Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta?

Sveikas!

Skaidrs ir viens, ka sūtot preci, tu kaut kādā veidā un savā ziņā riskē un nezini, ko saņemsi pretim. Pēdējie divi pirkumi, kurus nācās saņemt sūtīšanas veidā, lika man ļoti vilties. Meitenēm atsauksmes labas, apraksti labi, viss forši. Viss notiek ātri, izsūtīšana, saņemšana, bet preces, vienā vārdā - ĀRPRĀTS - smird tā, ka nevar izmazgāt pēc trešās reizes to smaku vai pilnībā atšķiras no tā, ko vajadzēja saņemt. Nestrebju karstu, bet šobrīd mēģinu visu atrisināt saziņas veidā, vai man kaut kas izdosies, to redzēsim. Agrāk sekoju līdz dažādām foruma tēmām, bet tagad ilgi nav sanācis. Cik bieži jums ir sanācis vilties un kā atkal neiebraukt ''auzās'' ar visām pozitīvajām atsauksmēm pie profila un foršo saziņu?

40 Ответы

Tie savēlumi izskatās līdzigi kaut kam šādām:

Man ir bijušas 2 vilšanās.Pirmaa pavisam nesen ,kad pirku bērnam kurcinu,kuru patiesībā nemaz nevajadzēja,bet ļoti iepatikās bildē.Kurcina bija aprakstīta kā mazlietota,bez nolietojuma pazīmēm.Realitate -jakai uzplests plecs ,lietota izskatās pamatīgi un  uz rociņas sašuta vile.Biju ļoti vīlusies,jo pardevejai bija 120 pozitīvas atsauksmes.

Otrā vilšanās,kurpes pirku kā Jaunas,realitate -besas kurpes jau nu vairs galigi nebija jaunas ,ar melnām neiztiramam svikam .Protams ,pardevejai 100 + pozitīvas atsauksmes.

Bet par humpalam runājot,atnaca man vienreiz kleitiņa,ar pamatīgu humpalu smaku.Nu neko,pars dienas uz balkona,2 reiz izmazgaju un staigaju priecīga.Jo kleita man visādi citādi ļoti iepatikās un kļuva man par vienu no mīļākajam:-)

Katra vilssanaas ir jaatziime ar atbilstossu  atsauksmi, tad pardevejas padomaas vai tas ir taa veerts.

> sirena

iespējams attīrīt ar šo te (pie manis pa 4 eiro var dabūt)

Mestra

Es neieliku negatīvu atsauksmi ne vienai ne otrai.Jo viena mana negativa atsauksme pret 100 domāju ,kā neko daudz nemainītu.Visvairak man žēl,ka ar vienu no pārdevējam bija tiešām forsa komunikācija un visādi citādi likās fors cilvēks.Bet atsūtīja man saplēsti kurtku,kuru bērns varēs uzvilkt tikai uz laukiem.

> sirena

Ja tas ir adījums,tad vislabaak ar ļoti asām smaklām nagu šķērītēm, ja tas ir sintetika/kokvilna kā redzamais audums, tadtur nekas nelīdzēs, jo bumbulīši ir mazi un vis audums jau ir savēliets- tādi diemžēl ir jau novakāti un viss- tāds ir tas audums. 

AR to pūku noņēmēju - var protams mēģināt, bet kā likums lai tas pūku noņēmējs reāli strādātu, asmeņiem ir jābūt ļoti asiem, ļoti kvalitatīviem, kas lētajā variantā nav- tas krāms maksā vairāk kā jauns džempers tad. Ja lēts, tad vari mēģināt- bet rēīnies,ka tas aŗi max vienam ģemperim vien noderēs, jo asmeni ar to aŗi izbeigsies:). Man tāds savulaik bija- noņēma kadas 5 pūkas un ar to aŗi izbeidzās:)  

> Ilvita Vinogradova

Mestra

Es neieliku negatīvu atsauksmi ne vienai ne otrai.Jo viena mana negativa atsauksme pret 100 domāju ,kā neko daudz nemainītu.Visvairak man žēl,ka ar vienu no pārdevējam bija tiešām forsa komunikācija un visādi citādi likās fors cilvēks.Bet atsūtīja man saplēsti kurtku,kuru bērns varēs uzvilkt tikai uz laukiem.

Bet runāt un risināt jautājumu mēģinājāt? Vai pārdevējas nemaz nezina, ka bijāt neapmierināta?

Marqueritte

Nē ,pat neteicu  neko.Tagad domāju,ka varbūt tomēr vajadzēja.Nezinu,kaut kāda iedzimtā kautrība Raudulīgais

> Ilvita Vinogradova

Marqueritte

Nē ,pat neteicu  neko.Tagad domāju,ka varbūt tomēr vajadzēja.Nezinu,kaut kāda iedzimtā kautrība Raudulīgais

Jā,cilvēki ir dažādi.Viena uztaisīs milzīgu traci,ieliks negatīvu atsauksmi,izblamēs pa visu skapi,bet cita vienkārši noklusēs ))

> Sana

> Ilvita Vinogradova

Marqueritte

Jā,cilvēki ir dažādi.Viena uztaisīs milzīgu traci,ieliks negatīvu atsauksmi,izblamēs pa visu skapi,bet cita vienkārši noklusēs ))

Man ir atnakušas drēbes ar cigarešu smaku,salapitas,bet arī neko nesaku...pati vienmēr visu rūpīgi pārskatu pirms nosūtu.Bieži vien brīnos par to,ka es lietotus zabaciņus pardodu bez defektiem ļoti lēti,bet citas tiešam ara metamus par kosmisku cenu.Domaju,ka nav kauna!

21 - 30 с 40