Dekoratīvo trušu saimniecēm. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dekoratīvo trušu saimniecēm.

Sveikas, meitenes!

Interesē viens jautājums, varbūt kādai ir pieredze šinī jomā. 

Zaķenītei vecums tuvu gadiņam.
Visu grauž un zīmē teritoriju(kas aktuāli esot puikām). Skatos- trako hormoni, dauzās , spārdās un nesen sākusi kost.
Ievācu info, ka trusis ir jāsterilizē, lai dzīvniekam pašam vieglāk. Hormoni netrakojot, paliekot kārtīgs, mierīgs, pašam esot vieglāk.

Tāpēc gribētu atrast info, kur sterilizē trušus par zemāku cenu.
Internets viss izrakts, cenas augstas, dažās vietās, kur zemākas, nav info par grauzējiem.

Varbūt šeit būs kāda zinošāka trusīša saimniece. :)

4 Ответы

Mums ir bijis trusis -arī kastreejaam-samaksajaam 20 latus savulaik.. Uzreiz savaadaaks palika ,miilsh un rotaliigs.. 

Pameigini uzzvaniit uz patversmeem.. Tur buus vislabaakaas cenas.. Ne visi patversmes aarsti parakstaas ,bet ir .. Es vismaz uz poteem un parbaudeeem, kaa arii savu sesku sterelizejām tur, vedu uz Ogres patversmi savus zverus -un cenas tiem vislabaakaaas..

> SANCHOY2010

Mums ir bijis trusis -arī kastreejaam-samaksajaam 20 latus savulaik.. Uzreiz savaadaaks palika ,miilsh un rotaliigs.. 

Pameigini uzzvaniit uz patversmeem.. Tur buus vislabaakaas cenas.. Ne visi patversmes aarsti parakstaas ,bet ir .. Es vismaz uz poteem un parbaudeeem, kaa arii savu sesku sterelizejām tur, vedu uz Ogres patversmi savus zverus -un cenas tiem vislabaakaaas..

O, wow, ļoti noderīgi! :)
Nedomāju, ka patversmēs ir šāda opcija.
Paldies milzīgs!!! 

ko izdomāji? Kaut ko atradi? Es gribētu kastrēt puisi, bet īsti pat neatrodu kur.

Patversmes kastre

1 - 4 с 4