta - bieži vien lietotu uzdod kā jaunu. Te nav runa tikai par nejauši atķeksētu, kur var strīdēties cik apzināti vai neapzināti tas gadījies. Andelē viena "dāma" aprakstā konkrēti min, ka drēbes pilnïgi jaunas utt, reāli pārdod jau dažas reizes vilktas. Nedomāju, ka viņa tāda vienīgā. Daudzas melo par apģērbu izcelsmi - veikals vai humpalas vai te pat skapī pirkts, lēto ķīnu uzdod par mega brendu, tikai ar nogrieztu birku. Melo par izmēriem. Lai izvairītos no vilšanās, es tagad pērku tikai no tām ar kurām jau esmu pozitīvi sadarbojusies pati vai man pazīstamas  meitenes. Neticu arī pozitīvajām atsauksmēm, jo arī tās, kā izrādās, ne par ko neliecina.

Bet man visvairāk patīk lasīt preces aprakstā "jauns, tikai divas reizes vilkts" :D vēl no tiem sludinājumiem, kuri visvairāk patika, bija zābaki, aprakstā minēts, ka pilnīgi jauni, galvenā bilde - zābakos ārā, nenoturējos, komentāros pajautāju, kā tā sanāk, ka jauni, bet bildēti uz ielas...uzreiz sludinājums pazuda :D

Es laikam tam nebiju sagatavojusies, jo šeit esmu nopirkusi tiešām ļoti foršas lietiņas un ekspektācijas par lietiņām nebija tik zemas, bet katrs jau mēs esam individuāls. Varbūt citam tā nav smaka, bet smarža, vai defekts ir efekts! 

Jā, tomēr man šķiet ir daudz patīkamāk saņemt izmazgātu preci nekā ar ļoti specifisku smaku un saproti, ka prece ir vai nu jāatgriež vai jāmet ārā, jo mugurā uzvilkt nav iespējams.

> colose

Man pagaidām visu šo gadu laikā tāda liela vilšanās nav bijusi.

Jā - ir atnākusi virsjaka ar briesmīgu dūmu/cigarešu smaku, veste bez pogām, legingi ar atirušām vīlēm- bet neuzskatu to par katastrofu, jo viss tika pirkts par naudiņu zem 10 Eur.  Ar to arī rēķinos- ja pērku pa kapeikām. Un ja sevi tam sagaavo- tad nenākas vilties. :-)

Un uz visu  pirkuma fona- šie pāris neveiksmīgie- nieks vien ir!

Es pati gan pat par niecīgu naudas summu nekvalitatīvas mantas nepārdodu. Parasti vēl pirms izsūtīšanas pārbaudu vai nav kādu defektu.

Ak Dievs!
 Apbrīnojams cilvēks esi, man gan tas nešķistu sīkums, nu nepatīkami.....

> Lelde

Es laikam tam nebiju sagatavojusies, jo šeit esmu nopirkusi tiešām ļoti foršas lietiņas un ekspektācijas par lietiņām nebija tik zemas, bet katrs jau mēs esam individuāls. Varbūt citam tā nav smaka, bet smarža, vai defekts ir efekts! 

Jā, tomēr man šķiet ir daudz patīkamāk saņemt izmazgātu preci nekā ar ļoti specifisku smaku un saproti, ka prece ir vai nu jāatgriež vai jāmet ārā, jo mugurā uzvilkt nav iespējams.

Par smakām arī nav viss viennozīmīgi, jo, kas vienai tīruma smarža, citai nogalinošs neizmazgājams Lenors :D un arī dzīvokļos cilvēkiem ir dažādi "aromāti", kurus viņi nejūt...

Protams patīkami nav saņemt preci ar defektiem.

Bet nekas no tā nemainīsies ja sākšu dusmoties, ķengāties, skaidroties utt.

Dārgas lietas šādos portālos nepērku- neesmu gatava pirkt kaķi maisā :-)

Esmu nākusi pie secinājuma,ka katrs jēdzienu LABS saprot savādāk. Kas vienam labs- otram s... .

Mēs taču visi esam tik dažādi- tāda arī ir izpratne par lietām, mantām, ētiku, morāli. 

Tāda ir mana nostāja. 

1 - 10 с 40