Aktīvajām atverskapi.lv lietotājām :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aktīvajām atverskapi.lv lietotājām :)

Sveikas! Kādu laiku te nav būts, skapis plīst pušu no visādām foršām lietām, kuras laika gaita diemžēl ir savākušās daudz par daudz un tad nu domāju .. tās, kuras aktīvi tirgojas - ir interese no pircējām? Vai liela daļa tagad uz andeli pārmetušās? Protams, saprotu, ka viss ir atkarīgs no piedāvājuma, tā noformējuma, cenām un vēl daudziem faktoriem, bet nu varbūt ir kādi novērojumi par šī brīža kopējo situāciju un tendencēm? Pēdējā laikā tik daudz sūdzību dzirdēts arī par negodīgiem cilvēkiem, kas krāpjas, izdomā visvisādas shēmas, lai negodīgi iegūtu tos pāris eiro .. nezinu, vai pircēji vēl tic, ka ir arī godīgi pārdevēji? Ar vienu vārdu sakot - ja kādai ir kas piebilstams šajā jautājumā, priecāšos palasīt viedokļus :) 

16 Ответы

Man jau liekas, ka FB ir baigi nepārskatāms, viss ātri pazūd, grūti atrast, tad tur no sērijas ir jādzīvo visu laiku, bet tāda lupatniece es neesmu.

AM labāk patīk visas meklēšanas funkcijas, kas man interesē, ērti varu apskatīt.

AM patīk cheap variants līdz 10e Ķīpsalā, uz to gan es braucu, jo cenas draudzīgas un labas lietas var dabūt par super cenām. Pārējās AM parasti ir uzskrūvētas cenas.

Sākumā intensīvi sēdēju andelē un skapī tikai liku sludinājumus, negaidot, ka nopirks. Pirkos loti daudz andelē un tirgojos līdz brīdim, kad atnēma bezmaksas pirmos sludinājumus. 

Šobrīd skapī nav tā, ka katru dienu pērk, bet pircēji ir. Un pat vairāk un ātrāk nekā andelē. Skapī pamazām atgrieźas dzīvība! :) 

bet andelē pārdod tikai tās, kurām, teikšu tā, nauda spiež kabatu. Jo tā nenormālā nauda ir jāizmet par sludinājumu. Pietam nekādas garantijas, ka nopirks.

Sēžu tikai šeit, bet pircēju tāpat nav jeb ir, bet ļoti maz,ddaudzi raksta no sērijas "ir pieejams?" un viss. 

Biju SS.lv kkādu slud.likusi, bet lai arī slud.skatiijumu daudz, neviens nerakstīja, izņēmu.

Pieņemu, ka par AS nemaz tā daudzi nezin. Varbūt tajā pašā FB vajag pareklamēt kaut kā? Šeit patīk, ka varu atzīmēt favorītus, kaut kaudzi un pēc tam izvērtēt,ko gribēšu pirkt.

Tagad tik kkā ar FB apradu, kas tur vispār notiek - tur viss ir stipri aktīvāk, līdz ar to veidojas tāds kā bardaks. Tur biežāk piesakās pircēji, bet ļoti ātri arī pazūd, kas sāk kaitināt.

Pārdošanas grupu ir daudz - un esmu pamanījusi, ka vieni un tie paši sludinājumi tiek salikti visur, kur vien var un tad atkal pēc kāda laiciņa tiek likti atkārtoti - tātad nenopērk. 

Andelē - manuprāt, nav tik liels haoss - tas kā pluss , vieglāk var atrast preci. Sludinājumu maksa dara savu. žēl, ka tur esi samaksājis par sludinājumu, preci nepērkt, termiņš beidzas un atkal atkārtoti jāmaksā . :( Līdz ar to lētākas preces tur nav izdevīgi likt. 

Andelē meklēt precīti ir patīkamāk - jo tur vairāk ņem vērā klienta vēlmes - izmēru, krāsu, piemeklē līdzīgus modeļus utt. :) 'šeit skapī reizēm liekas, ka vispār neskatās vēlmes tikai sagrūž savu preci. :)

SS,lv esmu pirkusi bērnam ratu maisu, bet pati , kad ieliku sludinājumu atsaucības vispār nebija. 

šeit ik pa laikam kāds paainteresējas un ik pa laikam arī kko nopērk. Bet pēdējā laikā rodas iespaids, ka kkādas 12 vai 13 gadīgās parādījušās - Piesakās, pazūd... Pirkšu ... Nepirkšu... 

Šei atverskapī kādu laiku nebiju bijusi, agrāk biju aktīvā lietotāja/pārdevēja/pircēja. tagad vairs man pasai šis viss nav tik aktuāli. 

Protams sludinājumus ielieku, bet vairs ne tik daudz kā agrāk..

Godīgi sakot aktivitātes vispār nav.. Agrāk uzskatīju ( kad tik tikko parādijās Andele) , ka tur bija dāaaudz lielāka aktivitāte nekā šeit...bet kā tagad ir - nezinu. Sen tur neko nēesmu pievienojusi un mēģinājusi pārdot. :)

11 - 16 с 16