Vairs ne mantas, ne naudas.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vairs ne mantas, ne naudas..

Meitenei aizsūtīju mētelīti + dāvaniņas, arī pastā paka bija smaga. Mētelīti tirgoju lēti, jo manējā atteicās vilkt. Naudu meitene nesūtīja uzreiz, jo plaņšete remontā, bet pēc tam..  uz SMS neatbild, klausuli neceļ. Šī ir tā meitene: http://atverskapi.delfi.lv/lv/lietotajs.html?id=58605 

interesanti, ka mājas nosaukumu adresē nerakstīja- pasta nodaļa esot pietiekami.. Zvanīju no pasta, lai noskaidrotu adresi. Ko dara ar šādām meitenēm? Sirdsapziņas nav?

E.

10 Ответы

Nekad nesūtat preci, pirms neesat saņēmusi naudu. Nekad! 

Protams, ka vairs ne preces, ne naudas nebūs, diemžēl...

Interesanti, kur nāks pasta aicinājums, ka var nākt pakaļ pakai? uz kādu adresi? :D 

Nu nelielā ciemā,viens otru zinādami, varētu arī uz pieprasījumu,bet pilsētā...nez..nez...jābūt z v a i g z n e i

Исправлено 26.11.2016 17:04

Uz pieprasījumu, var visur sūtīt, tas ir normāls pasta pakalpojums LV. Man arī tā sūta, jo tas ir ātrāk un ģeogrāfiski izdevīgāk.. 

Kā ar viņu kontaktējies ja šeit pēdējo reizi manīta septembrī?

(Pēdējo reizi manīts: 30.09.2016 13:46).

vai jums tas darījums jau sen notikās?

kaa tad jums pastaa pienjeema paku,ja nebij maajas nosaukuma vai ielas?''laba'' pasta darbiniece patraapiijaas..

Draugos.lv pameklējiet, var viņu nokaunināt, radiniekiem, paziņām aizrakstīt.

Cik sen darījums jau noticis?  :)

Tas, ka planšete remintā nav baigais attaisnojums , lai vilktu garumā ar samaksu.... Ja nav ļoti ilgs laiks pagājis... Varbūt tiešām vēl nav internetā bijusi ... (Balvi - mazpilsēta un pati kādreiz dzīvoju vietā, kur viss lēnāk notiek - respektīvi - remontdarbi - piem , ja sūta to planšeti uz Rīgu labot (kā mēdz būt), tad tiešām var pailgi nākties gaidīt no remonta).

Bet var jau atrast citu veidu kā naudiņu pārskaitīt - kvai aiziet uz bibliotēku ... :) 

Ceru, ka atrisināsies situācija - .. Bet ja uz sms neatbild, tad jau jādomā, ka telefons arī remontā - tomēr nesmuki.

Paldies, meitenes, par atsaucību!Es no pasta meitenei zvanīju un mājas nosaukumu prasīju, mājas ir zināmas.

Esmu gana veca- varu piezvanīt. Zvanīju, klausuli neceļ..... Neforši. 

Paldies par ieteikumu draugos iemest aci! Atradu, aizsūtīju ziņu. Draugos bijusi novembra sākumā. 

Vajag uzrakstīt  administrācijai, lai ievieto krāpnieku sarakstā. Ka vēl kāds neuzķeras.

Zuzanna- paldies, darīts:-)

3.oktobrī nosūtīju, vēlāk sūtīju sms-ziņu, lai meitēns iet pakaļ uz pastu. RS082251467LV 7.okt. saņēma. vēlāk saņēmu sms ar ziņu, ka konta numurs neesot pareizs. aizrakstīju "skaidrojumu", ka 0 ir nulle  Konts ir no 90-tajiem gadiem swed, bet nu pircējiem dažreiz izdomas attaisnojumiem ir pamaz:-) 

Edīte.

p.s. es sajutos neomulīgi, kad kontā iebira nauda, bet es pati biju tikai deleģējusi ģimenes locekli uz pakomātu. Nu kā jau pie latviešiem piedien - uzticības iemiesojums vispārākajā pakāpē.

1 - 10 с 10