Zināji? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zināji?

... ka savu AtverSkapi.lv lietotājvārdu var mainīt 3x gadā... tāpēc, ka tikai kādai lietotājai nesanāk gadu dzivot ar lietotājvārdu - "Akcija līdz aprīlim", "Šodien nepērku, bet mainos" vai "Izpārdošana tikai šodien" veselu gadu Vēsais

04.11.2013 13:24

Par to jau tika runāts iepriekš :D Dažām meitenēm ir labie lietotāja vārdi salikti :D Kā piemēru kaut vai var minēt kaut ko no iepriekšējā foruma ieraksta, ka meitene bija (laikam) uzlikusi tādu lietotāja vārdu, ka katru dienu jābūt noteiktā vietā un laikā...

04.11.2013 13:53

Jaa,redzeju,ka var mainiit tik 3 reizes,bet nebiju aizdomajusies par tiem lietotajvardiem.

Haha,smiekliigi! :D

04.11.2013 14:07

mjā, tad jau krāpnieces grūtāk izsekot, nomaina tik vārdu un bildi..un aidāa..

04.11.2013 14:14

nesaprotu,kāpēc vispār ir jāmaina lietotājvārds ?! par akcijām & izpārdošanām tak tāpat var profilā uzrakstīt?!!!

04.11.2013 14:25

> Boy66

Atkārtošana - zināšanu māte!

04.11.2013 14:43

Ja, es ari ka mulke ierakstijusi lietotaja sadala so,ko redzat visas:D un nevaru nomainit, jagaida jaunais gads, tad izlabosu uz visiem laikiem:) Stulbi:D

04.11.2013 14:54

Es arī to nezināju! Paldies, tagad zināšu;)

04.11.2013 15:10

Es zināju un šodien nomainīju-pirmo reizi! :) Pierakstīju klāt lietotājvārdam! ;)

Bet nesaprotu-tad,kad nodzēsīšu,tad tā jau skaitīsies kā otra maiņas reize,ja?

06.01.2014 22:50

Vēlamies atgādināt, ka lietotājvārda maiņa ir atļauta 3x gadā (t.i., 3x 365 dienās)! Piemēram, ja nedēļas laikā lietotājs savu vārdu mainījis 3 reizes, tad gadu būs jāgaida, lai to atkal nomainītu.

Pirms mainiet savu lietotājvārdu padomājiet divreiz, jo administrācija nevienu lietotājvārdu pēc pieprasījuma nelabos.

06.01.2014 23:12

Mjā, kā redzat, arī esmu viena no veiksminiecēm. Pagājušā gada novembrī piereģistrējos, bez lietotājvārda. Tad nolēmu pievienot bildi, bet pēc jaunā gada bez lietotāja vairs izmaiņas nevarēja veikt, ieliku kkādu ķeksi, ja nemaldos. Tad nolēmu sarīkot izpārdošanu, un pēkšņi forumā vairs nedrīkstēja reklamēties. Nu tā arī tiku pie šī. Man tikai ir jautājums - ja lietotājvārdu uz pasūtījuma nemainīs, tad kāpēc negatīvie novērtējumi no dažiem profiliem kā uz burvju mājienu pazūd? Man kāda maitene ne no tā ne no šā ielikusi neitrālu, bez paskaidrojuma, un katru reizi, kad ielieku viņai negatīvu ar paskaidrojumu, ka mums nekādas darīšanas nav bijušas, man vērtējums pazūd, viņas - nē?

1 - 10 с 12