Nenopietni cilvēki ar nenopietniem jautājumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nenopietni cilvēki ar nenopietniem jautājumiem

Vai kādai vēl gadās saņemt dīvainas un pat muļķīgas vēstules no pircēja ar miljons jautājumiem, kas pilnīgi var just, ka neinteresē prece un tikai nav laiku, kur tērēt? Nesen tāda bija ar lietotājvārdu ''seksīga''. Varbūt ir vēl?

25 Ответы

Исправлено 11.01.2017 17:27

Es arī uzskatu, ka jautāt ir pareizi un to vajag darīt, te diskusijā minēts, ka meitene prasīja cimdiem pirkstu garumus izmērīt utt. Bet katram tā  plauksta taču ir atšķirīga lieluma un normāli arī ir tas, ka viņa vēlējās zināt cimdiem firmu (kur iegādāti). Gluži otrādi, atbildēt uz to ar "veikalā" ir bezjēdzīgi, jo tu zini, ka cilvēku interesē firma, nevis loğiski saprotama lieta, ka pirkti veikalā.

Protams ir dažādi, tie, kuri prikola pēc raksta, lai vnk parunātos un nokāstu laiku ir cita lieta. Bet entie jautājumi ir pieņemami jo savādāk pircējs pēc tam pats nelaimīgs, ka iztērēja naudu un lietiņa nav atnākusi tāda kā bija iztēlojies

Es vienmēr atbildu, bet saprāta robežās.

Es arī uzdodu visādus jautājumus un arī atbildu uz visādiem. Pilnīgi normāli vietā, kur preci nevar aptaustīt un apskatīt klātienē.

Citādi iznāk atkal slikti, nopērk neko nejautājot un pēc tam neapmierināta, ka nederēja. Es pat dažreiz piedāvājos pati, izmērīt precīzi visus izmērus, lai nebūtu nekādu pārpratumu un prasību pēc atpakaļ ņemšanas.

> AAA

> Jekaterina Koļcova

Vēl vienreiz kāda pircēja palūdza, lai es uz sava auguma nofotografēju legingus, kuri bija diezgan caurspīdīgi (zeķubikšu tipa, kas bija rakstīts aprakstā un teikts, ka ir caurspīdīgi, ka tikai zem kleitas var vilkt), lai viņa redz, cik ļoti caurspīdīgi tie ir :D nofotografēju tā uzmanīgi, lai nerēgojas viss dupsis. protams, beigās legingus nenopirka :D

Labots: šodien, 10:14

man bijis līdzīgi. Balta, plāna kleitiņa, (sludinājumā bija bilde uz auguma no priekšas, taču krūšturis nedaudz bija redzams cauri un varēja labi saprast cik caurspīdīga ir kleita) tikko piereģistrējies lūdza, lai nobildēju kā izskatās no aizmugures, jo vilkts kleitu ar stringiem un grib redzēt cik caurspīdīga kleita. Tikai nez kāpēc nostrādāja intuīcija un šādu vēstuli noignorēju. 

Vispār reti sadarbojos ar profiliem, kuri tikko izveidoti, bez bildes un atsauksmēm.

nja es it kā to  profilu arī pirms tam speciāli papētīju, nelikās aizdomīgs. Bet tā dīvaini, ka neko man tā arī neatbildēja, kad nosūtīju bildi :D nja, nekad nevar zināt, kas tur otrā pusē sēž un raksta, varbūt tiešām ļoti interesē drēbe un vēlas visu maksimāli uzzināt, bet varbūt ka ne tāpēc...

> Karīna

Arī man visādi ir gadījies, bet vienmēr, kā pārdevēja, pacietīgi atbildu, neatkarīgi no rezultāta. Bet, kad es kā reāla pircēja (zinu, ka pirkšu) uzrakstu vēstuli ar tekstu : vai pieejams, cik cm un vai piegāde iekļauta? Pārdevēja izlasa un vispār ignorē :-) :-) :-) Super?!?!? Atsauksmes daudz un pozitīvas, bet ko tas dod?! Vai es kādu muļķīgu jautājumu uzdevu?!?!?!? :-) Pēc tādas attieksmes, vienkārši vairs tajā profilā neiegriežos. 

varbūt ka vairs nav pieejama prece, ja neatbild hmmm

> Jekaterina Koļcova

> Karīna

Arī man visādi ir gadījies, bet vienmēr, kā pārdevēja, pacietīgi atbildu, neatkarīgi no rezultāta. Bet, kad es kā reāla pircēja (zinu, ka pirkšu) uzrakstu vēstuli ar tekstu : vai pieejams, cik cm un vai piegāde iekļauta? Pārdevēja izlasa un vispār ignorē :-) :-) :-) Super?!?!? Atsauksmes daudz un pozitīvas, bet ko tas dod?! Vai es kādu muļķīgu jautājumu uzdevu?!?!?!? :-) Pēc tādas attieksmes, vienkārši vairs tajā profilā neiegriežos. 

varbūt ka vairs nav pieejama prece, ja neatbild hmmm

Var jau būt arī ka tā, bet vai tiešăm grūti atbildēt uz vēstuli. Vienkārši pieklājības pēc :-)

21 - 25 с 25