Friziera apmeklējums - cik bieži? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Friziera apmeklējums - cik bieži?

Sveikas!

Cik bieži apmeklējat frizieri? Tā kā man pašai ir dabīgas krāsas mati, pie tam gari, eju tikai 2x gadā, lai apgriezti pakāpensikā griezumā sausos matu galus... Man ir draudzenes, kuras ikmēnesi nevar iztikt bez friziera apmeklējuma - jāpiekrāso saknes, jāapgriež mati jaunā griezumā un, kad tie ķļuvuši par īsu, tad sākas stress, ka jāpieaudzē ;)

Kā ir jums?

16.06.2013 19:22

Agrāk gāju katru trešo mēnesi augošā mēnesfāzē, lai ataudzētu līdz dibenam, bet laikam ejot sapratu, ka gēni tādi, ka tas ir un paliks sapnis, jo pēdējos 5[?] gadus garāki neaug. Tagad reizi 1-2 mēnešos pārkrasoju matus un ataugušās saknes, reizi pusgadā aizeju pie friziera galus apgriezt. Žēl maksāt frizierim - elementārs griezums 1 līmenī, bet jāmaksā 3x vairāk kā īsajiem matiem, kur mēdz būt līmeņu līmeņiem.. Tas tā mazliet aplami liekas, tāpec nemīlu pie frizieriem iet.

16.06.2013 19:56

Līdzīgi kā Inky frizieri apmeklēju augošā mēnesī, tad mati labāk ataug ;) Daru to 2x gadā.

16.06.2013 20:55

Исправлено 16.06.2013 20:55

reIzi 2 gados..vairetaak ;D Pat neatceros kad pedejo reiz biju :D

16.06.2013 21:08

Ik pēc 3 nedēļām. Jo bija melni mati, un pārgāju uz blondiem. tad nu ik pēc 3 nedēļām eju krāsot toni gaišākus. pluss gadās arī biežāk, ja jāiet uz kādu pasākumu un vajag frizūru ieveidot

16.06.2013 21:24

kaadreiz baigi regulaari gaaju,kad kraasoju shkjipsnas un bija karee griezums,tad 2.5gadi atpakalj,izdomaaju,ka audzeeshu un juhuu,pa sho laiku no matiem,kas bija virs pleciem,jau ir paari laapstinjaam :)) tagad aizeju arii apmeeram 2x gadaa apliidzinaat,bet zinu,ka jaaliidzina buutu biezhaak.

17.06.2013 10:50

3x gadā veidoju/ atjaunoju griezumu - man ir samērā gari mati. Ja ir kāds svinīgs pasākums, tad arī eju uz matu ieveidošanu. Vidēji ik pa pāris mēnešiem ;)

1 - 6 с 6