Sievišķīgas procedūras - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sievišķīgas procedūras

Sveikas dāmas! Vēlējos uzzināt, varbūt kāda ir gājusi uz kādām pretcelulīta, slaidinošām procedūrām un arī sasniegušas kādu efektu!? Domāju gurnu zonu, kā arī pēc dzemdībām tā arī nepazūd tauciņi no muguras. Ļoti nepatīk, kad krūštura lencītes iespiežas tajos. Visu skatu mugurdaļai bojā. Esmu pat atguvusi pirmdzemdību svaru un vēl nost, bet tie tauciņi uz muguras nepazūd! Arī "ciskas"īpaši negrib kristies. Tad varbūt kāda limfodrenāža, vakummasāža, vienkārši vispārēja masiera masāža varētu palīdzēt? Un kā ir, ja ir asinsvadi tuvu ādai kājām, vai tad vispār drīkst tādas procedūras veikt? Ļoti vēlētos uzzināt citu pieredzi... Paldies jau iepriekš visām, kas padalīsies ar savu pieredzi! ;)

3 Ответы

Gūtā pieredze gan mana, gan virknes domu biedru diemžēl ir tāda, kas nekāda procedūra (izņemot liposakciju, kurai ir arī nepatīkamas blaknes) nedos tādu efektu, kā apzināta sava ķermeņa modelēšana visas dzīves garumā - t.i. regulāras sporta nodarbības, pareizi kombinējot kardioslodzi un spēka treniņus. Procedūras var tos tikai patīkami papildināt. Jo tauciņi nav tikai tauciņi - tie ir ādas maisiņi arī tiem tauciņiem, kuriem vairs nav turgora, jo vecums un katru gadu zūd arī muskuļu masa, kura ir spējīga saturēt to visu kopā. Tas ir celulīts, kurš pasliktina asinsriti, ieskaitot arī tos muskuļus, kuri satur visu kopā utt. Līdz ar to visur atduramies pret muskuļiem un nepieciešamības tos uzturēt labā formā, jo labi trenēti, tie lieliski apēd tauciņus, neatstājot karāties tukšus maisiņus. Nu tas tā īsumā. Par pareizo uzturu nerun;āsim, jo ja jau svaru spējat nomest, pieņemsim, ka šo vielu labi pārzināt.

Marguarete, tas viss Tevis iepriekšminētais arī tiek darīts! :) Regulāri 2x nedēļā eju  uz sporta nodarbībām, kur tiek trenēti iekšējie muskuļi. Viduklis ir nu izteiktāks un muskuļus sajūtu tur, kur domāju, ka tādu nav...:D Arī uzturam līdzi sekoju. Mana pieredze tāda, ka bez līdzsvarotas ēšanas nekādas fiziskās aktivitātes nelīdz. Šobrīd gribēju pieslēgt tos palīglīdzekļus, par kuriem jautāju...:) Saprotu, ka jaunību neatgriezt un krunciņas arī neaizaugs.. :)

Man stāstīja par vakummasāžu ar stikla burkām, kas palīdzēja pret celulītu, ko veica sertificēta mediķe. Pirmos 2 mēnešus esot bijuši arī zilumi. Pēc tam vairs ne... Bet uz šo es neparakstītos. 

Vēl dzirdēju par firmas Wellstar līdzekļiem, ko var veikt mājas apstākļos. Tur speciāls aparātiņš un laba kosmētika. Bet nu pats sev jau muguru neizmasēsi!?

A, var teikt, trešais kontroļu līmenis! Pieredze bija sekojoša: tās bankas tiešām atstāj zilumus, speciālists mierina, ka tā arī vajadzētu būt, bet jāizvērtē - ja tev ir jūtīga āda un nosliece un ādas un asinsvadu plīsumiem, tas nebūs prāta darbs un zilumus var dabūt uz mūžu šadā gadījumā. Tas pats ir medus masāžai, arī pašrocīgai - efekts var būt, bet nu jāizvērtē kristiski savas ādas un asinsvadu spējas. Ir speciāls aparātiņš tādai masāžai - tas dara to gana maigi, man patīk, bet vai ir efekts, grūti pateikt. Pašai man patika limfodrenāžas zābaki - apjomus samazinājumus īsti nekontrolēju, taču sajūtas pēc tam fantastiskas. Es, protams, ņēmu pilno "apjomu", ne tikai kājas - sajūta dīvaina, ja ir nosliece uz klaustrofobiju, varētu arī būt diskomforts. Vairāki domu biedri gāja uz kavitāciju - solīti bija zili brīnumi, bet vilšanās vien. Nezinu, vispār procedūra skaitās efektīva, iespējams, vainīgs bija tas, jo gāja pēc kupona. Arī par to vingrošanu vakuuma trenažieros nav īsti vienotā viedokļa, daudzi saka, ka fufelis, bet maksā nedārgi un uz treniņiem tāpat ir jāiet - kāpēc nepamēģināt. Visas metodikas, balstītas uz svīšanas, noteikti neiesaku, jo šausmīgi bojā ādu un vispār iedarbojas ilgtermiņā perspektīvā kā tāda toksīnu maska. Ļoti labi ir GUAM līdzekļi, periodiski pasūtu - aukstos vasarā, dedzinošos ziemā. Vēl salasījos (bet raksts ir rekāmas, jādala ar 10), ka bieži daudzās slimībās un arī šajā problēmā vainojams pirmais kakla skriemelis - ja tas stāv nepareizi (bet 90% tas tā arī ir, ja dzemdēti slimnīcā), sagrozas viss mugurkauls un tur visas tās sekas. Ir procedūras arī šī skriemeļa korekcijai, taisa dr. Oskars Ābelītis. Nezinu, varbūt vērts pamēģināt.

Vēl man zālē ir tāds patīkams bonuss, ka tur ir rolleru trenažieris. Pēc treniņa vai kad kāds krampis kāju parauj, lieliski izmasē - daudzi to piedāvā atsevišķi un par maksu, bet te pa brīvu zāles apmeklējuma laikā ir. Ar prieku izmantoju, mugurai patīk, bet sāni un citas problēmzonas sāk nenormāli niezēt - tātad aiziet efekts.

1 - 3 с 3