Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta?

Sveikas!

Skaidrs ir viens, ka sūtot preci, tu kaut kādā veidā un savā ziņā riskē un nezini, ko saņemsi pretim. Pēdējie divi pirkumi, kurus nācās saņemt sūtīšanas veidā, lika man ļoti vilties. Meitenēm atsauksmes labas, apraksti labi, viss forši. Viss notiek ātri, izsūtīšana, saņemšana, bet preces, vienā vārdā - ĀRPRĀTS - smird tā, ka nevar izmazgāt pēc trešās reizes to smaku vai pilnībā atšķiras no tā, ko vajadzēja saņemt. Nestrebju karstu, bet šobrīd mēģinu visu atrisināt saziņas veidā, vai man kaut kas izdosies, to redzēsim. Agrāk sekoju līdz dažādām foruma tēmām, bet tagad ilgi nav sanācis. Cik bieži jums ir sanācis vilties un kā atkal neiebraukt ''auzās'' ar visām pozitīvajām atsauksmēm pie profila un foršo saziņu?

40 Ответы

Es esmu saņēmis preci,kur iekšpusē no humpalām cenu zīme vēl atstāta :(

> Eny

Tā intereses pēc - vai gadījumā nesamaksāji virs humpalu cenas? Dažām tas te ir bizness :D

Var paciest citu dzīvokļu smakas, Lenora smakas... bet ja ir cigarešu dūmu smaka, nu fuuuui, to nevar dabūt aaraa pat vairaakas reizes mazgaajot :(

Ir paaris reizes sanaacis saņemt drēbes ar šo smaku... es nespēju uzvilkt taadas sev virsū,visa miesa sasūcas ar to dranķi (lai man piedod karstasinīgaas smēķētaajas)

Ha - es pati biju rūdīta smēķētāja gadiem.

Bet- tagad kad nesmēķēju pāris gadus- ejot pa ielu ja man kāds iet pa priekšu un smēķē- es eju no aizmugures un kaifoju- kā man patīk tā cigarešu dūmu smarža!Mēdīgs Bet nu ja cilvēks pīpē lētā gala cīgas- vai bomži končikus- smird nenormāli.... 

Bet ja drēbes ož pēc cigaretēm- fuuuu- nepatīk....Kliedzošs

> Adhara

> Eny

Tā intereses pēc - vai gadījumā nesamaksāji virs humpalu cenas? Dažām tas te ir bizness :D

Nezinu,neskatījos cik maksāja,jo bij vairākas lietas,bet nu nebij patīkami...

Par smirdesanu runajot, esmu dzirdejusi, ka cilveks nejut savu smarzu, pielauju, ka tas var but neapzinati. 

Protams ari atskiras uzskatas - lietots, mazlietots un defekti. 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Par smirdesanu runajot, esmu dzirdejusi, ka cilveks nejut savu smarzu, pielauju, ka tas var but neapzinati. 

Tai precei bija ļoti īpatnēja smaka. Tāda, varētu pat teikt specifiska. It kā būtu stāvējusi gadiem autoservisā, gumijota, gāzveida smaka, bet kopā vēl ar kaut ko jaukta. Nevaru pat paskaidrot. Jo esmu saņēmusi lietiņas, kas, piemēram, smird pēc ēdiena u.tml., tas viss izmazgājams, bet šo nekādi nevar dabūt ārā. :(

Esmu sanemusi drebes, kas smird pec humpalam ar visam birkam. Smukas jau bija, bet nu nenormali smirdeja. Vienreiz sanemu sortus ar zirnekli ieksa. :D un zirneklis vel dzivs bija, ta parbijos, ka sortus aizlidinaju pa gaisu. :D 

> Lelde

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Tai precei bija ļoti īpatnēja smaka. Tāda, varētu pat teikt specifiska. It kā būtu stāvējusi gadiem autoservisā, gumijota, gāzveida smaka, bet kopā vēl ar kaut ko jaukta. Nevaru pat paskaidrot. Jo esmu saņēmusi lietiņas, kas, piemēram, smird pēc ēdiena u.tml., tas viss izmazgājams, bet šo nekādi nevar dabūt ārā. :(

nu var jau but, noliec paveidinaties - ganjau,ka izveidinasies. stradaju viekala un citriez drebes atnakot pec tadas kimijas/gumijas smird, bet pec kada laika vairak vinam nav taa smaka Smejošs

Esmu...hahahahahahaha tā kā Liza21 ar zirnekli man gan vēl nav gadījies :D:D /nosmējos līka/

Bet vispār esmu iegrābusies, meitenei daudz daudz labas atsauksmes bija, bet pasūtītie džemperīši bija visi nolipuši ar kaķa spalvām un netīri pleķīši un pats bēdīgakais, ka audums bija ar bumbulīšiem, savēlies.Varbūt kāda zin, kā iespējams hoodij tipa džemperus attīrīt no bumbulīšiem, kādi rodas uz auduma pēc nēsāšanas?

11 - 20 с 40