Zobārsts Rīgā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zobārsts Rīgā

Sveikas. Griežos pie Jums ar jautājumu, kas ir Jūsu zobārsts, jeb kādu klīniku, privātpraksi apmeklējiet Jūs? Galvenais, lai kvalitatīvi veic savu darbu un zina ko dara. :)

24 Ответы

Maija Drīksne. Kadreiz uz stabu ielas,tagad 1.slimnica :)

Apmeklēju privātpraksi ''Dentin'' āgfenskalnā!

Cenas salīdzinājumā ar citām zobārstniecībām ir ļoti pieņemamas, kā arī ļoti laba attieksme, nemaz nerunājot par darba kvalitāti - viss tiek izdarīts lieliski!Smaidīgs

Tiešām ļoti iesaku!

Bizbizmārīte

Viņu mājaslapā es neatrodu cenu lapu. Kāds ir +- izccenojums par zobu labošanu?

Jo termins "pieņemamas cenas" ne visiem vienmēr to arī nozīmē ;)

ARSā dr.Pastnieka. ļoti laba zobārste,savu darbu veic tiešām kvalitatīvi. Pie viņas tikai laboju zobus. Kad gāju pie citas tikai uz pārbaudi, tā uzteica,cik labi man zobi salaboti. 

Man zoba labošana izmaksā kā kuro reizi no 25 - 30ls

Исправлено 03.11.2013 18:30

Pati Rīgā vēl neesmu bijusi pie zobārsta, bet manējais iet uz Denta, pretī VEFa kultūras pilij. Tur visātrāk var pierakstīties, jo 24h pieņem.

Studenti dodas uz Stomatoloģijas institūtu, jo tur studējošie plombē ar ļoti lielām atlaidēm - maksāt sanāk tikai par materiālu un dažreiz tāpat pusi cenas.
Pie ārzemju studentiem ārstējoties esot vispār par brīvu...ka tikai kāds nāk laikam. :)

Darbu uzrauga pasniedzēji, un sliktas atsauksmes neesmu dzirdējusi.

Apmeklēju Stabu un Skolas ielas krustojumaa. Bieži ņem lētaakas naudiņas, nekaa būtu jaakaksaa īstenībaa. Diemžēl neatceros nosaukumu, bet ēka ir uz stūra, gaišaa kraasaa, laikam Stabu iela 9 (tas nav Dental Art). Tur ir daudzas zobaarstes un grūti arī tikt pie kaada, bet es konkrēti eju caur pazīšanos - aizmirsu vaardu, jo labi, ja x gadaa viņu apciemoju. Zobaarsti atrodas 2 staavaa un reģistratūra ir 1.staavaa. Diemžēl netaa nevaru atrast viņus.

Paldies :) Palasīšu info par Jūsu piedāvātajiem variantiem :)

Es eju medicīnas centrā "Elite" Imantā, 4.stāvā. Tur ir ļoti kolosāla zobāŗste Ināra Spurdziņa. Par cik man ir bail doties vispār pie zobārstiem,tad šo zobārsti man ieteica un esmu ļoti priecīga :) Visu izdarīs precīzi. Cenas arī dažādas,kā kas jādara,sākot no 15ls līdz 30ls. 

VISLABĀKĀ zobārste ir S.Pētersone, Veselības centrs "Možums" (centrā turpat pie Dailes teātra). Zobārste ir ar stāžu,vienmēr smaidīga,tik tiešām labo zobus nenormāli labi un visus sauc par zaķīšiem :)

NEIESAKU iet uz Dentu -Brīvības gatvē, jo man bija slikta pieredze šajā vietā. Zobārste (nu jau vārdu neatceros) bija samelojusies un ieurbusi veselos zobos un salikusi plombes tikai lai nopelnītu naudu!! :/

1 - 10 с 24