Par Aliexpress preces atgriešanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Par Aliexpress preces atgriešanu

Kā noris atgriešana? Kas maksā par sūtīšanu atpakaļ?

15 Ответы

Maksaa pircējs ( jūs pati) ja vien prece nav dārga, tas neatmaksāsies. Jo esmu dzirdējusi, ka tas nav no lētajiem pasākumiem atgriezt preci.

Ja neder, tirgo nost, ja brāķis, taisi vaļā disputu, lai atgriež naudu atpakaļ, sūtīt atpakaļ čakars

Bet ir prdeveju,kas naudu neatgriez ja neatgriez viniem preci,ta man viramate kurtu sev pirka,atsutija tik mazinu,ka man knapi der.ta man vina stav maisina skapi.Vinai pardevejs uzteica,ja neatgriez preci,tad naudu vins ari ne,nekadu kompromisu nevareja sarunat.

skaidrs. Nu nav jau nekāda dārgā prece - tas gan. Par 'pašķībi sašūto džemperīti laikam neko neizdosies. Naudas atgriešanu, bez preces atgriešanas laikam neizdosies sarunāt... būs mājas variants māsas meitai... gan par mazu, gan arī tāds pusbrāķis :)

Jā, nu Ķīnā laikam tā ir - dikti jau neskatās viņi tur :D

paldies

Es domāju, ja prece ir brāķis, tad safotografēt, iesaistīt Aliexpress un tādā veidā mēģināt atgūt samaksāto noteikti ir vērts mēģināt. 

> Linda

Bet ir prdeveju,kas naudu neatgriez ja neatgriez viniem preci,ta man viramate kurtu sev pirka,atsutija tik mazinu,ka man knapi der.ta man vina stav maisina skapi.Vinai pardevejs uzteica,ja neatgriez preci,tad naudu vins ari ne,nekadu kompromisu nevareja sarunat.

ja prece neatbils noraditajai tad nadu atgriez noteikti,tad kad pardevejs nevelas pienemt jusu variantu tad vajag saasinat stridu ir tada opcija un tad jau ali admini reage un naudinu atskaita atpakal

Man reiz neatnāca botas...tad nu rakstīju pārdevējam,   tas tik atbild lai gaidot...nogaidīju 2 nedēļas,atkal rakstīju,tad man pārdevējs neko vairs neatbildēja,ignorēja un es uzrakstīju aliexpress konsultantam ko darīt,lai dabūtu naudu ...atvēru paralēli google transleit lapu,lai ātrāk varētu atbildēt un nokārtoju,ka atsūta kupona kodu par to pašu summu ko pazaudēju iepērkoties....un pārdevēju izmeta no aliexpress pārdevēju saraksta!

sutijums uz Kinu maksa 20.00 euro. es vienu reizi ta sutiju atpakal, bet man pardevejs atgriez man visas zaudejumus, jo es mainiju preci.

jā, visai interesanta pieredze :)

> sniedze

> Linda

ja prece neatbils noraditajai tad nadu atgriez noteikti,tad kad pardevejs nevelas pienemt jusu variantu tad vajag saasinat stridu ir tada opcija un tad jau ali admini reage un naudinu atskaita atpakal

Mani paludza toreiz izlidzet tai sazina,un saasinaju stridu,bet man par lielu parsteigumu ali bija pardeveja puse,neskatoties ka izmers XL vieta bija S atsutits un abas kabatas izirusas,ko ari fotografijas uzradiju.Turklat ver merlentu pieliku klat,lai redz pec cm ka neatbils noraditajam izmeram kas pasutits.Ja nesutijam atpakal,tad naudu neatgrieza.Teicu ka nav verts atpakal sutit,ari biju dzirdejusi,ka dargi.kurtka uz aksciju pa 25eu tika pirkta.

1 - 10 с 15