Zobārsts Rīgā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zobārsts Rīgā

Sveikas. Griežos pie Jums ar jautājumu, kas ir Jūsu zobārsts, jeb kādu klīniku, privātpraksi apmeklējiet Jūs? Galvenais, lai kvalitatīvi veic savu darbu un zina ko dara. :)

19.11.2013 17:34

Esmu dzirdējusi par Dental Art, tur draugs aizgaaja, tajaa pasha dienaa kad saaka ļoti saapēt zobs.. pierakstiija uzreiz. Atkarība no zoba situaacijas arī cena.

Samaksaajam 20ls. 

19.11.2013 18:03

riga, brivibas iela pie teikas ir klinika denta. 2os stavos. diennakts apkalposhanas- viss ko vajag, ja nu kas steidzigs.

esmu bijusi divreiz, kad biju riga. abas reizes bija akutas- pirmoreiz ousaudzu gados sobs sadrupa 2vos nakti- saremonteja. ottreiz- kad macijos riga- no prakses aizbegu, lai zob izrautu. professionala palidziba, samerigas izmaksas, vienmer pieejams bez pieraksta un akuti. iesaku.

21.11.2013 20:33

Es un visa ģimene, ieskaitot bērnus ejam Teikā uz Sandras Ratnieces privātpraksi, tieši pie dr. Puķītes. Bērni nevar sagaidīt, kad ies nākamreiz, tas par kaut ko liecina, cenas pieņemamas :)

05.06.2014 17:20

Vitas laiks dr. Jeļena. Ļoti kvalitatīvi un rupīgi dara savu darbu. Priekš bērniem tur ir ļoti jauka un jauna arste.

21 - 24 с 24