Ziemassvētku dāvanas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ziemassvētku dāvanas

Sveikas. Šogad man ir jāsapērk rekordliels skaists dāvanu- pārsvarā pieaugušajiem, draugam un māsai 13gadi........tā kā tik daudz, kas dāvināts un tās lielās dāvanas ir DĀRGAS varbūt varat ieteikt kaut ko priekš dāvanām? :)

28 Ответы

Sveika!

Māsai varu piedāvāt jaunu pidžamu-mājas tērpu

Draugam jaunas 100%zīda kaklsaites (2gb.; jaunas; iepakojumā, bet bez lielajām etiķetēm)

Pieaugušajiem - daudz jauna apģērba (gan sievietēm, gan vīriešiem) - ar etiķetēm.

Cenas, protams, runājamas, ja pērk vairumā + BEZmaksas piegāde no 15.00eur.

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1530522&filter=users

:)

jauna pizama 14 eiro

jauns krekls L

Jauns komplekts cepure ar walli

Paldies, bet vairāk bija domāts nevis no šī saista, bet vispār idejas dāvanām

Исправлено 27.11.2016 14:42

Vispār idejas -  var uzdāvināt kvai apmeklējumu uz kino - būs apmēram padsmit eiro vērtībā.. 

Viss jau atkarīgs no tā, kas cilvēkam patīk, interesē, utt,

Kādam kkāds nieks no bižutērijas, kāda mīksta šallīte, plediņš.

Pavisam simboliskas dāvanas - kādas man arī reizēm  vajag kādām savām draudzenēm (tad arī aptrūkstas idejas , jo gadu laikā jau daudz kas ir dāvināts . Es uzdāvināju interesantu dāvanu draudzenei - parastu trauku, kur var iebērt kkādus saldumus  (tas tāds tīri saimniecībā noderīgs), bet iekšā  sarakstīju lapiņas ar uzdevumiem katam mēnesim. Nodoms bija (rad'ti interesantāku dzīvi... :D) Vienk 12.lapiņas, katra mēneša sākumā tiek izvilkta viena lapiņa. Piemērs - šomēnes izmēģini kādu jaunu kūkas recepti. šomēnes - apmeklē kādu muzeju. šomēnes apciemo kādu sen nesatiktu draudzeni...  Viņai patika - teica, ka tiešām daudzas lietas tā arī nemaz nebūtu darījusi,.. :)

Parasti papētu situāciju - voenreiz dāvināju dvielīšus. (jo draudzene bija teikusi, ka nekad nesanākot nopirkt. :D) 

1 - 10 с 28